Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Kočevje
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
Šahovsko društvo Kočevje Trg zbora odposlancev 30, 1330 KOČEVJE 2018 dolenjska 1950
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- info@sah-kocevje.si http://www.sah-kocevje.si/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Trg zbora odposlancev 30 PO-PE: 15.00-22.00 37372637 168 17
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ačimovič Vasja I 2234 1975 1883 2232
2 Ačimovič Sergej II 2020 1732 1797 2169
3 Ačimovič Dejan I 1912 1834 1795 2033
4 Aljaž Barbara wII 1806
5 Aljaž Gašper III 1739
6 Aljaž Katarina wII 1672
7 Andoljšek Rok II 1874
8 Arh Gal III 1599
9 Avžlahar Žiga IV 1500
10 Bajc Tjaša 1500
11 Bajo Timotej IV 1096 1665
12 Bajo Igor MK 1833 1961 1944 2093
13 Bajo Tin I 2039 1892 1785 2125
14 Bajo Goran II 1850
15 Ban Mateja wII 1500
16 Ban Aleš IV 1602
17 Belič Vid IV 1500
18 Bizjak Jan 1500
19 Božič Maša 1500
20 Burnič Dorian IV 1500
21 Car Miha IV 1042 1686
22 Ciglič Matjaž III 1500
23 Cimer Štefan MK 2012 2150
24 Cokan Tomaž III 1556 1368 1714
25 Colnar Valentina w3 1500
26 Čihačev Bojan 2108 2034 2079
27 Čosič Matej IV 1500
28 Čuk Mirko I 1946 1923
29 Delač Patricija w3 1502
30 Delač Timotej 1500
31 Devjak Nejc 1500
32 Djuričič Sara w3 1500
33 Djuričič Domen I 1875 1836 2075
34 Dujo Luka IV 1556
35 Dujo Miha IV 1539
36 Dulmin Mitja I 1966
37 Ferko Aljaž III 1730
38 Frančiškovič Borka wIM 2250 2258 2205 2163
39 Gašparac Gregor I 2100 2087 1877 2220
40 Golja Tinkara 1385
41 Gornik Franc I 2000
42 Gornik Zemljak Miha 1500
43 Grabovac Rajko II 1827 1882 1786 1985
44 Gregorčič Patrik IV 1500
45 Gregoršanec Nuša 1500
46 Gričar Kim wIV 1500
47 Grišin Lia wIII 1129 1463 1088 1598
48 Hlebec Jure 1000
49 Hočevar Aljaž 1500
50 Horvat Tobi 1000
51 Horvat Tina 1500
52 Hribar Luka Nikola 1528
53 Hribljan Nik III 1792
54 Hribljan Mark III 1806
55 Ilc Miha IV 1500
56 Ilc Rok IV 1500
57 Ivetič Sašo I 2033 1875 1972 2026
58 Jalovec Igor II 1358 1362 1356 2013
59 Janša Andrej I 1999 2007 2051 2041
60 Ješelnik Rok IV 1584
61 Jonovič Tara 1500
62 Jonovič Tea wIV 1500
63 Jurkovič Hrvoje IM 2405 2338
64 Karničnik Rudolf 1000
65 Knavs Peter II 1244 1155 1222 1862
66 Knavs Ana wIII 1035 1540
67 Kojek Zala wII 1495 1471 1401 1843
68 Kolarič Robert II 1661
69 Kolarič Špela wFM 2116 2081 2046 2179
70 Korošec Silvo III 1700
71 Korošec Lara wI 1812
72 Kovač Vid 1500
73 Kovač Alojz I 1878 1874 1956
74 Krizmanić Maj IV 1094 1632
75 Krže Nina wII 1635
76 Kump Alej III 1085 1712
77 Kump Alex 1516
78 Kurtalj Drea w3 1528
79 Kuzma Martin IV 1685
80 Lavrič Tinkara w3 1221 1213 1077 1653
81 Levstik Taja wIII 1342 1055 1648
82 Ličen Urška wIV 1500
83 Ličen Vid 1500
84 Ličen Jure 1500
85 Lindič Kranjc Selma w3 1500
86 Lisac Lev Gregor III 1106 1086 1739
87 Lunder Žan IV 1500
88 Luteršmit Lana 1503
89 Lužar David IV 1500
90 Malnar Aleš II 1936 1846
91 Malnar Apolonija wIV 1523
92 Malnar Toni I 2058 2016 2074
93 Marentič Tim IV 1500
94 Marinč Anja w3 1655
95 Marinč Damir MK 1893 1966 2022 2027
96 Marinč Matej 1500
97 Maršič Črt 1500
98 Mestek Igor MK 2049 2211 2136 2250
99 Metelko Janja w3 1535
100 Miklič Franc I 1954
101 Miklič Jernej IV 1500
102 Mlekuž Matjaž III 1606
103 Movern Teja 1500
104 Naglič Tibor 1500
105 Nahtigal Aljaž IV 1500
106 Nedimovič Jelena 1500
107 Novak Vid 1500
108 Novak Ajda wII 1126 1541
109 Novak Rok 1577
110 Ofak Marko MK 2029 2122
111 Orel Manca w3 1500
112 Osterman Janez IV 1542
113 Pajnič Nik IV 1586
114 Pajnič Kim w3 1500
115 Petkovič Ana Marija wII 1407 1291 1362 1924
116 Piršič Marko II 2016 1998
117 Podkoritnik Andrej III 1685
118 Podkoritnik Stanko MK 2026 1924 2037 2083
119 Poje Monika 1500
120 Poje Jakob IV 1500
121 Polajnar Lev III 1140 1662
122 Potisek Marko IV 1660
123 Potisk Vid IV 1500
124 Poznič Žiga IV 1500
125 Purgar Ivona wFM 2181 2107 2123 2151
126 Puškar Rok IV 1504
127 Puž Jernej III 1084 1011 1626
128 Rački Sandra wIV 1500
129 Radič Predrag 1574
130 Rajšel Alen IV 1683
131 Ravnikar Tadej III 1582
132 Repar Domen III 1118 1020 1649
133 Robida Gašper IV 1500
134 Robida Eva wIII 1343
135 Robida Grega IV 1500
136 Slapšak Jan IV 1592
137 Stevanič David FM 2337 2066 2021 2271
138 Stevanič Uroš IV 1500
139 Suljanovič Tina wIV 1500
140 Šarič Mia w3 1531
141 Šertelj Nuša Nisa wIII 1168 1122 1735
142 Šertelj Kiani Nia wIII 1091 1428 1080 1737
143 Škodnik Urška wIV 1500
144 Škotnik Robert IV 1628
145 Škotnik Jure IV 1516
146 Šneler Enej 1523
147 Špelko Aljaž IV 1500
148 Šušteršič Petra 1500
149 Tomac Tilen 1656
150 Tomašič Tine III 1424 1413 1861
151 Tomec Anže IV 1617
152 Trdan Katja wIV 1500
153 Trdin Gregor IV 1723
154 Turk Aljaž IV 1822
155 Turk Patrik IV 1500
156 Turkovič Sergeja wIV 1500
157 Umičevič Timon IV 1527
158 Ushenina Anna IM 2416 2387 2376 2460
159 Vesel Gal IV 1538
160 Vesel Mark I 2023 2102 2052 2185
161 Volf Franc IV 1655 1671 1873
162 Volf Žiga CM 2223 2231 2167 2227
163 Vučko Maja wI 1841 1816 1827 2046
164 Zahirović Benjamin 1500
165 Žagar Gašper IV 1500
166 Žansky Nik IV 1500
167 Žganjar Franc III 1518
168 Žganjar Iva 1500