Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Prireditve po mesecih
Junij 2020
(nazaj)
  1. Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 4/2020 8000 Novo mesto
    5. junij 2020
  2. Redni mesečni 03-2020 2000 Maribor
    5. junij 2020
  3. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/06 0 Ptuj
    5. junij 2020
  4. Pokal Slovenskih Železnic 6_10 Odpade 1000 Ljubljana
    6. junij 2020
    Pokal Slovenskih železnic 2020
  5. Redni mesečni turnir Polzela 2 x 10 min junij 2020 0 Polzela
    7. junij 2020
  6. PRESTAVLJENO NA JESEN - 22. festival veterank in veteranov SLO 2314 Zgornja Polskava
    7. junij 2020
  7. Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 12 6320 Lucija pri Portorožu
    8. junij - 18. maj 2020
  8. Ciklus ŠK Griže 4/10 ( 2 x 10 min ) 3302 Griže
    9. junij 2020
  9. Ciklus ŠK Griže 4/10 (10 min) 3302 Griže
    9. junij 2020
  10. Post festum v Domnu - 12 6320 Lucija pri Portorožu
    9. junij 2020
  11. Mesečni ciklus pospešeni 15min - junij 2020 4270 JESENICE
    11. junij 2020
  12. pokal Kozja 3/9 3260 Kozje
    11. junij 2020
  13. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 06b 0 Ptuj
    12. junij 2020
  14. Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 5/2020 8000 Novo mesto
    12. junij 2020
  15. 10. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020 0 Malečnik
    12. junij 2020
  16. Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 6/2020 0 Radovljica
    12. junij 2020
  17. Odprti turnir Železničarskega šahovskega kluba Maribor Poligram v počasnem šahu od 1400 do 2000 ELO 2000 Maribor
    12. junij 2020
  18. Šentiljski ciklus 1 junij 2020 3320 Več namenski prostor
    12. junij 2020
  19. Občinski praznik Rače Fram 2020 1/2 2312 Orehova vas
    12. junij 2020
  20. 8. državno prvenstvo Zveze policijskih veteranskih društev Sever v šahu in odprto šahovsko tekmovanje za Pokal Trzin 91 1236 Trzin
    13. junij 2020
  21. Izola PLUS 2020 - 02 6310 Izola
    13. junij 2020
  22. Hitropotezno prvenstvo Izole 2020 - 03 6310 Izola
    13. junij 2020
  23. Šanghaj - Hrvaška - Slovenija U10 1000 Ljubljana
    14. junij 2020
  24. RIMEX CIKLUS 2020 - 3.turnir 6250 Ilirska Bistrica
    14. junij - 8. marec 2020
  25. ŠANGHAJ HRVAŠKA SLOVENIJA Kadetski online turnir 6320 Lucija
    14. junij 2020
  26. Odprto prvenstvo občine Loška dolina v hitropoteznem šahu 2020 1386 Stari trg pri Ložu
    14. junij 2020
  27. Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 13 6320 Lucija pri Portorožu
    15. junij 2020
  28. Post festum v Domnu - 13 6320 Lucija pri Portorožu
    16. junij 2020
  29. Šanghaj - Hrvaška - Slovenija U15 1000 Ljubljana
    16. junij 2020
  30. 4. turnir ciklus Kranj 2020 - 10. memorialni turnir Drago Lazar 4000 Kranj
    16. junij 2020 - 21. januar 2019
  31. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2020 - 08 6320 Lucija pri Portorožu
    18. junij - 5. marec 2020
  32. Mesečni ciklus hitropotezni 10min-JUNIJ2020 4270 JESENICE
    18. junij 2020
  33. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2020 - 08 6320 Lucija pri Portorožu
    18. junij 2020
  34. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - zaključni turnir 2000 Maribor
    19. junij 2020
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  35. Turnir za teden Malečnika 2020 0 Malečnik
    19. junij 2020
  36. Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 6/2020 8000 Novo mesto
    19. junij 2020
  37. Četrtkov cug v Domnu - 14 6320 Lucija pri Portorožu
    19. junij 2020
  38. Šentiljski ciklus 2 junij 2020 3320 Več namenski prostor
    19. junij 2020
  39. Občinski praznik Rače Fram 2020 2/2 2313 Fram
    19. junij 2020
  40. Serija Domnov 3+2/ 4. turnir 6320 Lucija pri Portorožu
    20. junij 2020 - 7. september 2019
  41. Milan Vidmar na Rožniku 2020 1000 Ljubljana - Rožnik (
    21. junij 2020
  42. HITROPOTEZNI TURNIR 6 2000 Maribor
    22. junij 2020
  43. Hitropotezni ciklus 2020 6/12 2000 Maribor
    22. junij - 16. marec 2020
  44. Ciklus ŠK Griže 4/10 (5 min) 3302 Griže
    23. junij 2020
  45. Ciklus ŠK Griže 4/10 ( 2 x 5 min ) 3302 Griže
    23. junij 2020
  46. Hitropotezni upokojenski - preklican 1000 Ljubljana
    23. junij 2020
    Hitropotezni upokojenski
  47. ONLINE SERIJA H. KRAS POSTOJNA/ MORČIČ - 09 6230 Postojna
    24. junij - 29. april 2020
  48. Mesečni ciklus hitropotezni 10minUPOKOJENCI-junij2020 4270 JESENICE
    24. junij 2020
  49. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2020 - 08 6320 Lucija pri Portorožu
    25. junij - 28. maj 2020
  50. Morčič - RIJEKA ONLINE - 09 0 Rijeka
    25. junij - 7. maj 2020
  51. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2020 - 08 6320 Lucija pri Portorožu
    25. junij 2020
  52. 16. Gajserjev memorial v šahu 0 Žetale
    25. junij 2020
  53. Morčić/ 15-minutni turnir TIGR - 09 6230 Postojna
    26. junij - 8. maj 2020
  54. Četrtkov cug v Domnu - 15 6320 Lucija pri Portorožu
    26. junij 2020
  55. Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 6/2020 0 Radovljica
    26. junij 2020
  56. 11. turnir za pravaka ŠK Malečnik 2020 0 Malečnik
    26. junij 2020
  57. Redni mesečni junij-2020 2000 Maribor
    26. - 24. junij 2020
  58. Koroški ciklus junij 2020 2380 Slovenj Gradec
    27. junij 2020
  59. Sv. Peter - Turnir ob krajevnem prazniku 6333 Svet Peter (Piran)
    27. junij 2020
  60. Hitropotezni turnir za mesec junij 2020 1386 Stari trg pri Ložu
    28. junij 2020
  61. Morčić/ Turnir Točno opoldne -09 6320 Lucija
    28. junij - 3. maj 2020
  62. RIMEX CIKLUS 2020 - 4.turnir 6250 Ilirska Bistrica
    28. junij 2020
  63. Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 15 6320 Lucija pri Portorožu
    29. - 22. junij 2020
  64. SERIJA RIŽOTIN LUCIJA/ MORČIČ - 06 6320 Portorož
    29. junij - 2. april 2020
  65. 5. turnir ciklus Kranj 2020 4000 Kranj
    29. junij 2020
  66. SERIJA LAHKO NOČ, REKA/ MORČIČ - 10 6320 Reka, Hrvaška
    30. junij - 28. april 2020
  67. Post festum v Domnu - 15 6320 Lucija pri Portorožu
    30. junij 2020
  68. PJ - Bar Naomi 2020 pos., 2/10 2000 Maribor
    30. junij 2020
Junij 2020