Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Rudar Trbovlje
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB RUDAR TRBOVLJE RUDARSKA CESTA 6, 1420 TRBOVLJE 2070 zasavska 1927
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- miran.skobe@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Rudarska c. 6, Trbovlje delavniki od 17-21, sob. 18-20 67215947 74 16
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Bajda Aljaž 1024
2 Bajda Rado I 1551 1632 1678 2022
3 Belec Sara 1500
4 Benko Aleš II 1696
5 Brank Žiga I 1710 1804
6 Bregar Rudi I 1870 1914 2021
7 Brvar Anže III 1781
8 Bukič Enver 2383 1000
9 Crnomarkovič Dušan II 1850
10 Dolar Jože I 2008
11 Drobež Jože 1000
12 Dušak Aljaž II 2026 1873 2036
13 Gabrič Jasna wIV 1564
14 Gabrič Edita w3 1533
15 Gabrič Kolarič Jožica wIV 1506
16 Gala Miran II 1857
17 Goršek Robert I 1860
18 Hribšek Marko IV 1600
19 Hvala Franci II 1850
20 Ibrakič Hajrudin III 1787
21 Imperl Matic 1500
22 Izgoršek Anton 1500
23 Jager Benjamin 1000
24 Jazbec Hinko MK 1957 1971 1901 2045
25 Jerman Ludvik II 1850
26 Jerman Metod 1000
27 Jović Milovan 1732 1714 1978
28 Jovič Ivan III 1692 1887
29 Jurišič Marijo IV 1671
30 Jurišič Martina 1525
31 Jurišič Liljana wIV 1569
32 Kadunc Enej 1000
33 Kapla Jamšek Charli 1000
34 Kapla Jamšek Aleks 1028
35 Kastelic Jože II 1853
36 Kirič Miro IV 1542
37 Klemen Lovro 1000
38 Knez Tomaž 1024
39 Knez Polde 1000
40 Knez Žiga 1000
41 Kočar Tilen 1000
42 Komlanc Rudi 1000
43 Korimšek Maj 1000
44 Kostanjevec Maša 1569
45 Košir Luka 1104 1528
46 Košir Jaka 1195 1694
47 Košir Žiga 1500
48 Kotar Jože I 1809 2005
49 Kotnik Franc I 1914 1811 1989
50 Krajnc Oto st. 2054 1000
51 Kušar Žak 1000
52 Matej Jan 1000
53 Medveš Rok 1500
54 Mladič Antonio 1000
55 Murn Blažič Nejc 1000
56 Novak Matej 1000
57 Novak Andrej I 1740 1746 1949
58 Novakovič Matej 1500
59 Ovnik Jaka 1036
60 Skobe Miran I 1821 1800 2042
61 Sotlar Klavdija 1500
62 Sulejmanovič Sulejman 1500
63 Ščepanovič Viktor 1210 1000
64 Trebežnik Luka II 1832 2000
65 Trebušak Aljaž 1523
66 Vodeb Alojz 1000
67 Vukeljič Mladžan IV 1606
68 Zalokar Ajda 1500
69 Zalokar Simon 1500
70 Zalokar Domen 1500
71 Zalokar Uroš MK 2154 2312
72 Zdolc Damjan III 1686
73 Žagar Marko III 1794
74 Žlak Nik IV 1612