Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Malečnik
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB MALEČNIK MALEČNIK 55, 2000 MARIBOR 2061 mariborska 1982
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- simonicfranc@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Malečnik 55 PE: 17-22 70265160 107 17
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Adam Sebastijan 1500
2 Anžel Martin III 1624
3 Anžel Matjaž III 1700
4 Anžel Stanko II 1845
5 Bedrač Milan III 1700
6 Bizjak Drago 2092 1000
7 Butolen Maks 1500
8 Caf Stanko II 1826
9 Cokoja Tina 1533
10 Časar Žan 1500
11 Čauko Petra wIV 1595
12 Črešnar Jure 1500
13 Damiš Jožef IV 1500
14 Dervishi Redin 1500
15 Dretar Zvonko 1000
16 Ficko Peter 1000
17 Florjančič Klemen 1500
18 Fujs Anton II 1795
19 Furek Rene 1500
20 Gergek Berta 1000
21 Gerger Berta 1500
22 Gerlušnik Marko III 1500
23 Gobec Leon 1514
24 Grabojnik Jože 1500
25 Grubelnik Rajko 1405 1500
26 Grunaver Franc 1500
27 Gselman Mirko MK 1606 1715 1648 1704
28 Haložan Jože 1000
29 Harb Gregor 1500
30 Holc Stanislav 1500
31 Horvat Darko II 2064
32 Horvat Anton 1555
33 Horvatič Alfonz 1000
34 Hrastnik Nejc 1500
35 Hrastnik Tjaša 1500
36 Jurišič Vladimir I 1526 1534 1503 1766
37 Kasjak Marjan II 1985
38 Klemenčič Andrej 1500
39 Klemenčič Gordana 1500
40 Klojčnik Branko II 1850
41 Klojčnik Rudi II 1850
42 Knehtl Leopold 1501
43 Knehtl Damijan IV 1607
44 Kobale Jože 1718 1807
45 Kontler Saša II 1924 1842 1825 1870
46 Kontrec Josip 1500
47 Kozar Liljana 1500
48 Krajnc Matija II 1706
49 Krajnc Petra w3 1636
50 Kranjc Marijo 1500
51 Kronaveter Avgust 1520
52 Kurnik Aleš 1500
53 Lampe Franc I 1500
54 Lenič Sara 1500
55 Lešnik Alojz 1619
56 Lipovec Janko II 1797
57 Mulec Marko IV 1640
58 Muster Luka 1523
59 Pavalec Matej 1500
60 Peče Lina 1500
61 Peče Žan 1500
62 Peklar Karmen 1500
63 Petkovšek Tjaž 1563
64 Petre Janko I 1751 1759 1827
65 Pišek Franc II 1859
66 Pleič Jure I 1393 1550 1531 1615
67 Poš Danilo IV 1500
68 Potrata Janko MK 1639 1756 2070
69 Pungračič Sara 1500
70 Repina August 1500
71 Repina Branko 1500
72 Ribič Katja wIV 1595
73 Rozin Bojan 1500
74 Rožmarič Željko 1500
75 Salamon Tone 1500
76 Sedič Rudolf IV 1500
77 Simonič Franc II 1762
78 Simonič Alojz 1500
79 Simonič Irena w3 1621
80 Simonič Iztok II 1850
81 Simonič Marjana wII 1700
82 Sirk Kristina wIV 1500
83 Sirk Dominik 1500
84 Sirk Tadej 1500
85 Sitar Andrej II 1361 1520 1359 1754
86 Slana Mirko II 1970
87 Stergar Jernej 1566
88 Stožer Boštjan IV 1584
89 Stožer Andraž 1500
90 Šega Žan 1500
91 Šenveter Franc II 1472 1825
92 Šenveter Igor II 1551 1758
93 Šenveter Jože II 1428 1731
94 Šilc Mateja wIV 1654
95 Šoštarič Boris 1672
96 Šoštarič Mitja 1000
97 Treska Klemen 1732
98 Tršavec Bine 1500
99 Tršavec Anže 1500
100 Ulbin Luka 1566
101 Vagner Anton III 1850
102 Vrhovnik Ivan II 1794
103 Vudler Uroš 1506
104 Žnidar Matjaž III 1535
105 Žnuderl Nuša 1500
106 Žohar David 1500
107 Žohar David 1500