Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Žalec
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB ŽALEC PEČNIKOVA 1, 3310 ŽALEC 2079 celjska 1947
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- dusan.brinovec@turnsek.net
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Pečnikova 1, Žalec PO 18-22 20985959 79 7
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Amon Nejc FM 2281 1966 1986 2328
2 Artič Robi IV 1642
3 Bračič Milan 1821
4 Brežnik Luka 1500
5 Brinovec Lucy 1039 1618
6 Brinovec Franc st. MK 1987 2008 1906
7 Brinovec Dušan CM 2215 2191 2130 2305
8 Brinovec David FM 2245 2229 2207 2363
9 Brinovec Loi 1485
10 Brinovec Franci ml. MK 2076 2099
11 Čeh Brežnik Lovro III 1405 1381 1903
12 Čosič Marin FM 2087 2261
13 Delakorda Simon III 1710
14 Djordjevič Stevan MK 2159
15 Dolinšek Sergej 1500
16 Dornik Kevin 1527
17 Drame Alenka w3 1502
18 Fale Martin 1500
19 Flander Žana wI 1767
20 Flander Nejc I 2020 2033 2045 2204
21 Gominšek Jana wIV 1500
22 Goršek Gregor MK 2088 2154 2155 2284
23 Govc Rok IV 1665
24 Gros Darja 1500
25 Havaš Juraj MK 2124
26 Havaš Janko MK 2150 2124 2091 2129
27 Herman Luka 1500
28 Hribar Ajda 1500
29 HribernikMlinar Maja 1502
30 Jelen Brina 1529
31 JELEN LAURA 1500
32 Jerin Jernej II 1713
33 Kampuš Vid 1074 1388
34 Kampuš Iva 1009 1528
35 Kampuš Andrej I 2013
36 Karlušić Luka 2173 1761 1655 1000
37 Kobal Luka 1500
38 Krajnc Urban II 1726
39 Kučer Tine IV 1512
40 Lednik Tilen 1574
41 Livaić Leon FM 2507 2540 2305 2417
42 Novak Marjan I 2000
43 Omerefendić Omer 1822
44 Ožir Jaka IV 1587
45 Pavić Filip 2255 2208 1946 2246
46 Pesjak Urban 1600
47 Petek Alen 1500
48 Petriček Marko 1536
49 Plazovnik Andreja w3 1756
50 Podkrajšek Nejc III 1556
51 Podkrajšek Rok III 1515
52 Pongračič Matej 1638
53 Radakovič Uroš III 1600
54 Rakuša Martin III 1561
55 Ranzinger Marko MK 2150
56 Ranzinger Jože I 1999
57 Ribič Šimen 1661
58 Rojnik Matija III 1761
59 Samovojska Damir FM 2181 2163 2231 2356
60 Seničar Branko 1681
61 Stariha Andraž IV 1652
62 Studnička Tomo MK 1840 1842 1983
63 Škoflek Sandi III 1664 1807
64 Šlogar Dubravko M 2298 2384 2300
65 Špiljak Joži III 1500
66 Šumiga Boštjan I 1870
67 Švent Suzana wMK 2015 1893 1934
68 Švent Matej II 2046 1867
69 Tisaj Domen FM 2239 2243 2155 2415
70 Udrih Lovro 1500
71 Urisek Dimitri 1000
72 Urisek Mitja MK 1942 1988
73 Videc Patrik IV 1500
74 Vodeb Andreja wII 1683
75 Zagožen Damjan II 1801
76 Zaleznik Sabina 1500
77 Završnik Sašo 1591
78 Židanik David II 1909
79 Žolnir Andrej 1609