Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD SIJ Acroni Jesenice
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO SIJ ACRONI JESENICE CESTA ŽELEZARJEV 11, 4270 JESENICE 2017 gorenjska 1948
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- pavlin.mirka2@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Industrijska 2 B, Jesenice TO-PE 18-22 58840087 133 8
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Alagič Islam IV 1708
2 Alagič Adnan IV 1649
3 Aleš Nina w3 1622
4 Angelov Sandi III 1500
5 Begič Hilmija III 1757
6 Bojič Mateja 1584
7 Brglez Pavel III 1700
8 Brlogar Jaka 1013
9 Brus Anja 1505
10 Ciuha Janez I 1939 1933
11 Cvetkov Risto II 1851 1766 1927
12 Čabrič Jasmin 1500
13 Čamžič Rahman III 1853
14 Čelebič Sead 1514 1793
15 Debenjak Eva 1500
16 Dimitrijevič Miroslav I 1855
17 Džafič Salih 1500
18 Egart Janez II 1764 1944
19 Ferk Viljam IV 1600
20 Fočakovič Izet III 1799
21 Glavaš Radenko IV 1691
22 Gocevski Ivan III 1778
23 Gorenšek Krive Mojca w3 1652
24 Grilc Tihomir IV 1710
25 Grubišič Ivor 1500
26 Grumerec Miha IV 1461 1715
27 Halilov Esad III 1760 1740 1856
28 Hasanagič Anel MK 2235 2248 2225
29 Hasanagič Alim MK 2225 2244 2281
30 Hribar Polona 1559
31 Hribernik Andrej 1515
32 Huseinbašič Amra w3 1644
33 Ilič Dalibor IV 1581
34 Ivanovič Boris II 1850
35 Ivanovič Dušan III 1700
36 Jakopič Vincenc 1500
37 Jan Martin II 1850
38 Jekler Saša wII 1717
39 Jenko Miran III 1700
40 Jeraj Zlatko MK 1994 1970 1946 1901
41 Jerala Jaka 1560
42 Jereb Bastian 1088
43 Jober Robert MK 2150
44 Jošt Boštjan III 1882
45 Jošt Aleš II 1789
46 Junež Janja wIV 1737
47 Kancler Boštjan IV 1628
48 KAVAZOVIĆ Fadil 1000
49 Kazič Zemir IV 1552
50 Ključanin Fahrudin I 1466 1808 1960
51 Klobučar Mirijam 1156 1063
52 Kneževič Sveto III 1695
53 Kobal Žiga 1500
54 Kobal Žiga 1500
55 Kobašlič Nijaz IV 1700
56 Koder Suzana w3 1605
57 Kokalj Janez II 1592 1761 1864
58 Kokošar Janko MK 2106
59 Konobelj Anton I 2000
60 Kos Matic 1572
61 Kosmač Primož MK 2144
62 Krivec Špela w3 1893
63 Krničar Anton I 1930
64 Krstič Dejan IV 1641
65 Krupič Amar 1519
66 Lagudin Vladimir MK 2180
67 Lukan Janez IV 1500
68 Lužnik Marjan I 1863 1927
69 Mali Matic II 1883 1911
70 Marinkovski Boris 1647
71 Marjanac Dragan II 1778
72 Marjanovič David 1588
73 Markež Aljoša 1538
74 Markovič Veronika wII 1631
75 Marušič Viktorija wI 1855
76 Matarugič Zoran IV 1707
77 Matjašič Andrej III 1685
78 Mezek Dean 1500
79 Mezek Jaka 1246 1612
80 Mihelčič Jan 1574
81 Mihelčič Domen IV 1822
82 Miko Manca wII 1661
83 Milovanovič Maja w3 1764
84 Mitovski Vojo III 1700
85 Mlakar Marko IV 1720 1824
86 Mujezinovič Emir 1772
87 Musič Teofik IV 1500
88 Noč Kristjan IV 1602
89 Omanovič Fadil II 1883
90 Pavlin Ivan MK 1821 1851 2014
91 Pazlar Marko MK 2029 1907 2031 2095
92 Pehadžič Alma w3 1500
93 Petrov David III 1751
94 Pilipovič Tomislav 1573
95 Poljanšek Pavel II 1953
96 Pongrac Alojzija wM 1790 1714 1672 1504
97 Prezelj Tjaša 1500
98 Radič Vladimir II 1777 1873
99 Radič Snežana wII 1800
100 Rakovec Anže 1732
101 Rakovec Anton MK 2077 2103
102 Ramuš Iva Cvetkovič wII 1786
103 Ramuš Cvetkovi Julija 1500
104 Ravnik Domen 1577
105 Ravnik Franc MK 1831 1839 1933
106 Ravnik Irena wII 1700
107 Rebek Marius III 1700
108 Rodman Franc MK 2046 2154
109 Rozman Blaž 1500
110 Ržek Matic 1749
111 Sadiku Zeni 1478
112 Samar Žiga 1625
113 Sedlarevič Danijel IV 1583
114 Selimanovič Emina 1650
115 Selimovič Almir III 1561
116 Smrke Krešimir II 1872
117 Stevič Slobodan III 1834
118 Stošić Žani 1500
119 Šifrer Karel III 1700
120 Šlibar Anja w3 1503
121 Tadič Mirjana 1695
122 Tavželj Boris I 1879
123 Terseglav Gaber III 1616
124 Tratnjek Mirjam wI 1850
125 Tratnjek Andrej MK 2150
126 Vilman Marko III 1829
127 Vukalič Dževad IV 1600
128 Zaimovič Mirsad I 2024
129 Zorman Simon III 1500
130 Žagar Marjan III 1708
131 Železnik Alojz MK 2166 2122 2218
132 Žunič Magdalena 1610
133 Žunič Katarina 1537