Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Celjski ŠK
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
CELJSKI ŠAHOVSKI KLUB Razlagova 1, 3000 Celje 2001 celjska 1920
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- jojozorko@gmail.com www.celjskisah.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Razlagova 1, Celje PO-PE: 17-21 56675160 206 25
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Bajraktarevič Arslan II 1850
2 Bašič Boris 1500
3 Bavcon Lana 1538
4 Bavcon Luka 1500
5 Beravs Polonca 1588
6 Bernard Jure 1500
7 Bevc Peter 1477
8 Blagojevič Cvijetin 1593 1504 1476
9 Bombek Miha I 1991 1852 1741 1995
10 Brecelj Benjamin II 1500
11 Brilej Jaka CM 2228 2189 2108 2252
12 Brilej Drago 1318 1242 1529
13 Budiša Kovačič Luka 1525
14 Burekovič Adel 1627
15 Ceglar Robert MK 2123
16 Ceraj Jernej 1500
17 Čanji Patrik 1500
18 Čede Jani 1500
19 Červan Urša w3 1519 1835
20 Čižmek Mitja 1500
21 Čmer Janez 1500
22 Čop Gal 1500
23 Čujež Vid 1495
24 Delič Nikola 1500
25 Dimitrijevič Djordje 1500
26 Djakovič Milan 1500
27 Djordjevič Andjelija-Lara 1500
28 Djurkovič Višeslav II 1000
29 Djurkovič Maks 2112 2096 2041 1000
30 Dolenc Jakob 1500
31 Doler Leon 1505
32 Domitrovič Borut 1579
33 Draksler Jure 1500
34 Drama Tilen II 1305 1383 1256 1830
35 Drofenik Anja wI 1500
36 Drofenik Vito 1526
37 Drofenik Lovro 1545
38 Drofenik Klara 1766
39 Duškov Filip 1500
40 Dvoršek Matej 1505
41 Fendre Tomaž 1610
42 Fenrih Boris IV 1520
43 Furlan Marjan II 1500
44 Gaberšek Gal 1642
45 Gaberšek Mitja IV 1650
46 Genjac Hidajet II 1880
47 Geršak Denis IV 1578
48 Glavač Rožle 1279
49 Gobec Filip 1317
50 Gorišek Mark 1500
51 Gračnar Luka 1487
52 Gradišek Bor III 1183 1421 1179 1652
53 Grm Stanislav 1500
54 Grubelnik Hana wIV 1500
55 Grubelnik Nuša 1500
56 Guštin Gal 1566
57 Gutenberger Rok 1017
58 Habjan Gal 1500
59 Hasičič Miralem 1695 1675 1829
60 Hercog Nuša WFM 2042 1896 1853 2170
61 Hodžič Dževod IV 1500
62 Hostnik Boštjan IV 1630
63 Hrastnik Ivan II 1850
64 Hrastnik Jasmina 1500
65 Humski Lana 1501
66 Ilešič Peter 1000
67 Intihar Marulc Ana 1500
68 Jager Viktor II 1850
69 Jagodič Timotej 1500
70 Jakše Urban 1000
71 Jamnikar Anton III 1500
72 Jazbec Mladen 1000
73 Jelenko Peter III 1700
74 Jezovšek Branko 1569
75 Jug Sebastjan 1500
76 Jurkovnik Mitja IV 1654
77 Kač Domen 1500
78 Kadilnik Filip 1311
79 Kalamiza Vid 1490
80 Kampošek Darja w3 1600
81 Karič Amir III 1800
82 Kasagič Žiga 1500
83 Klemen Luka 1500
84 Klenovšek Žiga 1500
85 Kolar David 1000
86 Kolar Gašper 1000
87 Komac Marko 1000
88 Kotnik Filip IV 1148 1021 1661
89 Krajnc Rudi 1000
90 Krajnc Z. Eva 1513
91 Kralj Nika wI 1735 1665 1657 2019
92 Krljanovič Goran 1500
93 Krumpačnik Domen IM 2315 2297 2398 2413
94 Kubale Alojz III 1871 1882
95 Kukovič Žanil 1626
96 Kukovič Rok 1537
97 Kunej Tamara 1500
98 Kuzman Gal 1472
99 Kužner Eva 1500
100 Kužner Miha 1500
101 Lajlar Gal Luka 1500
102 Lajlar Anže 1500
103 Lasič Luka FM 2070 2101 2194 2230
104 Les Lanai 1359
105 Lesjak Milan MK 2101 2035 2109
106 Lesjak Martin 1500
107 Lesjak Jakob 1500
108 Leskovšek Uroš 1500
109 Leuštek Milan 1500
110 Ljubijankič Kerim 1500
111 Lojen Mitja 1730
112 Lubej Jaka 1500
113 Mavčič Dušan I 1943
114 Metličar Lojze III 1700
115 Mihevc Luka 1500
116 Mikac Matjaž IM 2393 2414 2404
117 Minič Luka 1500
118 Mitič Igor 1519
119 Narat Marko 1565
120 Nareks Damijan IV 1506
121 Nareks Matic I 2015 2042 1832 2130
122 Novak Nina 1500
123 Novak Rok 1829
124 Novak Ksenija wFM 2078 2013 2095
125 Opalič David III 1716 1674 1988
126 Ornik Alojz III 1500
127 Ovčjak Rok 1201
128 Par Ivo 1500
129 Parežnik Blaž 1500
130 Pavlovič Aleksander 1500
131 Pešec Franc MK 2055 2099 2070 2175
132 Petauer Eva wI 1840 1655 1681 2019
133 Petauer Zala wIV 1396 1388 1355 1750
134 Petauer Ana Marija wIV 1451 1426 1321 1865
135 Petauer Janez III 1863 1639 1777 2003
136 Petauer Jože III 1700
137 Petecin Sara 1500
138 Pintar Stanka 1500
139 Pintar Metka 1500
140 Pirš Bojan 1500
141 Pirš Jurij II 1500
142 Plevnik David III 1500
143 Podgrajšek Matija 1501
144 Požek Neja 1500
145 Predič Tomaž 1503
146 Presinger Nik 1500
147 Prislan Tine MK 2033 2155
148 Pritržnik Maj IV 1347 1357 1299 1882
149 Pritržnik Jon 1500
150 Pungartnik R. Sven 1500
151 Radišek Nik 1103 1173 1627
152 Ratej Jožef Konrad III 1700
153 Redhepi Fitim 1630
154 Repnik Jona 1500
155 Repnik Maj 1500
156 Rezar Jure 1500
157 Ribežl Bojan 1500
158 Rogič Davor GM 2500 2452 2544 2504
159 Rojec Anton I 1981
160 Rožmanec Pia wI 1524 1594 1565 1913
161 Savič Srdjan 1500
162 Seljak Lovro 1537
163 Seničar Martin 1500
164 Simonič Nick 1000
165 Skale Gal 1500
166 Skamen Urh 1500
167 Skamen Vid 1595
168 Slapnik Izidor 1463
169 Slomšek Zoran MK 2142
170 Srebočan Čebela Gašper 1500
171 Subotič Tomaž II 1850
172 Šeško Avgustin 1500
173 Šibli Liam 1545
174 Šket Jaka IV 1600
175 Šoster Iztok 1546
176 Špacapan Matevž 1500
177 Špegelj Anže 1549
178 Štampe Jakob 1063
179 Štern Urban II 1782 1421 1984
180 Štor Mihael IV 1500
181 Štucl Božo FM 2217 2211 2213 2311
182 Šuster Jurij 1000
183 Tajnšek Branko 1500
184 Talič Nedim IV 1500
185 TEVŽ GRÖGL Zala 1000
186 Tkalec Karolina wI 1840
187 Tome Jakob 1383 1439 1796
188 Tome Martin 1500
189 Trafela Blaž 1500
190 Turk Karli MK 2059
191 Vombek Luka 1500
192 Vombek Zala 1500
193 Vombek Suzana wI 1863
194 Vovk Dani IV 1500
195 Vrbek Tej 1032
196 VRTAČNIK Tristan 1032
197 Vuk Gregor 1846
198 Zorko Bojana wI 1871
199 Zorko Zoja wII 1793 1998
200 Zorko Jože MK 2107 2095 2092 2152
201 Zorko Zala wII 1747
202 Zukič Ermin 1533
203 Želj Izak 1000
204 Želj Luka 1344
205 Želj Lan III 1110 1134 1069 1693
206 Žvižej Žiga 1315 1218 1289 1813