Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Šentjur
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO ŠENTJUR CESTA MILOŠA ZIDANŠKA 28, 3230 ŠENTJUR 2022 celjska 1953
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- pihi.plahuta@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Športni park , Miloša Zidanška 28, Šentjur PO in PE: od 18 dalje 49729497 107 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Amon Jan 1443 1351 1271 1633
2 Banko Simon II 1647
3 Banko Drago III 1500
4 Begagič Muris MK 2028 1927 1965
5 Bertoncelj Aljaž II 1795
6 Bičevci Marjan 1500
7 Biščan Damjan I 1928
8 Božič Tadej 1500
9 Božič Tilen 1517
10 Brusnjak Sašo MK 2005 2068
11 Cvek Jernej 1526
12 Četina Klemen MK 2169 2133
13 Čmer Strašek Žiga 1500
14 Debenak Nejc 1500
15 Diaci Ciril MK 2037
16 Diaci Marko II 1850
17 Djura Danijela wIV 1520
18 Djura Darinka wIV 1500
19 Drame Saša wI 1761 1856
20 Fendre Jakob 1500
21 Gaber Luiza w3 1526 1495 1744
22 Gajšek Franc II 1819
23 Gazvoda Franc MK 1939 1992 1891 1975
24 Gazvoda Gregor 1469
25 Geršak Karmen 1500
26 Gračnar David III 1531 1474 1645
27 Hartman Mojca wIV 1602
28 Hartman Blaž III 1635
29 Hvalc Mitja IV 1500
30 Ipšek Matevž 1500
31 Ivanuša Erik III 1799
32 Jager Jan 1000
33 Jazbinšek Vera wI 1675 1694 1612 1779
34 Jazbinšek Sebastijan MK 2193 2148
35 Jernej Simon II 1968
36 Jernej Andreja wII 1553
37 Jezovšek Žak 1490
38 Jezovšek Nace 1500
39 Kajba Anja 1608
40 Kolar Blaž IV 1563
41 Kolman Ivo II 1850
42 Kopinšek Tanja 1603
43 Kopinšek Luka 1552
44 Kopinšek Borut IV 1659
45 Korent Žiga III 1653 1627 1620 1708
46 Korošec Marcel 1000
47 Kovačič Nina 1536
48 Kovačič Maja 1500
49 Kovačič Gregor 1046
50 Križmančič Nik 1500
51 Kržalič Iso IV 1566
52 Kubale Valentin 1500
53 Kukovič Jože 1614
54 Kumer Lan 1000
55 Kunej Andrej 1611
56 Kunej Timon II 1626 1697
57 Kvar Žiga IV 1576
58 Kvas Rok 1500
59 Lavrenčič Urban 1658
60 Leskovšek Zvone II 2001
61 Lorger Jože 1584
62 Mackovšek Željko II 1776 1797 1906
63 Majcen Ana 1288 1281 1741
64 Majcen Maja wIV 1373 1399 1837
65 Malič Željko II 1759
66 Malovrh Matej III 1528
67 Maršnak Aleks 1500
68 Mihevc Mojca wII 1688
69 Nikolič Stanko MK 1830 1766 1704 1899
70 Obreza Rok 1500
71 Ocvirk Jernej IV 1500
72 Oprešnik Jakob 1500
73 Orličnik Katja 1500
74 Pahole Samanta wII 1567 1568 1759
75 Pahole Domen 1530
76 Pahole Tjaša w3 1422 1434 1747
77 Pavlič Jan 1500
78 Pečnik Rok 1500
79 Pelko Aljaž 1500
80 Pelko Jakob 1500
81 Pišek Andrej III 1804
82 Plahuta Darko MK 1981 2009 2025
83 Podhraški Dejan I 2136 2004
84 Pušnik Florjan 1567
85 Rabuza Nejc 1500
86 Rajković Radiša I 1977 1947 2069 2084
87 Ratajc Matej 1519
88 Robič Andrej 1500
89 Rojc Gal IV 1862
90 Rudolf Andraž 1520
91 Smodiš Katja wIV 1500
92 Smole Matej 1500
93 Srdič Gregor I 1863
94 Škoberne Jernej 1500
95 Šuhel Kristijan 1500
96 Šumrada Tomaž 1561
97 Švegler Aljaž 1744
98 Švegler Alen 1671
99 Urleb Anže 1598
100 Vrankič Željko MK 1984 1915
101 Zakšek Peter 1647
102 Zalar Tadej 1500
103 Zdolšek Rok IV 1514
104 Zelčič Robert GM 2539 2497 2488 2556
105 Zorič Darko II 1750 1686
106 Žafran Niko 1500
107 Živkovič Vjekoslav IM 2366 2437 2389 2419