Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Stari trg ob Kolpi
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO STARI TRG OB KOLPI STARI TRG OB KOLPI 35, 8342 STARI TRG OB KOLPI 2041 dolenjska 1961
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- vincenc.kobe@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Stari trg ob Kolpi 35 vsak dan: 17.00-20.00, NE 82452687 139 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Adamič Stanko 1500
2 Aščič Zoran III 1500
3 Aščič Marko 1500
4 Aščič Martin 1500
5 Balkovec Marjan I 2000
6 Barič Dušan MK 2021 2036 2081
7 Baumgartner Vojko III 1500
8 Bedič Slavko MK 1881 1736 1750 1973
9 Begič Rasim 1500
10 Bezlaj David III 1755
11 Bilješkovič Jure IV 1500
12 Brgan Niko 1742 1856 1937 2093
13 Bukovec Tadej III 1500
14 Butala Sebastjan III 1778
15 Butala Kristjan IV 1500
16 Butala Andreja 1500
17 Čepuran Branko III 1539
18 Čokeša Nikola III 1407 1740
19 Dančulovič Jovica I 1815 2082
20 Davidovič Petar 1682
21 Didovič Mičo III 1504
22 Ebipi Ilmi 1500
23 Ebipi Jusuf 1500
24 Ebipi Refik 1500
25 Farič Milan III 1738
26 Farič Špela wII 1823
27 Galić Simo 1500
28 Gojmerac Klemen IV 1607
29 Gojmerac Matic IV 1600
30 Golobič Zvonko 1592 1557 1952
31 Golobič Aljoša 1500
32 Grgurič Daria 1618
33 Hace Rok IV 1590
34 Hace Erik III 1554
35 Hobič Luka IV 1656
36 Hrovatin Matjaž II 1822
37 Ivanetić Ljubo 1500
38 Jakše Ivan 1000
39 Jardić Ivo 1500
40 Jerman Jože II 1850
41 Jud Rudi III 1500
42 Juranić Bruno 1500
43 Juranič Bruno MK 2089 2120 2151 2148
44 Kadragič Mario 1853
45 Kapš Matej III 1678
46 Kapš Mario II 1864
47 Kapš Katarina wII 1600
48 Kapš Sabina wII 1787
49 Kastelec Mojca wII 1756
50 Kobe Jana 1500
51 Kobe Vincenc II 1868
52 Kobe Uroš MK 2058 2117
53 Kobe Tadej I 2005
54 Kobe Katarina wII 1600
55 Kobe Viktor 1500
56 Kobe Niko 1500
57 Kobe Janik 1500
58 Kobe Lara 1507
59 Kobe Enej 1500
60 Kobe Sandra 1500
61 Kobe Ivanka wII 1700
62 Kobe Viktor III 1700
63 Kocjan Jožica 1050 1000
64 Kolarič Urška 1500
65 Konda Klara Laura w3 1531
66 Konda Domen 1501
67 Krajnc Jurij 1000
68 Kure Ines wII 1733
69 Kure Aljaž 1698
70 Kure Natalija wII 1735
71 Kuretič Mitja III 1507
72 Kuretič Jurij IV 1500
73 Lampret Vida 1500
74 Lukežič Tadeja 1500
75 Macele Jože 1510
76 Madronič Maja wII 1605
77 Mali Martin 1000
78 Malnarič Matej 1000
79 Malnarič Edbin III 1530
80 Mavrin Renato III 1670
81 Medic Ana wII 1699
82 Medved Denis III 1733
83 Medved Robert II 1847
84 Medved Sonja w3 1815
85 Mesarič Vida 1500
86 Mihelič Anamarija wIV 1605
87 Mikulič Iztok 1682
88 Movrin Sonja wII 1729
89 Muhvič Peter III 1595
90 Mukavec Mateja wII 1901
91 Mukavec Sonja wI 1926
92 Ovniček Jože III 1500
93 Petraš Mandič Dimitri 1572
94 Pezdirc Bojan 1000
95 Planinc Suzana wII 1646
96 Planinc Borut IV 1536
97 Prijatelj Matej III 1761 1681 1935
98 Pršlja Slavko 1000
99 Pršlja Anton 1030
100 Rački Barbra 1500
101 Rauh Nives w3 1500
102 Simčič Gregor II 1654
103 Starc Rok IV 1840
104 Starčevič Andreja wII 1500
105 Stariha Stane II 1900
106 Šegina Roman III 1706
107 Šegota Dragan 1500
108 Šepič Ante IV 1500
109 Šmalcelj Karmen IV 1530
110 Špehar Aleksander IV 1557
111 Špehar Jože III 1700
112 Štajdohar Lidija 1500
113 Štaudohar Nina wII 1609
114 Štaudohar Tjaša wII 1755
115 Štefanc Andrej IV 1574
116 Šterbenc Vinko 1654
117 Šterbenc Jožef IV 1672
118 Šterbenc Marija wI 1850
119 Šterbenc Irena wII 1813
120 Štubljar Doroteja wIV 1622
121 Švegelj Rok III 1639
122 Švegelj Jurij III 1596
123 Vajdetič Alen IV 1500
124 Vardić Ivan 1686
125 Vardić Jozo 1500
126 Vardić Ivo 1500
127 Vardič Vlado 1500
128 Verderber Sara wII 1621
129 Verderber Domen III 1705
130 Vergo Maja w3 1569
131 Veselič Nino III 1633
132 Veselič Vanja wIV 1721
133 Veselič Nataša 1500
134 Veselič Peter III 1527
135 Veselič Anamarija 1679
136 Volf Izidor III 1827
137 Volf Marija wII 1600
138 Vukelič Alenka wII 1833
139 Vukšinič Jože 1500