Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Pomgrad
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO POMGRAD KOCLJEVA ULICA 14, 9000 MURSKA SOBOTA 2034 pomurska 1950
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- info@sah-drustvo-ms.si http://www.sah-drustvo-ms.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Kocljeva ulica 14, M.Sobota TO 17-22 85820849 196 27
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Aczél Gergely 2511 2415 2500 1000
2 Ambruš Ana wIV 1685
3 Ambruš Mira wII 1567 1576 1800
4 Antolin Dominik II 1630
5 Antolin Denis 1538
6 Antolin Robert 1876 1984
7 Bačič Maša wIV 1645
8 Benkič Melisa 1659
9 Benko Jože I 2003
10 Benko Zoja 1512
11 Bogdan Aleš 1589
12 Budja Tic 1502
13 Bukovec Uroš 1593
14 Cajnko Gal 1474
15 Casar Izidor III 1115 1354 1027 1664
16 Casar Ana 1062
17 Casar Marija 1031
18 Cigan Štefan IM 2318 2252 2355 2310
19 Cigan Marko II 1819
20 Cigut Matjaž IV 1253 1180 1166 1622
21 Cipot Kai 1540
22 Cmor Nino I 2064 1993 1863 2084
23 Coklin Marko MK 2200 2192 2230
24 Čeke Erik 1360 1729
25 Egič Karlo 1565
26 Farič Niko 1553
27 Felbar Simon 1500
28 Fišer Filip 1516
29 Fotivec Mirko 1619 1556
30 Fras Blaž IV 1700
31 Gabor Matija MK 1944 1821 1885
32 Gergorič Erik 1500
33 Gjuran Denis FM 2330 2326 2388 2401
34 Gjuran Stanko IV 1493 1652
35 Glavač Jože I 1913
36 Golob Tine 1600
37 Gomboc Miha MK 2192 2232
38 Gomboc Adrian III 1762
39 Grah Matej I 1933 1994 1884 2122
40 Graj Silvester II 1729
41 Gregorinčič Jernej 1500
42 Grilec David 1561
43 Grnjak Lara 1512
44 Gruškovnjak Jože MK 1944 1919 2060 2087
45 Gruškovnjak Samuel IV 1000
46 Gruškovnjak Tomislav FM 2269 2251 2230 2335
47 Gyergyek Andrej II 1843
48 Gyoerek Tatjana wI 1850
49 Hanc Nejc II 1663 1584 1361 1891
50 Hari Niko 1585
51 Hari Danilo MK 2129 2072 2136
52 Hari Bogdan MK 2009 1819 1987
53 Hitter Gabriella 1600
54 Hočevar Maja wMK 1958 2018 1977 2116
55 Horvat Ema 1500
56 Horvat Filip 1609
57 Huber Tim 1626
58 Hulak Krunoslav 1000
59 Jerič Urška 1500
60 Jerše Milan I 1799
61 Kadiš Lucija wIV 1457 1473 1813
62 Kastelic Amadej II 1212 1258 1802
63 Kegl Bojan I 1963 1964
64 Keglevič Andre I 1859 1913 1794 2058
65 Kelemen Alen II 1839
66 Kende Antal Tibor FM 2414 2371 2396
67 Kerec Fabian 1557
68 Kisilak Liza wII 1342 1287 1776
69 Klemenčič Rami 1500
70 Kobal Leonard 1623
71 Kocet Jan 1500
72 Kočar Jaka II 1706 1573 1515 2000
73 Kolmanič Rok 1517
74 Kološa Kušej Vita w3 1057 1102 1682
75 Kološa Kušej Jena 1125 1582
76 Kos Igor MK 1991 1890 1961 2069
77 Kos Alojz 1000
78 Kovač Mitja MK 2113 2115 2121 2068
79 Kovač Boris FM 2211 2156 2123 2260
80 Kovač Stanko I 1964
81 Kovač Majda wMK 1620 1384 1736
82 Kovač Drago III 1365 1642
83 Kovač Mak II 1159 1186 1172 1781
84 Kovač Eli 1500
85 Kramar Franc II 1727
86 Kramar Sara wII 1718
87 Kuhar Franc I 1654
88 Kumin Vojko IV 1699
89 Kumin Eva 1127 1453
90 Kumin Andrej 1627
91 Kumin Jure III 1249 1139 1669
92 Lapoši Andrej III 1767 1830 1794 1949
93 Lazar Miran II 1730
94 Lazar Aleš ml. FM 2278 2234
95 Lebar Blaž 1544
96 Lenarčič Matej 1476
97 Lenček Kranjec Joži III 1245 1253 1227 1609
98 Lenček Kranjec Dani III 1425 1276 1265 1761
99 Litrop Jurij 1518
100 Logar Ciril MK 2150
101 Lukač Ema w3 1111 1106 1194 1683
102 Lukač Alina wII 1326 1299 1329 1803
103 Marič Anton II 1683 1932
104 Marič Martina wI 1823
105 Marič Katarina wMK 1928 1881 1939
106 Marič Vild Fabijan II 1712 1605 1507 1939
107 Markoja Uroš II 1897 1809
108 Martinec Jan 1701
109 Meglič Enej II 1658 1662 1468 1981
110 Meglič Jaka MK 2086 1950 1968 2193
111 Miklošič Žiga 1500
112 Milanov Timotej II 1691 1632 1708 1852
113 Mohar Martin II 1781 1690 1502 1924
114 Mohar Tian IV 1100 1224 1181 1475
115 Nabergoj Domen 1539
116 Narat Janko III 1278 1500
117 Narat Gabriela w3 1284
118 Nemec Hana wMK 1952 1671 1653 2027
119 Novak Ernest II 1804
120 Novak Tina wII 1548
121 Novak Sabina 1588
122 NOVAK Klemen 1500
123 Ošlaj Blaž 1575
124 Panker Matevž 1000
125 Panker Martin 1349 1134
126 Pasičnjek Niko 1609
127 Pečnik Maj 1250 1264 1344 1714
128 Pečnik Roman 1390 1420 1693
129 Perko Luka 1153 1706
130 Pintarič Maj III 1114 1111 1136 1743
131 Plej Tina wII 1103 1095 1704
132 Plej Tjaša w3 1368 1261 1677
133 Podlesek Jakob 1554
134 Pol Martina w3 1514
135 Potočnik Rene 1598
136 Požonec Veronika w3 1704
137 Prša Tomaž 1621
138 Prša Miha 1576
139 Pucko Sandi 1672
140 Radič Jaša 1221 1781
141 Radosavljevič Robi MK 1998 1968 2123
142 Rajh Tai 1129
143 Režonja Niko 1363 1702
144 Režonja Štefan MK 2053 1764 1991 1891
145 Ribli Zoltan GM 2524 2532 2545 2558
146 Ružič Luka Filip 1500
147 Ružič Jakob Nejc 1581
148 Saje Katja 1500
149 Sedonja Jožef I 1781 1888 2018
150 Sedonja Dominik III 1797
151 Sep Jakob 1500
152 Serec Domen III 1793
153 Sitar Aleks 1642
154 Skuhala Barbara wMK 2089 2156 2037 2239
155 Skuhala Luka MK 2152 2228 2093 2335
156 Skuhala Vladimir 1380 1500
157 Sluga Aljaž 1488
158 Sluga Katarina 1000
159 Smodiš Lota 1500
160 Smodiš Rok 1712
161 Sobočan Tjaša 1617
162 Stolnik Alen 1601
163 Šantavec Tai 1000
164 Šiftar Vučko Maj 1639
165 Škalič Aljaž II 1834 1854 1657 1931
166 Škof Samo IV 1214 1027 1389
167 Špilak Tomislav II 2120 1964
168 Štrtak Marjan MK 1920 1978 1823 2060
169 Štuhec Tim 1545
170 Ternar Tadeja 1564
171 Titan Matej MK 2261 2279 2305 2288
172 Tompa Gašper II 2034 1888 1802
173 Tompa Neda wI 1924 1766
174 Topič Miroslav 1517
175 Topič Anej 1608
176 Toth Aleksander II 1631
177 Trobina Lucija 1513
178 Vajda Szidonia IM 2348 2347 2239 2307
179 Vaš Danijela 1538
180 Vegič Vid 1500
181 Vegič Dominik 1508
182 Vombek Sara wI 1883 1867 2017
183 Voroš Lea 1576
184 Vratar Leon 1657
185 Vratarič Laura 1500
186 Vrbančič Laura 1508
187 Vučko Franc II 1835
188 Zajmi Luana 1613
189 Zavec Ines 1500
190 Zekovič Sabina 1500
191 Zidanšek Ivana 1526 1599
192 Žižek Rene II 1421 1440 1275 1886
193 Žižek Uroš II 1850
194 Žižek Stanislav 1401
195 Žižek Nik 1525
196 Žlebič Eva 1042 1200 1488