Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



28. državna liga mladincev in mladink za leto 2019

28. državna liga mladincev in mladink za leto 2019

28. državna liga mladincev in mladink za leto 2019

  • Mladinci ŠD Kočevja Inothern prvaki med mladinci
    31. avgust 2019

    Mladinci ŠD Kočevja Inothern prvaki med mladinci31. avgust 2019
    31. avgust 2019

    Šahisti ŠD Kočevje Inotern v postavi Stevanič David, Ačimovič Vasja, Gašparac Gregor, Ačimovič Sergej, Bajo Tin in Jalovec Igor, so osvojili Državno mladinsko ligo pred ekipama zasledovalcev ŽŠK Maribor (Šubelj, Bratkovič, Marn, Juvan, Kodrič, Mohr) na drugem mestu in ŠK Triglav Krško (Muha, Požun, Bajc, Kodrič Plevnik, Glas, Radej, Ružič) na tretjem mestu.

    Vsem iskrene čestitke!

    Končno stanje:

      1. ŠD Kočevje Inothern         12   14.5    0.0   68.0
      2. ŽŠK Maribor                 10   14.0    0.0   60.0
      3. ŠK Triglav Krško             7   12.0    0.0   49.5
      4. ŠK Žalec                     7   10.5    0.0   36.5
      5. ŠD KRKA Novo mesto           3    5.5    0.0   17.5
      6. ŠD Radenska Pomgrad          2    4.0    0.0   15.5
      7. ŠD Ptuj                      1    2.5    0.0   10.5
    

    Šahisti ŠD Kočevje Inotern v postavi Stevanič David, Ačimovič Vasja, Gašparac Gregor, Ačimovič Sergej, Bajo Tin in Jalovec Igor, so osvojili Državno mladinsko ligo pred ekipama zasledovalcev ŽŠK Maribor (Šubelj, Bratkovič, Marn, Juvan, Kodrič, Mohr) na drugem mestu in ŠK Triglav Krško (Muha, Požun, Bajc, Kodrič Plevnik, Glas, Radej, Ružič) na tretjem mestu.

    Vsem iskrene čestitke!

    Končno stanje:

      1. ŠD Kočevje Inothern         12   14.5    0.0   68.0
      2. ŽŠK Maribor                 10   14.0    0.0   60.0
      3. ŠK Triglav Krško             7   12.0    0.0   49.5
      4. ŠK Žalec                     7   10.5    0.0   36.5
      5. ŠD KRKA Novo mesto           3    5.5    0.0   17.5
      6. ŠD Radenska Pomgrad          2    4.0    0.0   15.5
      7. ŠD Ptuj                      1    2.5    0.0   10.5
    

  • Mladinke ŠK Triglav Krško osvojile Državno ligo mladink
    30. avgust 2019

    Mladinke ŠK Triglav Krško osvojile Državno ligo mladink30. avgust 2019
    30. avgust 2019

    Šahistke ŠK Trgialv Krško v postavi Kuhar Larisa, Ružič Pia Marie in Urbanč Ana, so osvojile Državno ligo mladink pred ekipama zasledovalk ŠK Komenda (Vidmar Klara, Mazzini Katarina, Maček Inti, Lapajne Ajda in Aneja) na drugem mestu in ŠD Krka Novo mesto 1 (Bajt Hana in Čebron Asja) na tretjem mestu.

    Vsem iskrene čestitke!

    Končno stanje:

                                           MT             T    MTB
      1. ŠK 1 Triglav Krško                10   45.5    9.0   25.5
      2. ŠK Komenda                         7   13.5    5.5   24.5
      3. ŠD 1 KRKA Novo mesto               6   20.0    6.0   26.0
      4. ŠK 2 Triglav Krško                 6   11.0    5.5   23.0
      5. Celjski ŠK                         5   14.0    4.5   26.0
      6. ŠD 2 KRKA Novo mesto               3   20.5    4.0   28.5
      7. ŠD Domžale TAJFUN                  2    9.0    3.0   24.0
      8. ŠD Radenska Pomgrad                1    9.0    2.5   22.5

    Šahistke ŠK Trgialv Krško v postavi Kuhar Larisa, Ružič Pia Marie in Urbanč Ana, so osvojile Državno ligo mladink pred ekipama zasledovalk ŠK Komenda (Vidmar Klara, Mazzini Katarina, Maček Inti, Lapajne Ajda in Aneja) na drugem mestu in ŠD Krka Novo mesto 1 (Bajt Hana in Čebron Asja) na tretjem mestu.

    Vsem iskrene čestitke!

    Končno stanje:

                                           MT             T    MTB
      1. ŠK 1 Triglav Krško                10   45.5    9.0   25.5
      2. ŠK Komenda                         7   13.5    5.5   24.5
      3. ŠD 1 KRKA Novo mesto               6   20.0    6.0   26.0
      4. ŠK 2 Triglav Krško                 6   11.0    5.5   23.0
      5. Celjski ŠK                         5   14.0    4.5   26.0
      6. ŠD 2 KRKA Novo mesto               3   20.5    4.0   28.5
      7. ŠD Domžale TAJFUN                  2    9.0    3.0   24.0
      8. ŠD Radenska Pomgrad                1    9.0    2.5   22.5

  • Osnovni podatki
    22. julij 2019

    Osnovni podatki22. julij 2019
    22. julij 2019

    Naziv turnirja: Državna mladinska liga
    Sodnica: Špela Orehek
    Organizator: ŠK En Passant
    Začetek: 27. avgust 2019 Konec: 31. avgust 2019
    Kraj igranja: Terme Dobrna
    Sistem: Švicar, 9 kol, 90'+30''/p + 30'/40p

    Kontakt: Ana Srebrnic ana@velemojstrica.si

    Naziv turnirja: Državna mladinska liga
    Sodnica: Špela Orehek
    Organizator: ŠK En Passant
    Začetek: 27. avgust 2019 Konec: 31. avgust 2019
    Kraj igranja: Terme Dobrna
    Sistem: Švicar, 9 kol, 90'+30''/p + 30'/40p

    Kontakt: Ana Srebrnic ana@velemojstrica.si