Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Fram
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO FRAM Turnerjeva ulica 113, 2313 Fram 2012 mariborska 1932
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- boris.framski@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Turnerjeva ulica 113, 2313 Fram SRE 17-22, PET 18-22,NED 10-12 82499276 242 6
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ačko Maša wIV 1500
2 Ačko Tamara 1500
3 Adam Miroslav I 2080 2014 2041 1970
4 Badrov Gal 1645
5 Bajlec Maruša 1500
6 Bedenik Danica 1500
7 Bedenik Matej 1500
8 Bedenik Vlado 1500
9 Bergauer Andrej III 1700
10 Bergauer Mojca 1500
11 Berglez Tilen IV 1500
12 Berglez Janez 1586
13 Berglez Sašo 1575
14 Berglez Barbara 1500
15 Berglez Andreja 1513
16 Bezenšek Rihard III 1500
17 Bezjak Zvonko III 1770 1632 1703
18 Bjelan Nenad 1580 1566 1684
19 Bojc Lena wIV 1500
20 Bojc Ivo III 1500
21 Bojc Daša wMK 1636 1953
22 Božič Jure 1000
23 Božnik Marko 1500
24 Božnik Adam 1500
25 Bračko Franc II 1850
26 Brdnik Tomaž 1500
27 Brezner Franci III 1646 1643 1678
28 Brglez Blaž 1599
29 Burulič Martin 1500
30 Cehtl Klemen IV 1581
31 Cvetko Lea 1500
32 Cvirn Rajko III 1549 1505 1616
33 Cvirn Rajko ml. 1530
34 Čolič Tami 1718 1594 1621 1714
35 Damijan Gregor 1500
36 Detela Jernej IV 1546
37 Domadenik Matjaž 1500
38 Domadenik Stanislav 1500
39 Drobne Deja 1500
40 Duh Borovnik Neja 1500
41 Emin Melita 1500
42 Filipič Dina wIV 1500
43 Fišer Romana 1500
44 Fišer Petra w3 1721
45 Fišer Robert IV 1528
46 Flucher Christian IV 1500
47 Fras Maja 1500
48 Fric Klemen IV 1500
49 Fuchs Teja 1500
50 Gabrijan Timotej II 1629 1733 1588 2127
51 Gabrijan Arnej 1046 1500
52 Gačnik Glorija 1500
53 Galič Milan III 1700
54 Gassenburger Nejc 1496
55 Geissler Leo 1554
56 Geissler Neo 1631
57 Gojkovič Vito 1082 1737
58 Grafenauer Zdravko II 1850
59 Grafenauer Matej II 1829
60 Grafenauer Božo II 1836
61 Grafenauer Ludvik II 1850
62 Grindl Danijel III 1616 1704 1694
63 Gunšek Alfred II 1661 1641 1596 1677
64 Herič Daša 1500
65 Hevir Vladimir I 1986 1949 1882 2034
66 Hojnik Zoran 1500
67 Hojnik Albin II 1801
68 Hojnik Dejan 1500
69 Hojnik Manja 1500
70 Hojnik Lea 1500
71 Hojnik Jernej IV 1500
72 Hojnik Aljaž 1583
73 Iršič Jure 1500
74 Iršič Jaka 1565
75 Ivanuša Bogomir MK 2078 2147 2076 2047
76 Janžič Barbara 1500
77 Javnik Tadej 1500
78 Ježovnik Mojca wII 1322 1596
79 Ježovnik Jana w3 1556
80 Ježovnik Rok IV 1659
81 Ježovnik Eva w3 1195 1775
82 Jurič Milan II 1446 1513 1463
83 Jurij Jure 1500
84 Jus Marko 1501
85 Keček Žanino 1500
86 Kidrič Denis 1500
87 Klasinc Anže 1000
88 Klauž Matevž IV 1524
89 Klavž Miran III 1680
90 Klavž Anton 1500
91 Klavž Matic 1000
92 Klavž Zala 1000
93 Klavž Tanja w3 1617
94 Klemenčič Marko 1500
95 Klemenčič B. Tara 1500
96 Klinc Tomaž 1500
97 Kocman Miran MK 2150
98 Kodrič Mihael 1500
99 Kokol Sašo 1500
100 Kolar Branko I 1763 1995 2014 1997
101 Kolar Nikita Chanel 1500
102 Kolmanič Tomaž II 1793 1807 1913
103 Koren Dominik 1543
104 Korže Danilo I 1968 1896 1892 2047
105 Kosič Branko II 1808 1829 1821
106 Kostanjevec Tomaž MK 2116 1993
107 Kovač Žan 1500
108 Kovačevič Nik 1500
109 Krajnc Branko 1500
110 Kralj Sabina ml. 1500
111 Kralj Maja wIV 1620
112 Krček Jaka IV 1500
113 Kresnik Davor 1500
114 Krhlanko Timotej 1808
115 Krlej Uroš III 1652
116 Krope Filip 1000
117 Kubale Marko II 1943 1980 1945 2075
118 Kukovec Darko II 1632 1885 1839 1866
119 Lebar Milan 1525
120 Leben Danijel IV 1500
121 Ledinek Matic 1500
122 Ledinek Matevž IV 1600
123 Leskovar Niko 1528
124 Lešnik Nina 1000
125 Libman Karin wIV 1500
126 Lipovšek Miran 1925 1914 1000
127 Luketič Liljana 1500
128 Marčič Uroš 1614
129 Maver Uroš 1500
130 Maver Nataša wIV 1546
131 Mehle Dejan IV 1500
132 Mejal Davorin I 1858 1899
133 Mejal Sara 1500
134 Mejal Primož IV 1526
135 Mejal Gorazd 1502
136 Mejal Jože II 1974 1912 1880
137 Meklav Mihael 1500
138 Mernik Martin 1500
139 Mernik Simon 1500
140 Mesič Aldin 1500
141 Mesič Zijad 1500
142 Mir Mojca 1500
143 Mitrovič Boris MK 1968 2011 1966 2089
144 Mohorič Marjeta 1500
145 Mom Manja 1500
146 Mom Rado 1521
147 Mom Drago IV 1500
148 Mom Robert 1500
149 Murko Urban IV 1662
150 Novak Jože MK 2102
151 Novak Ratko MK 2121 2221 2118 2335
152 Ogorevc Jakob IV 1366 1764
153 Ogorevc Filip 1574
154 Orešnik Rajko 1000
155 Orlovič Franc 1500
156 Paveo Denis 1500
157 Perkovič Boris I 2002
158 Pernek Luka David IV 1611
159 Pirkmajer Tai 1508
160 Plajh Gaja 1500
161 Plajh Jaša 1500
162 Plajnšek Mateja w3 1500
163 Planinc Jan II 1956
164 Plešivčnik Mojca 1513
165 Pliberšek Matjaž III 1700
166 Podbojec Prelog Aleš III 1167 1742
167 Podbojec Prelog Klemen IV 1510
168 Podgoršek Aleš IV 1500
169 Podgoršek Peter 1500
170 Polenčič Urban 1486
171 Polenčič Žiga 1490
172 Potočnik Anja 1500
173 Požar Iva wIV 1500
174 Predikaka Lea 1510
175 Pristavnik Jani II 1850
176 Pristavnik Jože II 1850
177 Pušnik Metka wIV 1500
178 Rajšp Samo 1500
179 Rajšp Tjaša w3 1598
180 Rebernak Duška 1000
181 Repnik Tamara 1610
182 Repnik Jože III 1700
183 Rudl Miha III 1676
184 Rudl Rok 1537
185 Satler Marko 1500
186 Sever Alen II 1770
187 Slana Mirko I 1986 1949
188 Sonički Dolores 1500
189 Soršak Matej 1500
190 Stavbar Urban 1500
191 Stres Nejc IV 1581
192 Stres Maša 1500
193 Šardi Darko I 1882 1926 1942 2080
194 Šegovič Goran 2276 2345 2206 2424
195 Šešum Anja 1500
196 Šetar Sandra 1500
197 Šetar Bogomir 1425 1518 1708
198 Šivic Jernej MK 2095 2073
199 Škerget Ivan 1500
200 Šket Janez I 1998
201 Šlamberger Natalija wIV 1500
202 Šlamberger Marko IV 1631
203 Šlamberger Boštjan IV 1559
204 Šlamberger Davorin 1500
205 Šlamberger Jernej III 1592
206 Šoba Jaša 1511
207 Špendl Matjaž 1500
208 Špendl Tine 1500
209 Štern Jernej 1513
210 Štern Aljaž 1674
211 Tičar Tjaša wIV 1500
212 Tomše Edi 1500
213 Toplišek Nejc 1500
214 Toplišek Maj III 1162 1278 1795
215 Toplišek Mojca 1500
216 Toplišek Peter 1500
217 Tučič Robert IV 1624
218 Tušek Alen 1763
219 Ule Iva 1500
220 Unuk Domen 1500
221 Unuk Tonja 1446 1571
222 Uranjek Mojca w3 1574
223 Vake Marko 1500
224 Valdhuber Sluga Teo 1000
225 Velec Miha III 1676
226 Velec Jože I 1869 1878 2030
227 Vidovič Luka 1500
228 Vihar Franc 1500
229 Vihar Jure III 1731
230 Vihar Romana 1500
231 Vrecl Mirko IV 1614
232 Vrečko Kristjan 1536
233 Vukmirovič Dušan I 2097 2073 2082 2210
234 Zadnik Luka 1500
235 Zamolo Borut 1500
236 Zamolo Nina 1500
237 Zamolo Aja 1500
238 Zelenik Matija 1609
239 Željko Janez II 1469 1602 1654 1757
240 Žgalin Matjaž IV 1500
241 Žgalin Miro II 1769
242 Žgalin Tjaša 1500