Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



Poteka

  1. 1. članska liga VZHOD 2019
    6. september 2019. 17:00
    Prva članska liga VZHOD 2019
  2. 20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019 - I. LIGA
    12. september 2019. 00:00
    20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019
  3. 20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019 - SUPER LIGA
    12. september 2019. 00:00
    20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019
  4. 3. članska liga vzhod
    14. september 2019. 10:00
    3. članska liga VZHOD
  5. 2. članska liga VZHOD 2019
    21. september 2019. 09:00
    2. članska liga VZHOD
  6. Šahovski turnir Grmovje
    2. oktober 2019. 13:30
  7. Hitropotezni Železničar
    2. oktober 2019. 17:00
  8. Hitropotezni Železničar
    9. oktober 2019. 17:00
  9. Pokal Slovenskih Železnic 8_10
    12. oktober 2019. 09:00
    Pokal Slovenskih Železnic
  10. Hitropotezni Železničar
    16. oktober 2019. 17:00
  11. Upokojenski hitropotezni turnir
    22. oktober 2019. 10:00
    Upokojenski hitropotezni turnir
  12. Ekipno EP za člane
    23. oktober 2019. 00:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  13. Hitropotezni Železničar
    23. oktober 2019. 17:00
  14. Odprta kadetska liga 1/6
    26. oktober 2019. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  15. Kadetska olimpijada
    29. oktober 2019. 00:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  16. Šahovsko tekmovanje ob 60. letnici Velenja
    30. oktober 2019. 09:00
  17. Hitropotezni Železničar
    30. oktober 2019. 17:00
  18. Mesečni ciklus hitropotezni 5min-november 2019
    7. november 2019. 18:00
  19. Koroški ciklus
    9. november 2019. 09:00
  20. Upokojenski hitropotezni turnir
    12. november 2019. 10:00
    Upokojenski hitropotezni turnir
  21. Hitropotezni upokojenski
    19. november 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  22. Ekipna liga - Maribor 2020
    19. november 2019. 17:45
    Ekipna liga - Maribor 2020

Rezultati

Najave

  1. 3. Mladinski šahovski turnir »Hmeljko«
    10. avgust 2019. 10:00
  2. 6. šahovski turnir za pokal HMELJSKE KOBULE
    11. avgust 2019. 09:30
  3. 2. odprti šahovski turnir Jernejevo 2019
    11. avgust 2019. 10:00
  4. 17. Plesničarjev memorial - 70 let ŠD Piran
    11. avgust 2019. 10:00
  5. Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 14/2019
    13. avgust 2019. 10:00
  6. Hitropotezni Železničar
    14. avgust 2019. 17:00
  7. Četrtkov 15-min. turnir v Domnu 2019 - 16
    15. avgust 2019. 20:00
  8. Dopustniški turnir 2-2019
    23. avgust 2019. 18:00
  9. Hitropotezni turnir ŠD Krka Novo mesto 8/2019
    23. avgust 2019. 19:00
  10. 5. mladinski turnir za pokal Pomurskega sejma
    24. avgust 2019. 10:00
  11. Praznik KS Griže 2019
    24. avgust 2019. 10:00
  12. Serija 4 letni časi 2019 - 3/ 4
    24. avgust 2019. 19:00
  13. Šahovski turnir Pekos pub Trzin 2019
    25. avgust 2019. 09:30
  14. Šahovski turnir ciklus Kranj 10/14 - 2019
    27. avgust 2019. 17:00
  15. 42. Angelska nedelja
    1. september 2019. 09:00
  16. 1. članska liga VZHOD 2019
    6. september 2019. 17:00
    Prva članska liga VZHOD 2019
  17. Državna članska liga 2019
    6. september 2019. 17:00
    Državna članska liga 2019
  18. Ciklus ŠK Griže 7/10 (10 min)
    10. september 2019. 17:00
  19. Hitropotezni Železničar
    11. september 2019. 17:00
  20. 20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019 - SUPER LIGA
    12. september 2019. 00:00
    20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019
  21. 20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019 - I. LIGA
    12. september 2019. 00:00
    20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019
  22. 10. turnir ciklus Kranj - praznik KS Center
    12. september 2019. 17:15
  23. Pospešeni turnir ŠD Krka NM 5/2019
    13. september 2019. 17:30
  24. ICP TURNIR V POSPEŠENEM ŠAHU
    14. september 2019. 10:00
  25. 3. članska liga vzhod
    14. september 2019. 10:00
    3. članska liga VZHOD
  26. Primskovo Kranj - ciklus 2019-07
    19. september 2019. 17:00
  27. Pokal Kozja 6/9
    19. september 2019. 17:00
  28. 2. članska liga VZHOD 2019
    21. september 2019. 09:00
    2. članska liga VZHOD
  29. Ciklus ŠK Griže 7/10 (5 min)
    24. september 2019. 17:00
  30. Girls U18
    1. oktober 2019. 00:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  31. Šahovski turnir Grmovje
    2. oktober 2019. 13:30
  32. Hitropotezni Železničar
    2. oktober 2019. 17:00
  33. Liga mladih Slovenije 2019/2020 1. turnir
    4. oktober 2019. 15:30
  34. Šahovski turnir Križe 2019
    6. oktober 2019. 10:00
  35. Hitropotezni Železničar
    8. oktober 2019. 17:00
  36. Hitropotezni Železničar
    9. oktober 2019. 17:00
  37. Pokal Slovenskih Železnic 8_10
    12. oktober 2019. 09:00
    Pokal Slovenskih Železnic
  38. ODPOVEDANO Dvoboj Izola - Piran
    12. oktober 2019. 14:30
  39. 3. memorial Maria Sirotiča
    12. oktober 2019. 19:00
  40. 11. turnir ciklus Kranj
    15. oktober 2019. 17:15
  41. Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 1. turnir
    16. oktober 2019. 15:45
  42. Hitropotezni Železničar
    16. oktober 2019. 17:00
  43. Primskovo Kranj - ciklus 2019-08
    17. oktober 2019. 17:00
  44. Pokal Kozja 2019 7/9
    17. oktober 2019. 17:00
    Pokal Kozja 2019
  45. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropiteznem šahu "Jesen 2019" 3/10
    17. oktober 2019. 17:30
  46. Pokal Poljanske doline Minervo 6/8 Železniki 2019
    19. oktober 2019. 15:00
  47. Upokojenski hitropotezni turnir
    22. oktober 2019. 10:00
    Upokojenski hitropotezni turnir
  48. Ciklus ŠK Griže 8/10 (5 min)
    22. oktober 2019. 16:45
  49. GT 2019 hitropotezno - 9/10
    22. oktober 2019. 17:30
  50. Ekipno EP za člane
    23. oktober 2019. 00:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  51. Ekipno EP za članice
    23. oktober 2019. 00:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  52. Hitropotezni Železničar
    23. oktober 2019. 17:00
  53. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropiteznem šahu "Jesen 2019" 4/10
    24. oktober 2019. 17:30
  54. Odprti turnir ŽŠK Maribor v počasnem šahu
    25. oktober 2019. 15:15
  55. Odprta kadetska liga 1/6
    26. oktober 2019. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  56. Jesensko zimski ciklus 2019
    28. oktober 2019. 18:00
  57. Kadetska olimpijada
    29. oktober 2019. 00:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  58. GT 2019 pospešeno - 9/10
    29. oktober 2019. 17:30
  59. Šahovsko tekmovanje ob 60. letnici Velenja
    30. oktober 2019. 09:00
  60. Hitropotezni Železničar
    30. oktober 2019. 17:00
  61. V. memorialni turnir "Želimir Rodek" - ciklus Lav 11/12
    3. november 2019. 10:00
  62. 12. turnir ciklus Kranj
    5. november 2019. 17:15
  63. GT 2019 hitropotezno - 10/10
    5. november 2019. 17:30
  64. Mesečni ciklus hitropotezni 5min-november 2019
    7. november 2019. 18:00
  65. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 2/8
    8. november 2019. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  66. Koroški ciklus
    9. november 2019. 09:00
  67. Hitropotezni šahovski turnir ob prazniku Občine Sevnica
    9. november 2019. 09:30
  68. Serija Domnov 3+2/ 10. turnir
    9. november 2019. 19:00
  69. Ponedeljkov cug v Domnu - 36
    11. november 2019. 19:00
  70. Upokojenski hitropotezni turnir
    12. november 2019. 10:00
    Upokojenski hitropotezni turnir
  71. Ciklus ŠK Griže 2019 9/10
    12. november 2019. 17:00
  1. Hitropotezni Železničar
    13. november 2019. 17:00
  2. Pokal Kozja 2019 8/9
    14. november 2019. 17:00
    Pokal Kozja 2019
  3. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 6/10
    14. november 2019. 17:30
  4. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu - 21
    14. november 2019. 19:00
  5. Liga mladih Slovenije 2019/2020 2. turnir
    15. november 2019. 15:30
  6. II. ČLANSKA LIGA ZAHOD ZA LETO 2019
    15. november 2019. 17:00
  7. Serija Rampin Koper 2019
    15. november 2019. 19:00
  8. Pokal Poljanske doline Minervo 7/8 Žiri 2019
    16. november 2019. 10:00
  9. 9. TURNIR "ZA VSE GENERACIJE" / 4. SREČANJE ICP-GORIŠKA
    16. november 2019. 16:00
  10. Jesensko zimski ciklus 7-2019
    18. november 2019. 18:00
  11. Hitropotezni upokojenski
    19. november 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  12. 13. turnir ciklus Kranj
    19. november 2019. 17:15
  13. Ekipna liga - Maribor 2020
    19. november 2019. 17:45
    Ekipna liga - Maribor 2020
  14. Hitropotezni Železničar
    20. november 2019. 17:00
  15. Primskovo Kranj - ciklus 2019-09
    21. november 2019. 17:00
  16. Ciklus ŽŠK v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 7/10
    21. november 2019. 17:30
  17. Zaključni turnir OSREDNJE SLOVENSKE LIGE 2019
    21. november 2019. 18:00
  18. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 24
    21. november 2019. 19:00
  19. 3. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    22. november 2019. 15:30
  20. Odprto amatersko prvenstvo Ptuja 2019/2
    22. november 2019. 16:00
  21. Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 8/2019
    22. november 2019. 17:30
  22. Odprta kadetska liga 2/6
    23. november 2019. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  23. Ekipno državno prvenstvo invalidov v hitropoteznem šahu za leto 2019
    23. november 2019. 11:30
  24. Ekipno državno prvenstvo invalidkinj v hitropoteznem šahu za leto 2019
    23. november 2019. 11:30
  25. Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019 - OBALA
    23. november 2019. 18:00
  26. Jesensko zimski ciklus 8-2019
    25. november 2019. 18:00
  27. Ponedeljkov cug v Domnu - 37
    25. november 2019. 19:00
  28. Državno univerzitetno prvenstvo
    26. november 2019. 09:01
  29. Hitropotezni upokojenski
    26. november 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  30. 9. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    26. november 2019. 17:00
  31. Ciklus ŠK GRIŽE (2x5)min 9/10
    26. november 2019. 17:00
  32. Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 2. turnir
    27. november 2019. 16:00
  33. Posamično srednješolsko prvenstvo Ljubljane
    27. november 2019. 16:30
  34. Hitropotezni Železničar
    27. november 2019. 17:00
  35. Sredin Val v Kopru
    27. november 2019. 18:00
  36. Posamično osnovnošolsko prvenstvo Ljubljane U12
    29. november 2019. 15:30
  37. Prvenstvo ljubljanskih osnovnih šol U15
    29. november 2019. 15:30
  38. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske
    29. november 2019. 16:00
  39. Redni mesečni 9-2019
    29. november 2019. 18:00
  40. Koroški ciklus
    30. november 2019. 09:00
  41. Hitropotezni upokojenski
    3. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  42. Slovenija šahira Gorenjka matira 2019, Slovenj Gradec
    3. december 2019. 17:00
  43. Hitropotezni Železničar
    4. december 2019. 17:00
  44. Primskovo Kranj - ciklus 2019-10
    5. december 2019. 17:00
  45. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 3/8
    6. december 2019. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  46. III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2019
    6. december 2019. 17:00
  47. Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 10/2019
    6. december 2019. 18:00
  48. Pokal Slovenskih Železnic 10_10
    7. december 2019. 09:00
    Pokal Slovenskih Železnic
  49. 9. TRADICIONALNI VEČERNI ŠAHOVSKI TURNIR –3. MEMORIALNI TURNIR FRANCA VIRTIČA st.
    7. december 2019. 18:00
  50. Slovenija šahira - Murska Sobota - 8. memorialni turnir v hitropoteznem šahu
    8. december 2019. 09:00
    Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019
  51. Posamično OŠ regijsko PC Domžale do 12 in 15 let
    10. december 2019. 00:00
  52. Hitropotezni upokojenski
    10. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  53. 14. turnir ciklus Kranj
    10. december 2019. 17:15
  54. Slovenija šahira - Ljubljana
    11. december 2019. 17:00
    Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019
  55. Pokal Poljanske doline Minervo 8/8 Finale
    14. december 2019. 00:00
  56. Odprta kadetska liga 3/6
    14. december 2019. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  57. RIMEX CIKLUS 2019 10.turnir - ZAKLJUČNI TURNIR
    15. december 2019. 10:00
  58. Hitropotezni upokojenski
    17. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  59. Hitropotezni Železničar
    18. december 2019. 17:00
  60. Primskovo Kranj - novoletni turnir 2019
    19. december 2019. 17:00
  61. Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 9, 10
    21. december 2019. 18:00
  62. Hitropotezni upokojenski
    24. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  63. Terme Krka OPEN 2019
    27. december 2019. 15:30
  64. 3. Odprti amaterski turnir "RABAC OPEN 2020"
    2. januar 2020. 17:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  65. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 4/8
    10. januar 2020. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  66. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 5/8
    14. februar 2020. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  67. Odprta kadetska liga 4/6
    29. februar 2020. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  68. Odprta kadetska liga 5/6
    21. marec 2020. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  69. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 6/8
    27. marec 2020. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  70. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 7/8
    17. april 2020. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  71. Odprta kadetska liga 6/6
    18. april 2020. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  72. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 8/8
    5. junij 2020. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020