Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Brežice
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB BREŽICE Rimska cesta 72, 8250 Brežice 2049 posavska 1958
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- matjaz.matjasic1@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Mladinski center, Gubčeva 10, Brežice - 13414119 100 1
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Antalovič Karl I 2002
2 Ban Mojca 1537
3 Beričnik Rok 1517
4 Bizjak Arijana 1500
5 Bizjak Andrej 1398 1372 1613
6 Blažinč Jože II 1711 1662 1794
7 Blažinč Sebastijan 1702
8 Bostič Daniel IV 1652
9 Božičnik Bruno 1370 1500
10 Bratina David 1500
11 Brlogar Tim 1500
12 Brlogar Žan 1500
13 Cirenski Timotej 1537
14 Cvelbar Sergej 1500
15 Cvetko Filip 1539
16 Denžič Aljaž 1500
17 Dimovič Rade IV 1510
18 Dimovič Žarko II 1850
19 Drakolič Zlatko II 1850
20 Glušič Dobravko II 1850
21 Gramc Tjaša 1500
22 Halik Tomo MK 2145
23 Herakovič Tadeja 1500
24 Hribar Marko IV 1589
25 Ivanuš Bruno 1428
26 IVEKOVIĆ IVANA 1519
27 Ivekovič Zvonimir MK 2381 2291 2281 2333
28 Ivekovič Mario FM 2183 2296
29 Kežman Zvonko II 1950
30 Kiternaš Radovan I 1989
31 Kneževič Zaviša MK 2160 1987
32 Kneževič Željko I 2016
33 Kocjan Klemen 1075 1469
34 Kocjan Lukas III 1372 1424 1311 1763
35 Kolar Drago I 1804 1817 1842 1861
36 Koler Ljubo 1441
37 Kontestabile Gregor IV 1521
38 Kovačevič Branko IV 1618
39 Kovačič Andreja 1651
40 Kozole Lovro 1500
41 Kuntarič Jaka 1500
42 Lakner Domen 1466
43 Ljubič Ivan II 1850
44 Marshall Fux Luka 1500
45 Matjašič Matjaž II 1616 1752 1642 1690
46 Medved Marko 1525
47 Mihelič Rok 1500
48 Mihelič Nik 1500
49 Milkovič Klara 1500
50 Mlakar Ivan II 1684
51 Nemec Bernard 1566
52 Novosel Krunoslav I 2017 1977 1934
53 Pečnik Robert III 1723 1700 1768
54 Petkovič Saša 1500
55 Petrišič Zal IV 1057 1526
56 Petrišič Lan 1000
57 Požar Adolf 1595
58 Pribožič Mihael 1500
59 Pungarčič Tine IV 1621 1694
60 Račič Jan 1500
61 Radič Marino 1501
62 Rožman Franc II 1914
63 Rožman Timon 1500
64 Slaček Pavuna Samo 1500
65 Smiljanič Nikola II 1851
66 Sodec Matej 1500
67 Sušin Aljaž III 1894 1530 1888
68 Sušin Ivan III 1573 1655 1860
69 Sušin Maja w3 1576
70 Sušin Denis 1726
71 Šekoranja Marjan II 1863
72 Šekoranja Matej III 1656
73 Šeler Maša 1500
74 Šeparovič Mateo IV 1706
75 Šepetavc Janez III 1504
76 Škaler Zalokar Jaka 1500
77 Šošterič Kristjan 1500
78 Štos Pija 1500
79 TOMIČ MAJA 1518
80 Tomše Franc III 1698
81 Tršelič Jaša Svit IV 1080 1398
82 Urbanč Maja wII 1632 1569 1582 1848
83 Urbanč Suzana wI 1700 1570 1616 1777
84 Urek Branko 1000
85 Urek Dušan II 1864
86 Vahčič Aleks 1199
87 Vanič Luka 1500
88 Veršec Jaka IV 1045 1601
89 Videnič Žan IV 1609
90 Volčanšek Jože 1653 1679 1753 1000
91 Volčanšek Nejc 1500
92 Volovec Janko 1000
93 Volovec Žan 1500
94 Vučank Špela 1500
95 Zorčič Peter II 1822
96 Zorko Tevž 1500
97 Zorko Lovro 1365
98 Žerjav Erik 1500
99 Žerjav Matej 1500
100 Žmavc Jože 1500