Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Izola
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO IZOLA GREGORČIČEVA ULICA 21, 6310 IZOLA-ISOLA 2016 obalna 1955
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- andrej.znidarcic@elkatv.si http://www.drustvo-sahpiran.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Gregorčičeva 21 17-22 vsak dan, razen ne 76374602 69 1
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Argenti Luka 1500
2 Asslani Rrustem 1500
3 Bandelj Mirko I 2002 1871
4 Baša Bojan I 1967 1986
5 Blažič Iva 1500
6 Bogdanovski Zlate III 1546
7 Bogdanovski Zoran I 1759 1905 1772 1963
8 Božič Nejc IV 1500
9 Brezavšček Darko III 1738 1700
10 Cencič Rafael 1610
11 Cencič Tobija 1500
12 Cenčič Jan 1000
13 Cerin Timotej Adrian 1500
14 Cimerman Matija IV 1500
15 Dagjan Hinko III 1700
16 Damilovič Milovan III 1700
17 Frank Simon 1500
18 Fras Bogdan I 1539 1835
19 Golob Mark Eli 1500
20 Grbič Željko 1500
21 Grmovšek Zara 1516
22 Ilienko Andrej IV 1363 1548
23 Juvan Murari Jon 1500
24 Kaligarič Renato II 1784
25 Kjarel Marjan II 1850
26 Kleva Noel 1500
27 Kocjančič Živa 1500
28 Kompoš Aleksander 1500
29 Kranjc Martin III 1589 1045 1447
30 Leko Tomislav 1437 1000
31 Ludvik Vid 1000
32 Lukas Oven Leonard III 1500
33 Marancin Enej 1560 1506
34 Markovič Chris III 1643
35 Martinčič Jan IV 1749
36 Medvešček Iztok III 1500
37 Milenkovski Boris III 1700
38 Penko Ludvik III 1500
39 Petrina Blaž III 1000
40 Petrina Nenad II 1926 1982
41 Prodan Martin 1000
42 Prodan Eva 1000
43 Rebolj Anton II 1752
44 Ristovski Borko 1500
45 Ritonja Slavica wIV 1500
46 Rizvič Sulejman III 1700
47 Roghusek Gregor 1500
48 Salija Turan III 1549
49 Salija Muzafir III 1881 1713 1662
50 Salija Adnan II 1850
51 Semolič Lojze III 1556
52 Sgaravatti Francesco M 2132 2039 2002 1000
53 Sirotič Mario 1916 1000
54 Sluga Enej 1500
55 Sluga Enej 1500
56 Sorgo Augusto III 1700
57 Stojanov Branko III 1530
58 Šukljan Božidar III 1700
59 Tepič David III 1550 1526
60 Tepič Milan III 1391 1502
61 Todorovič Mladen I 1864 1897 1930
62 Trajbar Ivan III 1700
63 Turk Johnie 1500
64 Ugrinovski Kiro I 1796 1911 1872 1897
65 Vidic Marjan II 1549 1533 1625 1651
66 Volk Eva wIV 1500
67 Vreček Matej II 1651 1574 1679 1647
68 Zabukovec Ivan 1000
69 Zrnič Mladen III 1700