Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Slovenj Gradec
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB SLOVENJ GRADEC Tomšičeva ulica 7, 2380 SLOVENJ GRADEC 2073 koroška 1956
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- sahk.sg@gmail.com šahovski klub slovenj gradec (facebook)
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
MOCIS SG PO, PE: 16.30-20.00 60984678 125 12
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Barl Ivan II 1747
2 Berhtold Franc I 1645 1886
3 Bernardis Jaka III 1500
4 Bernardis Kaja w3 1500
5 Blaževič Djulaga IV 1500
6 Breznik Matic IV 1500
7 Cigale Lenart IV 1452
8 Čahuk Vlado II 1970
9 Černič Jan 1500
10 Černjak Ambrož II 1703 1825
11 Dujmovič Milovan 1000
12 Dujmovič Stipo IV 1500
13 Grešovnik Tadej III 1575
14 Grkovski Trajče III 1790
15 Hartman Boštjan III 1598
16 Herman Klemen IV 1500
17 Hudopisk Luka IV 1500
18 Ivartnik Erik 1256
19 Jakob Matej IV 1550
20 Januška Matjaž III 1500
21 Javornik Neža w3 1600
22 Jeseničnik Jaša III 1538
23 Jeseničnik Alen II 1593
24 Kac Mirko 1000
25 Karner Žan 1593
26 Kavgič Adin II 1592
27 Kavgič Sead III 1662
28 Kelaidis Eva 1000
29 Knežar Filip Jakob IV 1500
30 Kolar Niko I 2005
31 Koletnik Jože I 2024
32 Konečnik Aljaž IV 1500
33 Kos Martin IV 1711
34 Košutnik Oto III 1980
35 Kotnik Rok IV 1500
36 Kozar David IV 1533
37 Kramer Nejc III 1065 1266 1706
38 Krautberger Nejc III 1554
39 Kresnik Lovro 1000
40 Krevh Mitja IV 1639
41 Krevh Hana 1000
42 Krevs Alja wIV 1500
43 Krivec Dejan IV 1500
44 Krivec Sandi MK 2132 2113 2167 2167
45 Krivec Zvonko III 1931
46 Krnjovšek Andrej MK 2037 1999 1987 2040
47 Krstanovski Božin III 1500
48 Lakič Aleksander II 1742
49 Lakovšek Franc IV 1517
50 Ljika Ramadan IV 1879 1756
51 Logar Monika wIV 1500
52 Lubej Rudolf IV 1650
53 Lubej Rok III 1528
54 Matvoz Matija II 1529
55 Mešič Drago IV 1639
56 Nabernik Špela w3 1600
57 Nabernik Aleš III 1521 1485 1845
58 Navotnik Roman III 1587 1718
59 Navotnik Miha IV 1500
60 Nihad Čolo IV 1515
61 Nikl Alenka wMK 1615 1687
62 Nikl-Hutinski Emanuel II 1677 1565 1624 1883
63 Ogriz Vesna wI 1900
64 Ošlak Vaupot Hugo 1512
65 Pačnik Jože III 1643
66 Pavlovič Kazimir 1623 1000
67 Pavlovič Davor III 1671
68 Peruš Danilo FM 2225 2285
69 Pikl Aljaž IV 1589
70 Plevnik Andraž IV 1433
71 Plevnik Matija 1500
72 Podojstršek Theodor 1500
73 Podojstršek Patrik 1500
74 Podojstršek Emilija 1500
75 Pogorevc Lara 1500
76 Radoševič Kai Jan III 1627
77 Rednjak Marjan 1000
78 Repas Blaž IV 1500
79 Repas Jernej II 1941
80 Rošer Marko 1500
81 Rutnik Bernard I 1857 1833
82 Sara Pogorevc 1500
83 Skarlovnik Aljaž 1000
84 Skaza Florjan IV 1500
85 Smolčnik Matija 1470
86 Smrekar Aljaž IV 1500
87 Soršak Ivan IV 1710
88 Srebotnjak Birko IV 1548
89 Stražišnik Urška w3 1500
90 Stražišnik Peter 1000
91 Stražišnik Alja 1149 1155 1693
92 Stražišnik Enej II 1304 1348 1767
93 Strmčnik Urban IV 1500
94 Sukič Anej IV 1514
95 Syla Denis III 1475 1645
96 Širnik Gal 1475
97 Šmon Gregor I 2000 2041 2084
98 Špalir Branko MK 2141 2049 2096 2202
99 Španovič Neža w3 1523
100 Španovič Ana Marija w3 1531
101 Španovič Marija w3 1500
102 Špoljar Slivnik Zala 1500
103 Špoljar Slivnik Anže 1500
104 Štamulak Dejan IV 1500
105 Štumpfl Gregor III 1593
106 Tevž Darka w3 1606
107 Tomitz Hermann 2042 2003 1647
108 Trost David IV 1500
109 Turičnik Vlado MK 2008 2025 2126 2152
110 Uranc Tone IV 1500
111 Uranc Filip IV 1500
112 Vaupot Eliza wI 1198 1119 1683
113 Vaupot Gašper III 1158 1711
114 Vaupot Maks II 1241 1205 1800
115 Vaupot Danijel 1644
116 Vaupot Luka I 2027 1314 1732 2074
117 Vaupot Kajetan III 1092 1043 1556
118 Veler Jakob-Urh IV 1530
119 Vošner Ivan III 1700
120 VOŠNER VAL 1500
121 Vovk Drago III 1500
122 Zajc Vinko III 1500
123 Zanoškar Matjaž 1593
124 Živanovič Vladimir 2010 2014 2112 1500
125 Žvikart Miha III 1502