Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Branik Maribor
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB BRANIK ZAVAROVALNICA MARIBOR MLADINSKA ULICA 29, 2000 MARIBOR 2048 mariborska 1919
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- tajnik.skbranik@gmail.com http://www.sah-branikmb.si/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Stara tribuna Ljudskega vrta, Maribor-Mladinska PO 17-22,ČE 17-1,PE 17-22 63376342 187 1
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Alatič Andrej III 1764 1709 1774
2 Bajec Tomaž 1798 1770 1994
3 Bajec Peter 1643 1644 1794
4 Berkes Ferenc GM 2661 2675 2674 2621
5 Bezjak Jaka Gal 1584
6 Bezjak Nejc 1053 1511
7 Božič Zdravko 1500
8 Božičnik Jože MK 1746 1909
9 Brkič Ante GM 2594 2602 2596 2603
10 Burnazovič Ervin 2323 2390
11 Curk Franc 1500
12 Čadež Edvard 1500
13 Čerček Špela 1500
14 Debeljak Drago 1500
15 Dizdar Selim FM 2299 2352
16 Djorojevič Marko 1500
17 Doleczek Helga 1500
18 Donko Mihael 1500
19 Donko Peter 1500
20 Drakulič Čovran Lukas 1500
21 Džordžič Blagoje 1732
22 Ekart Janez I 1978
23 Fajfar Anton II 1961
24 Fakin Rok 1500
25 Feltrin Kosec Lina 1500
26 Feltrin Kosec Eva 1500
27 Fošt Jože 1500
28 Fras Mitja 1500
29 Fridrih Matej 1538
30 Fujs Majda 1500
31 Furh Ivan III 1490 1502 1611
32 Gajšt Špela 1500
33 GoranTest GoranTest 1000
34 Grozl Zlatko IV 1562
35 Gyimesi Zoltan GM 2674 2518
36 Habjanič Teo 1500
37 Hajšek Tina 1500
38 Hleb Srečko 1500
39 Hlišč Tanja wII 1700
40 Horvat Boštjan IV 1568
41 Horvat Monika wII 1603
42 Horvat Aleš IV 1570
43 Horvath Csaba GM 2518 2554 2539 2517
44 Horvath Jozsef GM 2438 2420 2538
45 Ivanušič Jure 1719
46 Ivanušič Janez 1510
47 Ivec Martin MK 2062
48 Janžekovič Ferdinand 1500
49 Jecelj Stanko 1577
50 Jecelj Ivan II 1642
51 Jecelj Mitja IV 1500
52 Jevšek Minea 1578 1600
53 Jevšek Amadej 1156
54 Kaučič Darko 1601 1561 1534
55 Kepe Sara 1500
56 Kepe Gregor 1515
57 Kerenčič Karmen wI 1744
58 Klauž Lucija 1508
59 Klauž Katarina wIV 1500
60 Klekowski Maciej 2511 2443 2509 1000
61 Klemenčič Ksenija w3 1704
62 Klemenčič Mirko II 1850
63 Kokol Melita wIV 1500
64 Kokol Aleš IV 1500
65 Koren Mira wIV 1500
66 Korez Mihael 1500
67 Korez Nastja 1526
68 Košir Cvetka 1551
69 Kovačič Sebastjan I 1899
70 Kozel Simon IV 1500
71 Kozlar Blanka 1500
72 Kraner Vladimir 1500
73 Krepek Ivan III 1824
74 Križanec Tjaša 1500
75 Krulič Goran III 1303 1406 1300 1653
76 Kušar Simon 1500
77 Kutnjak Ivo II 1850
78 Kužner Marko 1650
79 Lalič Bogdan GM 2402 2569 2424 2518
80 Lampe Sonja 1500
81 Lešnik Valerija 1561
82 Ljupša Danilo II 1814
83 Lorger Rado I 1977
84 Lukman Simona wII 1700
85 Lužar Mitja 1170
86 Majerle Manfred 1500
87 Majhenič Silven 1547
88 Mancevič Denis 1512
89 Marin Milica 1500
90 Marksel Zdravko II 1850
91 Medved Alfred 1500
92 Medved Lea 1500
93 Mesarič Blaž 1500
94 Milač Tomaž II 1850
95 Milač Matjaž IV 1500
96 Mlakar Vinko 1500
97 Mrdja Božidar 1883
98 Muršec Pitamic Jaka 1500
99 Muršec Pitamic Tine 1500
100 Navinšek Tomaž FM 2275 2276 2245 2237
101 Omahen Domen 1500
102 Orešnik Lara 1500
103 Osmanbegovič Suad FM 2307 2273 2306
104 Ovčar Jožef 1614
105 Pajnkiher Mitja 1500
106 Pak Anej 1500
107 Palac Mladen GM 2525 2575 2568 2582
108 Paveu Ljubo II 1130 1166 1148 1850
109 Pavlin Milan 1500
110 Pelmec Silvijo 1500
111 Pišek Florijan 1500
112 Plajnšek Alja 1500
113 Plateis Zala 1500
114 Podhostnik Miran II 1850
115 Poženel Ivan 1500
116 Purgaj Marija wII 1700
117 Ranc Milan 1500
118 Repič Mitja 1592
119 Rojht Špela 1500
120 Rojko Silvana 1500
121 Roš Jan 1721
122 Rozman Luka 1500
123 Ruck Robert GM 2540 2568 2466 2575
124 Schachinger Mario IM 2394 2328 2451 2334
125 Segala Stanko MK 2054
126 Simič Dragan FM 2191 2166 2235 2286
127 Simič Pušnik Vito 1527 1155 1607
128 Simončič Danijela wIV 1500
129 Skledar Simon 1573
130 Slaček Anita wII 1700
131 Slavinec Miroslav 1500
132 Sovič Jakob 1406
133 Srebre Beno 1060 1580 1099 1603
134 Stauber Rudolf 1597 1619 1697
135 Stavber Matija IV 1500
136 Strelec Maksim 1357
137 Stremecki Lev 1500
138 Supančič Darko FM 2267 2214 2239 2309
139 Šertel Ivan II 1171 1628
140 Šinigoj Uroš 1634 1000
141 Šiško Musil Matic 1500
142 Šoba Anej 1480
143 Šoštarič Denis II 1860 2082 1903 2200
144 Šprajcer Anton 1500
145 Štaner Matjaž 1516 1500
146 Štiberc Franc 1500
147 Štravs Karl 1500
148 Štrucl Viljem MK 2166
149 Štucl Sebastjan 1500
150 Šušek Lovro 1500
151 Šušek Paulina 1500
152 Šuštar Zofija 1500
153 Šuštar Ivan 1500
154 Tomašič Mladen MK 2150
155 Tomažič Tomislav 1500
156 Topolovec Alen 1500
157 Tratar Marko GM 2441 2377 2455 2466
158 Trbojevič Mladen 2368 2288 2378 2334
159 Tručl Miha 1000
160 Turk Eva 1500
161 Turudič Gojko I 1818
162 Unger Mojca 1500
163 Unuk Tjaša 1500
164 Ušen Ela 1564
165 Ušen Urban 1500
166 Valenko Aleksander IV 1500
167 Valenko Boštjan IV 1627
168 Vasiljevič Milivoj 1958 1977
169 Vedlin Jošt 1500
170 Velec Martina wI 1619 1871
171 Veličkovič Zoran IM 2378 2375
172 Vihar Barbara wII 1301 1651
173 Vinter Žiga 1500
174 Virtič Franc ml. MK 2113 2204 2117 2226
175 Vogrinec Helena 1500
176 Vombek Danijel FM 2295 2214 2264 2328
177 Winkler Martin 1500
178 Winkler Filip 1500
179 Wolf Zajšek Sven 1500
180 Zakelšek Dušan 1586
181 Zakelšek Darko 1670
182 Zemljič Robert 1686
183 Zimšek Matija 1500
184 Zupe Miran IM 2232 2211 2218 2363
185 Zvekič Hajrudin III 1751 1742 1752
186 Žel Larisa w3 1798
187 Žnidar Vid 1596