Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Gorenjka Lesce
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO GORENJKA LESCE ALPSKA CESTA 58, 4248 LESCE 2026 gorenjska 1950
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- ga.nota@siol.net -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Alpska 58, Lesce SR 17-19, SO 10 -12 47337443 105 9
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ankerst Mihael FM 2370 2271
2 Arh Enej 1000
3 Avsenik Aleš III 1566
4 Bartolič Miha II 1807
5 Bernard Zvone II 1678
6 Blažič Pia 1500
7 Bratovič Blaž FM 2361 2360 2295 2378
8 Cosma Ioan IM 2396 2391 2330 2461
9 Čebavs Miha IV 1525
10 Čebavs Gašper II 1622
11 Černe Aljoša 1500
12 Debeljak Denis 1500
13 Dobravec Blaž II 1433 1782
14 Dolenc Vid IV 1626
15 Frlež Patricija wII 1719
16 Furst Luka 1770
17 Gašperšič Gregor 1569
18 Gašperšič Žiga 1500
19 Gigović Marko 1000
20 Gornik Janja wII 1743
21 Gregorc Anže 1156 1692
22 Hirci Domen 1507
23 Hodžič Aljoša IV 1624
24 Illijin Nebojša IM 2328
25 Jan Miha 1593
26 Jan Domen II 1675
27 Jensterle Maj 1543
28 Jicman Ligia wIM 2091 2060 2067 2181
29 Kecič Stevan MK 2209 2229
30 Kelbl Jakob 1500
31 Kemperle Jože II 1629
32 Knavs Branko II 1633
33 Kolar Anže 1541
34 Končar Urška 1603
35 Končnik Anton III 1764
36 Košmerl Aleksej 1000
37 Kržišnik Jure II 1884 1960
38 Langerholz Maj 1601
39 Lanjšček Miha IV 1764 1747 1447 1849
40 Lasnik Tevž 1569
41 Maier Andraž 1574
42 Mali Miha I 1902 1569 1895
43 Mali Slavko MK 2120 2015
44 Marolt Klemen IV 1619
45 Marušič Nada 1955 1000
46 Matko Ognjen 1483
47 Mavsar Milan 1259 1389
48 Mencinger Vojko IM 2313 2259 2351 2361
49 Mikec Matic II 1458 1801
50 Mlekuž Juš 1500
51 Mrak Anja 1500
52 Mrak Gašper IV 1707
53 Nevednichy Vladislav GM 2546 2504 2461 2500
54 Niccolini Aljoša 1500
55 Niccolini Aljoša 1500
56 Olarasu Gabriela wGM 2256 2263
57 Onič Ivan III 1670
58 Pavlin Damijan 1993 2023 1833 1034
59 Pergar Jožef III 1700
60 Petek Francka wM 1951 1786 1749 1908
61 Petek Pavel MK 2100 2143
62 Petek Klemen 1625
63 Petek Primož MK 2107 1994 2014 2126
64 Petek Peter MK 2060 1997 1993 2052
65 Petrovič Janez III 1754
66 Petrovič Nejc I 1930 1934
67 Pintar Nace 1538
68 Pobegajlo Vid 1542
69 Pohar Jana w3 1664
70 Pohar Jurij III 1639
71 Prešern Nejc 1500
72 Prešern Gal Jakob 1537
73 Primožič Lovro 1000
74 Primožič Lovro 1000
75 Primšar Blaž 1500
76 Rauh Jernej 1500
77 Robič Žiga III 1098 1099 1746
78 Sitar Žiga II 1815
79 Sitar Matic IV 1600
80 Sodja Anton 1500
81 Soklič Žare 1500
82 Stergar Avbelj Matic 1220 1500
83 Strajnar Blaž 1508
84 Šegula Anton 1000
85 Šinkovec Peter II 1777
86 Škantar Nejc 1500
87 Škantar Nejc 1493
88 Šorl Simon I 1784 1850
89 Šoštarič Finžgar Matija 1500
90 Špendal Barbara wMK 1901 1890 1946
91 Špiler Sergej 1465
92 Štern Lea w3 1557
93 Šturm Eva 1500
94 Toplišek Tilen III 1714
95 Topolovec Tin 1500
96 Truta Srečko FM 2121 2194 2199
97 Ulamec Luka 1537
98 Van Bakel Bjorn 1500
99 Vidali Jože II 1435 1542 1567
100 Vnučec Matej 1545
101 Vurnik Urša 1521
102 Zaimovič Edo III 1700
103 Zupan Peter IV 1576
104 Žerovec Adam 1574
105 Žitnik Marjan II 1797