Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD KRKA Novo mesto
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
Šahovsko društvo KRKA Novo mesto Na Lazu 36, 8000 Novo mesto 2064 dolenjska 1946
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- robert_rudman@t-2.net http://www.sahovsko-drustvo-nm.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Topliška cesta 4, Novo mesto Petek 15.30-17.45, 18.00-21.00 58981209 119 39
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Bahor Tomaž 1517
2 Bajt Hana wI 1704 1659 1732 1986
3 Bajt Adriana 1500
4 Bajt Adam 1596
5 Bajt Aleš III 1423 1444 1486 1812
6 Bajt Indira wFM 2172 2171 2191 2186
7 Bartolj Domen 1500
8 Bevc Taraniš Tin II 1072 1050 1139 1744
9 Bevk Blatnik Maj 1000
10 Bizjak Alexei 1134 1422
11 Bizjak Alja w3 1092 1205 1104 1581
12 Bizjak Anej I 1816 1862 1631 2076
13 Blatnik Matija 1607
14 Bosiočič Marin GM 2606 2546 2515 2595
15 Brinovar Rosa III 1042 1029 1489
16 Brudar Bor 1168 1661
17 Celič Gašper III 1072 1646
18 Cesar Jakob III 1014 1104 1669
19 Cvišič Ivan 1207
20 Čebron Anže 1640
21 Čebron Asja wMK 1555 1356 1418 1887
22 Čopi Neva III 1461 1359 1380 1542
23 Čopi Ambrož II 1814 2025 1872 2191
24 Čopi Marko 1500
25 Dobrovoljc Andreja wMK 1848 1691 1772 1990
26 Dobrovoljc Vid FM 2373 2205 2183 2406
27 Dobrovoljc Sara 1412
28 Erpič Bine 1029
29 Erpič Matic 1554
30 Ficko Zoja 1417
31 Fink Maj III 1136 1115 1130 1693
32 Florijančič Nejc 1600
33 Gabrič Zirkelbach Maja 1500
34 Golobič Katja wII 1732
35 Gorenc Damjan II 1878 1821 1921
36 Hervolj Manca wII 1591 1622 1821
37 Hočevar Žan 1643
38 Hrovatič Miha III 1391 1376 1693
39 Hvala Matevž IV 1778
40 Hvala Aleš III 1692 1921
41 Istenič Vinko MK 1479 1622 1907
42 Istenič Anica wII 1696
43 Jakobčič Andrej II 1748 1908
44 Jakša Pija 1542
45 Janko Marko II 1491 1699 1565 1927
46 Jerančič Bojan III 1980 1806 2056
47 Karamehič Berin II 1949 1930 1918
48 Kastelec Brane 1519
49 Kastelic Marjan FM 2286 2250 2246 2361
50 Kastrevc Matija 1572
51 Kastrevec Andrej III 1296 1243 1234 1763
52 Kasun Roko 1564 1485 1380 1000
53 Kebelj Rok III 1487 1302 1783
54 Klemenčič Hana 1055 1654
55 Knoll Marko 1411
56 Knoll Nina wII 1274 1290 1050 1653
57 Kobe Jure II 1393 1436 1472 1849
58 Kobe Alojz 1269 1203 1153 1480
59 Kobe Matic II 1377 1453 1393 1809
60 Koncilija Martin IV 1217 1239 1197 1709
61 Koncilija Tomaž III 1509 1738
62 Kos David 1673
63 Kosmina Gorazd III 1626
64 Koščak Mark 1500
65 Lončarevič Jovo III 1595 1467 1707
66 Longar Lara 1574
67 Longar Gašper 1554
68 Lubarda Pavle 1500
69 Lubej Ivan II 1584 1573 1777
70 Lužar Borut MK 1936 1947 1960 2161
71 Martinović Saša GM 2548 2512 2568 2529
72 Medja Boris IV 1622
73 Mejak Severin MK 2230 2139 2098 2271
74 Milič Ivica MK 2019
75 Mitrovič Šanji III 1655 1442 1873
76 Može Gaja 1453
77 Pajek Tjaša WMK 1711 1606 1570 1848
78 Pavićević Aleksa 1607
79 Peskar Kaja 1500
80 Peterlin Larisa w3 1734
81 Plavec Jože III 1649 1914
82 Povh Tomaž IV 1027 1639
83 Povh Mojca wIV 1020 1654
84 Povh Neža w3 1240 1252 1171 1720
85 Povh Blaž IV 1288 1263 1341 1812
86 Radež Lucija III 1030 1024 1638
87 Radež Miha IV 1493 1865
88 Radež Pavel 1490
89 Radomir Milan II 1987
90 Radovičevič Erik 1531
91 Rajh Tinej II 1194 1233 1259 1855
92 Ravbar Lovro 1628
93 Rifelj Luka II 1950 1898 1888 2138
94 Rifelj Tim IV 1601
95 Rudman Miran 1535 1447 1760
96 Rudman Miha 1345
97 Rudman Rok IV 1182 1368 1363 1743
98 Rudman Robert MK 2244 2080 2412
99 Sinur Jakob 1500
100 Sinur Peter 1500
101 Stokanovič Marjan II 1726 1837 1714 2120
102 Šetina Željko II 1712 1559 1895
103 Škerlj Tone I 1742 1761 1914
104 Špilar Matevž 1450
105 Štangelj Martin Lev 1238
106 Šumak Klemen IV 1022 1650
107 Tiran Lovro IV 1480
108 Travnik Mohor 1590
109 Travnik Toni 1262 1700
110 Travnik Štefan 1670
111 Udovič Jan 1535
112 Zaletelj Matej 1039 1106 1703
113 Zirkelbach Bor 1707
114 Zirkelbach Maj MK 2278 2082 2123 2271
115 Zrilič Ferbežar Jaka 1583
116 Zupančič Urban MK 2019 2056 1909 2231
117 Zupančič Jernej MK 2262 2203 2188 2329
118 Žagar Kristina III 1095 1776
119 Žvagen Franc II 1430 1438 1658