Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠS Tomo Zupan Kranj
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠKPD SLEPIH IN SLABOVIDNIH TOMO ZUPAN KRANJ CESTA STANETA ŽAGARJA 27, 4000 KRANJ 2084 gorenjska 1968
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- pisarna@tomo-zupan.org http://www.tomo-zupan.org/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
C.Staneta Žagarja 27, Kranj SR,PE 17-20 98376284 198 21
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Adžič Mišo III 1713
2 Arzenšek Gašper 1500
3 Arzenšek Nika 1500
4 Arzenšek Bojan I 2000
5 Avguštin Simona 1143
6 Avguštin Jernej 1247
7 Beriša Marko IV 1585
8 Berke Ana 1716
9 Bešter Jaša 1500
10 Blaznik Nejc III 1812
11 Blaznik Laura 1500
12 Blažeka Matej FM 2349 2320 2320 1909
13 Blaževič Dragan II 1355 1495
14 Bobnar Vid 1809 1738 1835
15 Bobnar Samo II 1463 1397 1503 1973
16 Bogataj Gašper 1371 1362 1810
17 Bogataj Neža 1606
18 Bojanović Kokot Luka 1500
19 Bujanovič Kokot Luka 1500
20 Bulovec Miha III 1709
21 Cankar Romana wII 1729
22 Cimperman Martin 1400
23 Čadež Aleš 1500
24 Čadež Katja 1543
25 Čebašek Jaka II 1891
26 Čebela Alenka wM 1854 1867
27 Čebulj Šifrer Ožbej III 1460 1367 1337 1798
28 Dajčman Nikolaj II 1494 1316 1531 2009
29 Dajčman Aleksander II 1400 1361 1437 1880
30 Debeljak Aljaž IV 1575
31 Debeljak Jaka 1500
32 Debeljak Vid II 1922
33 Debeljak Boštjan 1500
34 Debeljak Jerneja wI 1705
35 Demšar Maks IV 1709
36 Dežman Aljaž 1033 1584
37 Djukić Taj 1500
38 Dokl Nejc 1500
39 Dolenc Anja wI 1650
40 Dolenc Anže IV 1558
41 Dolenec Matej 1500
42 Dolinar Matic III 1779 1726 1661 2010
43 Dolinar Gašper 1500
44 Dolinar Tomaž IV 1469 1787
45 Dolinar Jan II 1730 1710 1662 1956
46 Drinovec Aleš MK 2106 2115 2121
47 Drnovšek Gal IM 2387 2269 2344 2315
48 Filipič Tilen 1500
49 Gartner jure 1500
50 Gašperin Tim 1695
51 Globevnik Iztok IV 1799 1729
52 Globevnik Gregor III 1648 1518 1881
53 Globevnik Miha III 1411 1404 1706
54 Gojo Dino 1521
55 Goričan Nina 1000
56 Guzelj Jaka 1502
57 Hribar Grega 1641
58 Hribernik Mirko IV 1600
59 Humar Jurij 1351
60 Janžič Davor 1643
61 Jeler Urban III 1124 1147 1623
62 Jeler Lan II 1495 1397 1977
63 Jerančič Nejc 1500
64 Jereb Sašo 1614
65 Justin Matic II 1935
66 Kabič Aron 1500
67 Kalamutova Ana 1562
68 Kalan Vid 1500
69 Kalan Nika 1500
70 Kamenečki Gal 1423
71 Kavčič Uroš MK 2227 2145
72 Kejžar Žak 1500
73 Kejžar Petra wMK 2057 2006 1873 2060
74 Kejžar Vid 1522
75 Kern Adam IV 1286 1209 1610
76 Klavčič Klemen MK 2078
77 Klemenc Maks 1327
78 Kloboves Jaka 1500
79 Konc Alojz 1645
80 Korošič Kristijan II 1650
81 Kosec Nejc 1500
82 Kosi Sabina 1500
83 Kosmač Blaž MK 2219 2164 2132 2346
84 Kovač Leonard 1422
85 Kovačič Peter MK 2176 2138 2165
86 Kovačič Martin I 2000
87 Kovačič Bojan IV 1553
88 Kovše Neža IV 1024 1128 1599
89 Kovše Matija 1503
90 Krek Maja 1603
91 Krek Eva 1631
92 Krek Grega 1571
93 Kristan Andrej 1444
94 Kristanec Romana w3 1600
95 Kunstelj Maj 1500
96 Kunstelj Timon 1500
97 Kuralt Peter III 1569
98 Lasica Vladimir III 1500
99 Lebar Aljaž 1568
100 Ličar Miha 1500
101 Lipavic Vid 1614
102 Logar Metod MK 1951 1980 1887 2125
103 Lombar Manca 1500
104 Lukan Dunja wI 1813
105 Maksin Luka 1520
106 Maksin Nika 1500
107 Marinšek Grega 1500
108 Markun Boštjan FM 2265 2306 2194 2303
109 Markun Ožbej II 1614 1531 1805
110 Mausser Kočar Aleš 1500
111 Mazi Leon IM 2354 2333 2309 2435
112 Mehani Albert 1500
113 Melihen Nejc 1547
114 Milačič Ana 1579
115 Mlačnik Franc I 1998 2014 2038
116 Mrak Žiga III 1713
117 Mrak Klemen I 1813
118 Muri Emil MK 1804 1925 1816
119 Nonne Igor II 1850
120 Nuhanović Nurija 1500
121 Oman Ambrož IV 1671
122 Orel Anže I 2007 2025
123 Orel Mušič Simona wFM 1956 1799 1721 1933
124 Osterman Lejla 1500
125 Oštir Luka III 1726
126 Panič Branko I 2018
127 Panič Vesna wI 1964
128 Pavlin David 1500
129 Perčič Gregor 1620
130 Peternel Mark 1500
131 Pirc Boštjan II 1676
132 Pirc Zvone IV 1600
133 Pisk Klemen II 1694
134 Planinšek Bojan II 1735 1733
135 Plevel Orel Žiga III 1172 1693
136 Pogačar Tilen 1500
137 Pokorn Lenart 1583
138 Popovič Bojana wMK 1802 1824 1827
139 Potočnik Silva wI 1512
140 Potočnik Janez IV 1491
141 Preradovič Duško II 1663
142 Prevodnik Nevenka w3 1664
143 Raspet Matevž 1612
144 Robba Jurij IV 1657
145 Robba Mirko 1627
146 Robba Martin IV 1570
147 Robba Barbara wII 1336 1732
148 Rogelj Tomaž I 1765
149 Rozman Mitja MK 2020 1996 1969 2037
150 Rozman Franci 1755 1742 1619
151 Rozman Monika wMK 2162 1944 1941 2163
152 Sefić Lana wI 1217 1190 1143 1787
153 Sefić Benjamin IV 1286
154 Sikira Luka 1500
155 Simonič Primož IV 1601
156 Smirnov Maksim 1156 1433 1201 1640
157 Smolej Matic 1375
158 Sušnik Matej MK 2023 1944 1994 2106
159 Šifrar Tomaž IV 1536
160 Šinkovec Andi III 1619
161 Škripič Tija 1000
162 Škrlep Liza wII 1782
163 Škrlep Jaka I 1898 1960
164 Škrlep Rok III 1803
165 Škrlep Nejc II 1857
166 Škrlj Miha II 1705
167 Šlibar Luka IV 1048 1725
168 Šlibar Miha IV 1043 1748
169 Šlibar Matjaž MK 2163 2171 2161 2188
170 Šmitran Marjana wII 1752
171 Šorli Maja wMK 1940
172 Števanec Lea wFM 2085 2026 2033 2116
173 Štravs Anja 1500
174 Šubic Miran 1650
175 Šubic Žiga 1500
176 Tabakovič Alen II 1755
177 Tič Benjamin 1500
178 Tratnik Davor III 1700
179 Udovč Rok 1500
180 Udovč Bor 1500
181 Vasilenko Veronika 1528
182 Vižin Ajda w3 1705
183 Zaletelj Aleš I 1957
184 Zarnik Martin 1563
185 Zenjilovski Žan 1445
186 Zenjilovski Nik IV 1140 1790
187 Zlatanova Sara 1538
188 Zorko Dušan MK 2221 2243 2136 2261
189 Zorko Zala 1542
190 Zorko Lana wII 1133 1085 1587
191 Zupančič Živa Hayat wII 1527
192 Zupan Polše Narajan 1617
193 Zupan Škrlj Lovro 1508
194 Zupan Škrlj Gaber 1516
195 Žebre Boštjan IV 1500
196 Žižmond Tim 1500
197 Žnidarič Anže MK 2018 1880 1837 2120
198 Žvan Žiga FM 2222 2270 2210