Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Slovenec Poljčane
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB POLJČANE LAPORSKA CESTA 4, 2319 POLJČANE 2072 mariborska 1980
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- franc.jug@t-2.net -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Laporska cesta 4.Poljčane in OŠ Poljčane-LU TO,SR,PE 17-21 64558584 134 16
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ambrož Aleksander 1547
2 Arzenšek Lara 1500
3 Babič Drago I 1968
4 Babšek Danijel 1500
5 Barbarič Alen 1525
6 BAUER Dejan 1500
7 Bauman Urban 1608
8 Bauman Vid 1193 1776
9 Belec Nejc 1500
10 Bračič Maja wIV 1641
11 Bratuša Eva 1500
12 Brdnik Pija 1019
13 Brdnik Pija 1000
14 Brence Rok 1500
15 Brence Nejc 1500
16 Breznik Martina 1615
17 Breznik Karmen 1500
18 Breznik Mihael IV 1619
19 Brumec Anže 1072 1386
20 Brumec Klara 1500
21 Brumec Domen 1500
22 Cingesar Mia 1000
23 Čelan Matjaž 1643
24 Čelan Simon 1546
25 Čibri Lana wIV 1751
26 Doganjič Maja wI 1813
27 Ferlič Sašo 1513
28 Fideršek Marko IV 1500
29 Finžgar Blaž 1500
30 Finžgar Vesna 1500
31 Fras Žiga IV 1646
32 Gal Vid 1516
33 Golob Gal 1520
34 Goričan Armando MK 2150
35 Gosak Aleks 1555
36 Greif Žan IV 1521
37 Grobin Blaž III 1874
38 Hajnšek Nada 1500
39 Hajnšek Darko I 1919
40 Hajnšek Domen IV 1529
41 Hmelina Rok 1500
42 Hribernik Jernej IV 1113 1496
43 Hriberšek Aleksander 1500
44 Iršič Nina 1500
45 Iuso Mihael 1500
46 Jager Dušan II 1727
47 Jug Simon MK 2062 2003 2035 2044
48 Jug Sandi 1589
49 Jug Simona 1500
50 Jug Franc II 1254 1318 1489 1703
51 Kac Janja wII 1676
52 Kamenik Danilo IV 1500
53 Kancler Primož II 1625
54 Kirn Krefl Domen 1659
55 Klanjšek Bojana 1500
56 Kociper Daniel II 1758
57 Kociper Peter 1632
58 Kodrič Luka 1504
59 Kodrič Rene 1000
60 Kodrič Jurij 1434
61 Kokol Dominik 1000
62 Kolar Matic IV 1701
63 Kolar Nick 1500
64 Kores Lukas 1500
65 Korošec Žiga 1500
66 Kos Žan 1512
67 Kos Neli Nikolina 1500
68 KOS Žan 1500
69 KOŠIR Iker 1000
70 Kovač Monika 1555
71 Kovačič Niko IV 1597 1595 1564 1901
72 Kraus Mojca 1123
73 Križaj Manja wIV 1753
74 Krošel Gregor 1060 1231
75 Kunstek Klemen IV 1500
76 Lehner Ivan II 1850
77 Lepej Vita 1017
78 Lončarič Anja 1543
79 Lorger Denis 1636
80 Mali Matjaž III 1737
81 Marovt Nejc III 1634 1569 1553 1816
82 Marovt Luka 1500
83 Marzidovšek Sandi III 1607
84 Metličar Srečko 1500
85 Mikša Tim 1122 1688
86 Motaln Sebastijan 1500
87 Novak Aneja 1504
88 Olup Ivan 1500
89 Pahernik Teo 1500
90 Pavlič Ivan II 1850
91 Pekovšek Marko I 2000
92 Pepelnak Val 1000
93 Perko Rok IV 1500
94 Pernat Sušek Klemen 1615
95 Pirš Matjaž MK 1953 2068 2056 2019
96 Pišotek Risa Zar 1056
97 Pivec Žak III 1081 1640
98 Pivec Stela Ela 1000
99 Plavčak Mihael 1388
100 PLAVČAK MIHAEL 1500
101 Poslek Veronika 1000
102 Poslek Veronika 1000
103 Potočnik Damaris wIV 1693
104 Primec Mitja IV 1647
105 Robar Matej 1740
106 Rozman Rok 1500
107 Savski Lan 1500
108 Sevšek Marko III 1688
109 Sivka Katja w3 1686
110 Stopar Alen 1532
111 Šabec Jakob 1501
112 Šabec Jan 1468
113 Šega Jošt 1466
114 Šlamberger Timotej 1500
115 Šlamberger Majda wII 1700
116 Šretl Vito 1417 1728
117 Turin Lucija wIV 1509
118 Turin Lidija wIV 1500
119 Turšič Gašper 1549
120 Tuš Maja wIV 1568
121 Tušek Simon 1500
122 Valand Niko 1500
123 Velnar Alen 1500
124 Vidovič Lovro 1259
125 Vidovič Niko III 1538
126 Vivod Maja 1000
127 Zamuda Anja wII 1712
128 Zavec Maja wII 1700
129 Zgubič Matej 1513
130 Zidovnik Aleš IV 1500
131 Žagar Kristjan 1520
132 Žnidar Aljaž 1676
133 Žnidarko Robi 1534
134 Žugaj Vanja I 1943