Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Ptuj
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO PTUJ DRAVSKA ULICA 18, 2250 PTUJ 2033 mariborska 1935
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- sahakademija@hotmail.com http://www.sah-drustvo-ptuj.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Dravska 18/I TO,PE 18-22 84086483 154 7
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Alič Aljaž 1128 1089
2 Beliavsky Alexander GM 2517 2631 2598
3 Belšak Blaž 1580
4 Belšak Žan MK 2146 2107 2188 2134
5 Belšak Aljaž IV 1797
6 Benkič Janez I 1949
7 Beranič Alisa 1000
8 Bezjak Goran II 1887
9 Bezjak Samo I 2000
10 Bohak Janko MK 1918 1846 1942 2029
11 Bole Val 1240
12 Bombek Janez 1500
13 Bratušek Sabina wII 1592
14 Brglez Rado FM 2315 2279 2294
15 Brglez Andreja wM 2150
16 Bricelj Čelan Oskar IV 1001 1439 1124 1565
17 Brumen Tomas 1616
18 Burović Rijad 2444 2374 2362 1000
19 Butolen Anton I 1930 1927
20 Butolen Nejc 1291 1254 1843
21 Carli Lara wMK 1680 1655 1841
22 Cestnik Leon I 2000
23 Crnjakovič Tom 1241 1054
24 Cvitan Ognjen GM 2467 2518 2582 2568
25 Czebe Attila GM 2378 2411 2487 2428
26 Črešnik Matija IV 1456 1626
27 Doleček Jure 1232 1273
28 Dominko Darko II 1800 1828 1794 1996
29 Eržen Miran 1500
30 Feguš Maks I 2000
31 Fijan Milan II 1978 1813
32 Golc Mateja 1569
33 Hazabent Dušan 1500
34 Hercog Mira wI 1716
35 Horvat Arandjela 1000
36 Horvat Konrad II 1850
37 Horvath Julia wIM 2162 2138 2206
38 Iljaž Igor I 1768 1900 2018
39 Ivanchuk Vassily GM 2678 2710 2686 2779
40 Ivaniševič Ivan GM 2604 2525 2575 2658
41 Ivić Velimir 1000
42 Jabločnik Drejc IV 1505
43 Jagarinec Jože 1500
44 Janžekovič Alja w3 1519 1525 1562 1876
45 Janžekovič Klemen I 2001 1869 2090
46 Janžekovič Filip III 1635
47 Jerebic Benjamin 1500
48 Jerebic Miha 1500
49 Karo Franc III 1700
50 Kaučič Bor 1005 1165
51 Kaučič Miha 1000
52 Kavčič Bor 1000
53 Klajderič David II 1744
54 Klajderič Dušan II 1850
55 Kneževič Milan I 1955
56 Kokol Maks Mai 1000
57 Kolarič Anka w3 1293 1536
58 Kolarič Milan III 1505
59 Kolarič Luka IV 1539
60 Kolarič Ivan 1500
61 Kopušar Ivan III 1700
62 Korošec Rok 1514
63 Korošec Marko III 1700
64 Kos Jernej 1244 1277 1698
65 Kostadinovski Predrag 1500
66 Kovačec Martin IV 1609
67 Kovačec Klemen III 1476 1410 1818
68 Kovačec Tilen II 1185 1372 1217 1705
69 Krajnc Ivan III 1789
70 Kralj Tomaž II 1807
71 Kryvoruchko Yuriy GM 2682 2617 2697 2597
72 Kukovec Mihael 1353 1399
73 Kuzubov Yuriy GM 2643 2552 2697 1500
74 Kužner Ciril II 1627 1660 1679 1776
75 Levanič Anej 1496 1163 1558
76 Ličina Tomaž II 1684 1757
77 Ličina Miloš I 1961 1890
78 Ličina Vrabič Anita wIM 2008 2080 2034
79 Majcenovič Martin MK 1768 1812 1864 1956
80 Majcenovič Dušan II 1850
81 Maksimenko Andrei GM 2463 2468 2478 2500
82 Medik Eva 1005
83 Mihalič Miroslav II 1861
84 Mihalič Robert II 1825
85 Milošič Urh 1188 1299
86 Mlinarič Denis 1483
87 Molnar Žan 1500
88 Murko Tadej IV 1470 1542 1435 1891
89 Murko David MK 2171 1964 1897 2188
90 Napast Viktor MK 2045 2078 2112
91 Orešek Rebeka 1500
92 Orešek Branko II 1849 1951
93 Pavalec Nino 1627
94 Pičerko Franc 1500
95 Pišek Bor 1464
96 Plajnšek Matjaž MK 2067
97 Podkrajšek Janez M 2225 2225
98 Podkrižnik Aleksander II 1669 1760
99 Polajžer Danilo IM 2220 2224 2160 2290
100 Polajžer Larisa 1500
101 Polajžer Vlasta wII 1289 1666
102 Pongrac Franjo 1886 1859 1754 1000
103 Potočnik Iza 1000
104 Prelog Saša MK 2131
105 Prelog Mirko I 1487 1498 1828
106 Premužič Tomaž 1578
107 Prigl Primož 1509
108 Rajković Dušan 2267 2411 2279 2330
109 Rakič Marija 2319 2263 2272 2349
110 Razlag Silva wII 1723
111 Ristić Nenad GM 2332 2221 2270 2406
112 Rižnar Helena wM 2023 1917
113 Rojic Boris III 1500
114 Rom Luka 1000
115 Roškar Zlatko MK 1943 2005
116 Roškar Robert FM 2264 2172
117 Rozman Roman II 1908
118 Sedlašek Branko II 1871 1943
119 Selišek Leon III 1525 1688 1628 1716
120 Skledar Martin III 1687
121 Skok Amalija 1592 1312 1854
122 Stepovaia Tatiana wGM 2305 2427
123 Stojanovič Sara 1477
124 Stojanovič Jure 1191 1383 1165 1366
125 Šegula Nino IV 1715
126 Šeruga Vanja w3 1668
127 Širovnik Domen 1500
128 Šmigoc Matjaž 1500
129 Štrucl Črtomir I 2063 2069
130 Šumenjak Barbara wI 1889
131 Šuta Tomaž II 1793 1508 1528 1856
132 Šuta Andraž MK 2197 2107 2013 2256
133 Tetičkovič Miha 1611
134 Težak Oliver I 2000
135 Tominc Marko IV 1642
136 Varga Zoltan GM 2422 2431 2490 2482
137 Vaupotič Tatjana wM 2065 2084
138 Veček Niki 1657
139 Vidovič Katja 1500
140 Vidovič Franc 1529
141 Vidovič Bojan III 1480 1543 1508 1607
142 Vidovič Vojko 1500
143 Volokitin Andrei GM 2650 2568 2648 2647
144 Vrabič Samo 1556
145 Zagoršek Anton IV 1772
146 Zagoršek David MK 2020 1804 1801 2065
147 Zajc Silvo III 1872 2012
148 Zamuda Sabina w3 1806
149 Zemljarič Zoran IV 1562
150 Zupanič Matjaž III 1709 1354 1816
151 Žajdela Domen III 1443 1556
152 Žajdela Karel II 1849 1841 1836 1985
153 Žerak Zlatko III 2049
154 Žlender Boris I 1810 1944