Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Domžale
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO DOMŽALE Kopališka 4, 1230 DOMŽALE 2027 ljubljanska 1946
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- sah.domzale@gmail.com https://sah-domzale.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Kopališka 4, 1230 Domžale po potrebi 88417620 147 18
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Avramović Maša 1000
2 Ažman Kristijan III 1552
3 Beganovič Samira 1500
4 Bizjak Janez II 1787 1751 1579 1645
5 Blažinčič Ivan II 1601 1854
6 Bobnar Žiga III 1619
7 Borštar Dušan I 1685 1902 1701 1884
8 Bratko Ivan MK 2140 2115 2128
9 Bregant Boris II 1720 1677
10 Brezar Hana 1425
11 Breznik Andrej 1500
12 Breznik Natalija 1500
13 Brunšek Iztok I 2124 2032
14 Capuder Martin II 1855
15 Centa Vid 1618
16 Centa Jakob 1550
17 Cerar Matjaž II 1692
18 Cerar Tinkara 1500
19 Cizelj Franci I 2000
20 Čarman Žan IV 1603
21 Černe Peter III 1398 1409 1383 1564
22 Čokan Mirko I 1703 1691 1772
23 Čuk Oskar 1500
24 Dacar Lea 1500
25 Dolinar Damjan I 2000
26 Dovč Žiga 1582
27 Dovč Jože 1500
28 Erdani Luka IV 1552
29 Faganel Roman III 1589 1749
30 Faganel Kaja w3 1487 1453 1462 1906
31 Filip Tjaša 1500
32 Filip Matej MK 2135 2194
33 Firat Burak GM 2474 2531 2359 2444
34 Galle Leopold MK 1981 2191
35 Golob Katarina wIV 1500
36 Gregorin Jaka 1511
37 Gril Uroš III 1347 1356 1556
38 Grošelj Petra wFM 1910 1908 2007 2024
39 Grošelj Kaja wII 1521 1285 1783
40 Grošelj David 1500
41 Grošelj Jerneja w3 1202 1092 1580
42 Grošelj Boštjan II 1871
43 Hiti Erik II 1588 1365 1914
44 Hiti Tim 1382 1281 1775
45 Hribar Leon IV 1500
46 Ivačič Vladimir M 2224 2176 2127 2172
47 Jemec Viktor II 1850
48 Jeran Boštjan CM 2205 2131 2192 2241
49 Jerina Anton I 1929 1899 1920
50 Juhant Resnik Maša wI 1601
51 Juvan Gal IV 1390 1806
52 Karnar Marjan MK 2124 2199 2089 2173
53 Klander Dejan II 1745
54 Klander Aleš II 1413 1728 1683
55 Klemenc Polona wIV 1513
56 Kobetič Nika w3 1680
57 Kokalj Erik 1500
58 Kolenko Lovro 1500
59 Koritnik Jože III 1700
60 Kosanović Dušan 1496
61 Kosanovič Aleksander 1304 1201 1766
62 Košak Klemen III 1651 1348 1833
63 Košir Franci MK 1858 1889 1980
64 Košir Pavla wM 1782 1927 1655 1750
65 Kvas Aljaž 1500
66 Lamut Uroš IV 1587
67 Lavrač Eva Marija wII 1640
68 Lavrič Domen III 1629
69 Lipovšek Žiga 1534
70 Mali Borut 1514
71 Marn Anže II 1729
72 Mazi Majda wMK 1955
73 Merše Tanja wIV 1550
74 Mikuš Maša 1500
75 Milenkovič Mladen IM 2322 2288 2303 2362
76 Močilnikar Luka 1500
77 Močilnikar Jakob 1500
78 Mošnik Anže 1534
79 Mošnik Sara 1506
80 Nadj Aleksander I 2130 2014
81 Nadvešnik Maja wI 1741 1941
82 Nadvešnik Vilma wM 1868 1884 1909
83 Narobe Rok 1500
84 Nastran Janez I 1955
85 Novak Simona wM 1683 1615 1538 1812
86 Olenik Čampa Rudi II 2050 1735 1745 2072
87 Orehek Špela wFM 2050 1926 1999 2122
88 Osolin Bojan MK 2115 2120 2058 2117
89 Osolin Žiga II 1761
90 Osolin Bogdan MK 1973 2080 1965 2072
91 Osovnikar Manca 1500
92 Ozimek Manca 1500
93 Pavli Luka 1610
94 Pavlič Nika wI 1770
95 Pavlič Luka I 1950
96 Pergar Luka 1500
97 Pestotnik Lan 1619
98 Plaskan Jure MK 2175 2228 2178 2331
99 Pogačar Tjaša wI 1695
100 Pugelj Jaka 1500
101 Pukl Matic 1000
102 Radkovič Matej 1549 1591
103 Rebernik Boštjan MK 2091 2139
104 Rebolj Žiga L. 1500
105 Rogale Marjan III 1940 2031
106 Rovtar Tadej III 1652
107 Rovtar Lucija wII 1723
108 Sever Kristjan 1632
109 Skok Jože MK 1944 2052 1964 2177
110 Skok Matic 1618
111 Skok Stane III 1854
112 Slapar Iztok I 2000
113 Stanojevič Branko IM 2189 2260 2202 2315
114 Stopar Anže 1500
115 Straže Jurij IV 1286 1306 1740
116 Straže Matija III 1616 1496 1940
117 Šemrl Maja wII 1685
118 Šemrl Marjan M 2126 2087 2130
119 Šere Jakob 1509
120 Šmon Andraž I 1941
121 Špehar Anej 1500
122 Šprajc Jakob 1600
123 Štrajhar Jože 1500
124 Šuštar Janez Pavel 1500
125 Šušteršič Nika 1500
126 Tibaut Amadej 1517
127 Traykov Filip 1000
128 Traykov Vasil 1000
129 Turek Lan Timotej I 2026 2071 1983 2123
130 Turek Matjaž 1500
131 Turek Bor Lucijan I 1786
132 Turek Ajda Stina w3 1615
133 Učakar Žan IV 1566
134 Ules Matic 1500
135 Uštar Jure II 1174 1097 1733
136 Uštar Nika 1500
137 Vavtar David 1500
138 Volčanšek Robert MK 1855 1922 1937 2039
139 Volčanšek Maks 1066 1566
140 Volf Nastja 1526
141 Vugrinec Viktorija 1445
142 Zabret Rok II 1625
143 Zabret Samo III 1664
144 Zajc Samo IV 1588
145 Zalar Maj 1500
146 Zupanc Franc II 1927 1821
147 Žmaucar Miha 1105 1000