Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Komenda
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB KOMENDA GLAVARJEVA CESTA 55A, 1218 KOMENDA 2057 ljubljanska 1994
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- franc.poglajen@pogi.si http://www.sah-komenda.com
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Glavarjeva cesta 104, Komenda Sreda 17-23 55527191 224 21
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Agovič Mark I 1998
2 Ahtik Staš IV 1457 1399 1881
3 Ajtnik Marjan III 1825
4 Anžič Anže III 1747
5 Avdič Emil III 1678
6 Babarović Fran 1158 1162 1564
7 Bergant Valter 1598
8 Bergant Gaber II 1700
9 Bergant Robert MK 2195 2084
10 Bernik Alja wI 1752 1667 1918
11 Bezlaj Zala wII 1748
12 Bitalzadeh Ali FM 1399 2357
13 Bolka Matija 1613
14 Božič Črt 1666
15 Božič Anton 2072 1000
16 Brank Bine I 1994 1913
17 Budkovič Tine MK 2058 2081 2083
18 Cankar Neža wI 1787
19 Car Primož III 1696
20 Cerar Maxi wII 1553
21 Cimperman Aleksander 1500
22 Cimperman Teo II 1492 1493 1447 1887
23 Cizej Hana 1500
24 Cizelj Jordan Gaj II 1521
25 Čampa Marcel IV 1740
26 Črnič Ivan II 1633 1626
27 Debeljak Jaka IV 1665
28 Debevec Blaž CM 2188 2108 2084 2209
29 Deskaj Damir III 1541
30 Djukič Goran III 1689
31 Đokić Pavle II 1081 1113 1764
32 Dokl Irena wII 1646
33 Drofenik Tim II 1809
34 Erce Timotej 1000
35 Erdani Matic IV 1586
36 Ferenc Martin 1363
37 Ferenc Zala 1510
38 Ficko Luka 1550
39 Fujan Martin 1000
40 Gantar Jan MK 2151 2084 2119 2213
41 Gašperlin Matej II 1654
42 Globočnik Uroš III 1550
43 Gnidovec Tilen II 1881
44 Gorkič Sanja 1500
45 Gros Simona wIV 1500
46 Hlade Rok 1522
47 Hribar Špela 1500
48 Hribar Bojan MK 2205 2285 2244 2347
49 Hrovat Jera wII 1582
50 Hrovat Katja wIV 1634
51 Hrovat Alfonz II 1557
52 Hrovat Miha III 1651
53 Ipavec Pavel II 1703
54 Janežič Eva w3 1646
55 Jenko Ambrož 1563
56 Jeraj Marko III 1657
57 Jeras Miha III 1543
58 Jereb Jaka II 1728
59 Jerovšek Uroš II 1754
60 Jerovšek Alojz III 1816 1718
61 Jerovšek Jure III 1659
62 Juhant Igor MK 2007 1973 2073
63 Jurgec Danijela w3 1708
64 Jurkin Luka 1500
65 Kandič Anja wIV 1680
66 Karner Andraž 1500
67 Keber Aljoša 1085 1413
68 Kern Marjan II 1962 1933
69 Klanjšček Jaka 1590 1655 1867 1500
70 Klemenčič Gašper 1241 1712
71 Klopčič Jan 1309
72 Kobold Andrej MK 1937 1966
73 Koderman Maj 1167 1132 1712
74 Kokalj Matevž III 1578
75 Kokalj Jernej IV 1512
76 Kolar Peter II 1664
77 Kolar Neža w3 1513
78 Komatar Gašper Anton III 1631
79 Kos Rok 1598
80 Kovač Tanja wI 1726
81 Kovačič Tjaša wIV 1500
82 Kovačič Tim 1619
83 Kozarski Filip I 1945 1938 2030
84 Kozarski Aleksander III 1481 1737
85 Kozarski Lara wI 1695 1882
86 Kragelj Igor FM 2176 2194 2145 2157
87 Krajšek Marcel IV 1651
88 Kralj Manca wI 1740 1763 1692 1982
89 Kralj Rok III 1556
90 Kralj Domen 1500
91 Kralj Simon IV 1513
92 Kralj Samo MK 2012 1943 2018
93 Kralj Nejc IV 1735 1515 1817
94 Kralj Matej 1500
95 Kreč Petra 1500
96 Križelj Ciril III 1863
97 Križnič Tina 1578
98 Krmavnar Grega I 1755
99 Kurachkova Anastasia 1500
100 Kurtovič Amela 1595
101 Lapanje Aneja 1312 1214
102 Lapanje Ajda 1046 1078 1598
103 Leonardi Michele III 1693 1739
104 Leonardi Miha 1526
105 Leonardi Caterina wFM 2001 1939 1924 2144
106 Leonardi Dejan IV 1603
107 Longyka Jaka 1500
108 Lučovnik Ajda 1500
109 Lučovnik Tilen MK 2091 2097 2077 2239
110 Lukšič Nal 1601
111 Lužar Gašper III 1592
112 Maček Inti wII 1164 1100 1151 1764
113 Markelj Gašper II 1659
114 Markoja Sebastijan MK 2217 2171 2020 2287
115 Markošek Bine II 1287 1461 1965
116 Markošek Maj II 1934 1729 1943 2225
117 Mavsar Miha II 1710
118 Mazej Žiga IV 1617
119 Mazzini Katarina w3 1838 1481 1613 1974
120 Mezek Saša w3 1500
121 Mičič Nikolina wIV 1561
122 Miličevič David III 1579 1616 1668 1706
123 Mlakar Matej IV 1422 1374 1827
124 More Erlend II 1616 1649 1690
125 Mušič Peter III 1624
126 Mušič Kralj Tim 1620
127 Nadvešnik Matej II 1719
128 Novak Anže II 1697 1661 1684 1783
129 Novaković Novica II 1671 1718 1684 1785
130 Novakovič Julian I 1820 1918 1783 1995
131 Novakovič Gosto I 1732 1756 1724 1869
132 Novšak Noah III 1709
133 Ogradi Gregor I 1958 2026 2066 2051
134 Ojsteršek Peter 1605
135 Omladič Klanjšček Filip 1241 1690
136 Paternoster Jošt 1586
137 Paternoster David 1224 1577
138 Paternoster Darja 1046 1592
139 Pavlič Marija wII 1759
140 Perme Metod 1309 1482
141 Perme Martin II 1548 1456 1964
142 Perme Lojze 1094
143 Perme Stanko IV 1624
144 Peteh Uroš I 1998 2002 2001
145 Peterlin Andreja w3 1558
146 Peterlin Edi II 1685
147 Pibernik Ana w3 1233 1722
148 Pinterič Jure 1561
149 Plevel Peter II 1719
150 Počkaj Janez 1341 1368 1610
151 Podbelšek Primož II 1795
152 Poglajen Franc MK 1762 1756 1891
153 Poglajen Urban III 1575
154 Poglajen Ema 1500
155 Poglajen Klemen 1574
156 Prašnikar Anja wII 1568
157 Premk Simon 1081 1379
158 Premk Jasna 1587
159 Prevc Urban 1126 1576
160 Prevc Tadej 1000
161 Prezelj Vid IV 1568
162 Rebolj Blaž III 1652
163 Rebolj Primož II 1637
164 Rems David IV 1500
165 Repež Timon III 1500
166 Rihtar Sašo I 1940 2025
167 Rokavec Andrej II 1753
168 Rokavec Teja wIV 1580
169 Seliškar Matej II 1821
170 Sitar Srečo I 1964
171 Sivac Ema 1500
172 Skočič Elma 1500
173 Skvarča Anže III 1588
174 Skvarča Žan III 1562
175 Smole Tadej I 1795
176 Spruk Franc II 1850
177 Szomi Pal II 1793
178 Szomi Lorelay wI 1648
179 Szomi Kralj Bela II 1850
180 Šegula Ajda 1500
181 Šivavec Jaka III 1651
182 Šketa Mark II 1819 1836 1536 2045
183 Škrlep Lovro 1060
184 Šmid Samo III 1508
185 Šmid Leon IV 1500
186 Špenko Romana wIV 1500
187 Špruk Sandi II 1828
188 Štefanič Tomaž II 1766
189 Štempihar Žiga IV 1560
190 Štrajhar Albin II 1642 1591 1815
191 Šubelj Nik 1444
192 Tavčar Jaka 1235 1147 1247 1772
193 Terglav Gašper III 1809
194 Tomašev Nenad I 2013 2053 2033 2035
195 Trebušak Anton MK 1795 1763 1786 1888
196 Trivič Nenad III 1652
197 Trpin Alenka wI 1732 1724 1658 1811
198 Trplan Filip IV 1419 1299 1865
199 Unuk Jan III 1595 1515 1983
200 Unuk Robert IV 1477 1617
201 Varga Horvat Indilana 1500
202 Vidic Rado III 1500
203 Vidic Nika wIV 1500
204 Vidmar Klara wIV 1737 1669 1622 2003
205 Viharev Nadja w3 1535 1818
206 Vozel Katja wI 1702
207 Vrhovnik Luka IV 1555
208 Vukadin Ivica III 1599
209 Zajc Jan II 1768 1776 1757 2013
210 Zajc Leja wI 1726
211 Zajc Tine III 1860
212 Zajc Radovan IV 1629
213 Zakšek Peter III 1715
214 Založnik Vesna wI 1600 1548 1513 1705
215 Založnik S. Domen IV 1489 1460 1811
216 Založnik S. Gal IV 1348 1126 1221 1812
217 Zidar Jernej II 1721 1250 1419 1971
218 Zidarič Jožef II 1851
219 Zupančič Patrik 1640
220 Žagar Žnidarši Nace IV 1664
221 Žličar Jure II 1518 1244 1285 1870
222 Žnidar Klemen III 1737
223 Žnidaršič Neža w3 1685
224 Žunič Gregor III 1598 1515 1920