Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Gornja Radgona
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO GORNJA RADGONA Trg svobode 12, 9250 Gornja Radgona 2009 pomurska 1948
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- matjaz@odvetnik-husar.si www.facebook.com/pages/sahovsko-drustvo-gornja-radgona/1539672309606594
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Osnovna šola Gornja Radgona četrtek 18-23 47556820 77 2
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Babič Borut 1500
2 Bajkovič Radovan 1759
3 Belec Alan 1608
4 Borko Zora 1516
5 Borkovič Stanko II 1521
6 Breznik Mihael IV 1517
7 Brumec Bojan III 1589
8 Bukošek Anton II 1608 1678
9 Dani Kristijan IV 1691
10 Dimec Jana wII 1472 1760
11 Dimec-Žerdin Cilka 1000
12 Drofenik Branko II 1894
13 Dvanajšček Dare IV 1712
14 Gorenčič Tone II 1850
15 Horvat Franc 1500
16 Hovnik Husar Maša 1543
17 Hovnik Husar Miša wIV 1492
18 Husar Matjaž III 1656 1651 1814
19 Iskra Bojan 1500
20 Jakovljevič Dušan II 1850
21 Jelen Smolko Martina 1500
22 Jenuš Marko III 1749
23 Jocič Momčilo II 1738
24 Kaučič Enej 1500
25 Kavčič Alenka w3 1666
26 Kebler Andreja wII 1678
27 Koračin Alojz II 1698 1580 1739
28 Koren Matjaž 1500
29 Kos Nenad III 1669
30 Kosi Robert IV 1724 1789
31 Kukovec Tadej 1182 1523
32 Kupčič Tilen 1512
33 Lindner Mihael MK 1992 2061 2081 2103
34 Lupscha Filip 1000
35 Manič Matic 1000
36 Manič Miroljub 1000
37 Manič Branko II 1000
38 Mastinšek Marko II 1787 1819 1930
39 Mikolčič Niko 1582
40 Mlinarič Belak Jan 1500
41 Mlinarič Belak Žan 1566
42 Mueller Renato 1500
43 Ojsteršek Jurij II 1457 1548 1855
44 Petek Stanislav 1576
45 Pišek Ladislav 1500
46 Potočnik Mitja I 1966
47 Puntigam Silvester I 1954 1953 2066
48 Rantaša Matjaž 1592
49 Rojko Mojca 1536
50 Roškar Zdenko II 1850
51 Rožman Janko II 1850
52 Ružič Evgen MK 2019 1974 1841
53 Skasa Albin II 1912
54 Slana Božo II 1851
55 Slana Hana IV 1551
56 Sretenovič Miroslav 1500
57 Sretenovič Alen 1500
58 Stanek Jakob 1500
59 Stojanovič Zdravko II 1816
60 Šinko Drago II 1570
61 Škrlec Mateja w3 1500
62 Štelcer Marjan II 1859
63 Šterman Andrej 1502
64 Štrakl Gašper 1437
65 Šubašič Marko 1000
66 Vesel Anej 1616
67 Vesel Boštjan 1523
68 Vesel Anej 1500
69 Vogrinec Sašo 1500
70 Vohl Gregor I 1875 1908 1996
71 Vukan Lana 1500
72 Vuković Pia 1500
73 Zagorc Dušan 1500
74 Zver Franjo II 1671 1839
75 Žerdin Marko 1500
76 Žinkovič Mitja 1500
77 Žnidarič Franc II 1846