Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Triglav Krško
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB TRIGLAV KRŠKO Cesta 4. Julija 58, 8270 Krško 2076 posavska 1956
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- info@sah-krsko.si http://www.sah-krsko.si/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
CKŽ 2, 8270 Krško 16-22 44017863 245 25
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Abram Uroš 1500
2 Ahmatovič Hilmija I 1847 1944 1933 1944
3 Ahmatovič Razija wII 1591
4 Ahmatovič Mirela wMK 1953 1816 1934 1951
5 Ančimer Florjan 1500
6 Arh Gašper II 1748
7 Ašič Nik 1038 1180 1582
8 Avsec Manca 1533
9 Bajc Aleksander I 1866 1637 1778 2011
10 Bajc Jan 1572
11 Banič Žan Luka 1500
12 Barbič Žan 1500
13 Bašek Jan IV 1557
14 Baškovec Alja w3 1306 1528 1194 1790
15 Baškovec Špela 1498
16 Bogolin Lan 1000
17 Bogolin Aljaž 1562
18 Bogovič Tim 1587
19 Bogovič Maksi 1597
20 Bogovič Uroš III 1695
21 Bohorč Zala 1500
22 Bohorč Nick 1500
23 Bohorč Ula 1503
24 Božič Tim 1500
25 Božič Marjan MK 2041 2127 2072 2139
26 Božič Martin 1500
27 Božič Črt 1500
28 Bračun Maruša 1500
29 Bračun Aleksandra 1500
30 Brigljevič Milan FM 2155 2121 2195 2255
31 Brljavac Gal 1500
32 Brumen Dinko IM 2327 2322 2321 2309
33 Bučar Marko II 1736
34 Bučar Nataša wMK 1966 1943 1853 2031
35 Budački Anže 1626
36 Budna Maja wIV 1525
37 Bukovec Blaž 1500
38 Cerjak Lovro 1000
39 Cerjak Andrej I 2040 2089
40 Colarič Boštjan II 1850
41 Cvelbar Aleš 1500
42 Čepin Žak 1500
43 Češnovar Dejan 1500
44 Daničič Anže III 1249
45 Devetak Tim 1000
46 Dizdar Goran GM 2483 2502
47 Doberšek Branko II 1700
48 Dornik Robi 1596
49 Drstvenšek Leon 1546
50 Dular Neja 1000
51 Dvojmoč Domenic 1545
52 Dvoršak Nina 1500
53 Felicijan Matija 1545
54 Ferlan Katarina 1433
55 Gačnik Aleš IV 1569
56 Gasior Jure 1340
57 Germšek Kristina wIV 1523
58 Glas Bruno II 1273 1307 1239 1812
59 Glas Leja 1000
60 Gmajner Ivan I 1847 1729 1963
61 Gombač Jan FM 2289 2256 2252 2304
62 Gorenc Jakob 1500
63 Gošek Leon 1000
64 Gracar Maša 1500
65 Grajžl Eva 1545
66 Guid Taja wI 1705 1421 1402 1992
67 Habinc Hana 1500
68 Habinc Leon 1500
69 Hanželič Žan 1500
70 Hlebec Žiga 1500
71 Hodžič Armin 1500
72 Hotič Jasmin 1500
73 Hribar Miha IV 1378
74 Ismič Zorko Jan IV 1461
75 Jakša Primož 1500
76 Jalovec Matjaž 1500
77 Janc Anton 1500
78 Jazbar Jakob Gal 1000
79 Jurečič Smiljana wMK 1557 1939
80 Katič Suzana w3 1561
81 Keber Alen IV 1418
82 Kerin Miha 1500
83 Kerin Kiara 1500
84 Kerin Koni 1500
85 Kermc Mark 1500
86 Klavžar Matej 1575
87 Klavžer Mihael 1000
88 Klavžer Mihael 1000
89 Kodrič Žana 1122 1475
90 Kodrič Plevnik Kristjan III 1166 1480 1291 1787
91 Kolukaj Bleron 1479
92 Komočar Dilan 1000
93 Kopina Božič Anej IV 1227 1336 1700
94 Kos Toni IM 2301 2287 2282
95 Kovačevič Blažimir IM 2405 2386 2481 2425
96 Kovačič Tim 1500
97 Kovačič Jaka 1500
98 Kozole Gaber 1000
99 Kozole Vesna 1500
100 Kožar Patrik 1500
101 Kranjec Lucija 1598
102 Kraševec Jan III 1243 1289 1137 1856
103 Krečič Kiar Lukas 1500
104 Krevelj Nik 1500
105 Krištof Rok 1720
106 Krivec Jana wGM 2227 2053 2179 2222
107 Kruševac Nejc 1500
108 Kržan Peter III 1604 1556 1985
109 Kržičnik Kevin 1672
110 Kuhar Larisa wFM 2083 1649 1746 2102
111 Kunej Tomaž IV 1644
112 Kunej Tilen 1662
113 Kuselj Jan IV 1631
114 Kuselj Tina 1500
115 Kvenderc Tit 1584
116 Lajkovič Lara w3 1563
117 Lajkovič Filip III 1035 1700
118 Lapuh Luka 1500
119 Levičar Ivan 1000
120 Ljubi Lovro 1507
121 Maksl David II 1888 1916 2043
122 Malečkar Novak Maj 1500
123 Malus Luna 1500
124 Mandl Tomaž 1500
125 Marinič Dimitrij 1525
126 Mavrek Gal Gabriel 1600
127 Mavrek Štefan III 1595
128 Mavsar Simon IV 1447
129 Meštrovič Zvonimir 1000
130 Mežič Nejc 1500
131 Mihelič Ingrid wI 1806
132 Mihelič Simona wII 1750
133 Mirt Jani 1585
134 Mižigoj Alexey III 1049 1509
135 Mlakar Mitja 1500
136 Mlakar Metelko Nik 1661
137 Molan Lamir III 1068 1556
138 Molek Eva 1500
139 Možgan Timotej IV 1173 1636
140 Mrgole Denis 1500
141 Muha Miljenko FM 2295 2178 2098 2150
142 Muha Magdalena 1720 1744 1536 1639
143 Muzychuk Anna GM 2535 2505 2533 2388
144 Muzychuk Mariya wIM 2544 2326 2506 2339
145 Netahly Neja wIV 1695
146 Nikolič Predrag GM 2562 2550 2658 2635
147 Novak Gorazd MK 2175 2246 2296 2317
148 Novak Stane II 1594 1611 1616 1778
149 Novak Primož III 1642 1680 1848
150 Novak Drago 1500
151 Nuša Šere 1000
152 Pacek Barbara 1500
153 Pajtler Rok 1057 1657
154 Papež Leopold 1000
155 Pavlič Jaka 1578
156 Petan Aljaž 1568
157 Petretič Lea 1571
158 Petretič Anže 1500
159 Pisek Jan 1500
160 Plevnik Viljem 1330 1049 1489
161 Podgoršek Hana 1500
162 Pongračič Miha 1610
163 Požun Matej I 2148 1823 1850 2042
164 Pregrad Ema 1436
165 Preskar Matija IV 1604
166 Prudnikova Svetlana wGM 2216 2201 2422
167 Račič Jakob 1500
168 Račič Luka IV 1683
169 Radej Pika 1263 1107 1148 1777
170 Radej Filip III 1164 1172 1199 1717
171 Radej Lana w3 1712
172 Rajšp Jakob 1511
173 Rajšp Una 1500
174 Reberšek Nik IV 1797
175 Reberšek Taj 1501
176 Repše Jernej IV 1515
177 Resnik Jan IV 1525
178 Ružič Borut Jan 1122 1006 1093 1594
179 Ružič Pia Marie wI 1923 1782 1865 2046
180 Ružič Gašper IV 1635
181 Ružič Miloš II 1666 1623 1738 1780
182 Selčan Bojan 1500
183 Sermek Dražen GM 2471 2536
184 Simončič Marko 1500
185 Simončič Luka 1500
186 Smaka Matic 1515
187 Smerdelj Marko 1500
188 Sokolovič Nika 1500
189 Sotošek Nadin 1513
190 Strajnar Borut IV 1423
191 Strojin Dušan II 1843
192 Strommer Sešel Nik 1546
193 Šešet Žan 1689
194 Šetinc Vita 1548
195 Šitnik Igor M 2243 2175
196 Španring Mark 1500
197 Šporar Žan Luka 1500
198 Štajner Samo FM 2349 2261 2306 2380
199 Štrucl Patrik 1521
200 Švab Kmezič Vanja 1500
201 Tomazin Matija III 1640
202 Tomazin Stane IV 1706
203 Tomažin Tomaž II 2086
204 Tomažin Primož III 1795
205 Tomše Ana 1591
206 Topolovšek Anej 1532
207 Trebušak Matic II 1808
208 Tršelič Mija 1500
209 Turšič David 1545
210 Učajnšek Urban 1500
211 Učanjšek Urban 1561
212 Urbanč Jakob 1500
213 Urbanč Peter FM 2213 2215 2149 2294
214 Urbanč Tina wI 1716 1464 1535 1989
215 Urbanč Anže II 1720
216 Urbanč Ana wI 1879 1722 1715 2043
217 Vajdič Zala 1500
218 Vene Tim 1655
219 Vene Andraž 1627
220 Vidmar Kunst Enej 1500
221 Vodeb Pia 1500
222 Voglar Albin III 1700
223 Volčanšek Aleš I 1940
224 Volčanšek Miha 1535
225 Zabret Lenart 1500
226 Zajc David 1506
227 Zajc Živa 1572
228 Zidarič Petrovi Bor 1500
229 Zorčič Gašper 1000
230 Zorko Žana 1419
231 Zorko Tijan 1713
232 Zupan Jure 1500
233 Zupanc Lara 1500
234 Zupančič Klemen II 1717 1559 1619 2028
235 Zupančič Jevšnik Tilen 1532
236 Žibert Lucijan 1000
237 Žibert Gregor 1500
238 Žigante Gašper 1516
239 Žnideršič Sanja wI 1976
240 Žnideršič Tomaž I 1951 1958
241 Žnideršič Doroteja wII 1724
242 Žunec Nives wII 1462 1772
243 Županc Gloria 1544
244 Župevc Žan 1500
245 Župevc Sašo II 1732 1979