Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
715 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/11
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
18. december 2020 2250 Ptuj Boris Žlender
77 European Individual Chess Championship 2020 08. december 2020 2 Podčetrtek
1003 Pokal Slovenskih Železnic 10_10
Pokal Slovenskih železnic 2020
05. december 2020 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
714 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/10
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
04. december 2020 2250 Ptuj Boris Žlender
555 2 KOZJANSKA LIGA 15 23. november 2020 0 Slovenske Konjice
1002 Pokal Slovenskih Železnic 9_10
Pokal Slovenskih železnic 2020
14. november 2020 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
713 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/09
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
06. november 2020 2250 Ptuj Boris Žlender
94 European Women’s Chess Championship 2020 31. oktober 2020 902893 Mamaila
1001 Pokal Slovenskih Železnic 8_10
Pokal Slovenskih železnic 2020
24. oktober 2020 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
98 World Amateur Chess Championship 2020 21. oktober 2020
92 European Senior Chess Championship 16. oktober 2020 123000 Jastrzebia Gora
109 European Online Corporate Chess Championship 2020 03. oktober 2020 10000 Splet
712 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/08
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
02. oktober 2020 2250 Ptuj Boris Žlender
100 World Youth U16 Chess Olympiad 02. oktober 2020 1000000 Nakhchivan
1000 Pokal Slovenskih Železnic 7_10
Pokal Slovenskih železnic 2020
26. september 2020 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
925 Klubsko tekmovanje pospešeni 10 26. september 2020 0 Velenje
1185 2. članska liga vzhod 2020
2. članska liga vzhod 2020
26. september 2020 2000 VZHOD Boris Perkovič
305 SLOCORR 2019 14. september 2020 0 Ljubljana
1170 10. turnir ciklus Kranj 2020 (praznik KS Kranj) 12. september 2020 4000 Kranj
1172 Državna liga kadetov
Ekipno DP za fante in dekleta do 16 let
11. september 2020 6320 Portorož Marjan Drobne
1173 Državna liga kadetinj
Ekipno DP za fante in dekleta do 16 let
11. september 2020 6320 Portorož Marjan Drobne
99 Women's World Chess Cup 10. september 2020 10000 Minsk
711 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/07
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
04. september 2020 2250 Ptuj Boris Žlender
1135 Člansko DP, DP članic, DP U20 in veteransko DP 2020
Državno prvenstvo članov in članic, DP veteranov in DP do 20 let, 2020
03. september 2020 6320 Portorož Samo Štajner
1169 9. turnir ciklus Kranj 2020 31. avgust 2020 4000 Kranj
1184 ŠK Branik-redni mesečni 7-2020 28. avgust 2020 2000 Maribor
1159 Državna liga mladink
Državna liga mladincev in mladink
26. avgust 2020 2288 Hajdina Boris Perkovič
1158 Državna liga mladincev
Državna liga mladincev in mladink
26. avgust 2020 2288 Hajdina Boris Perkovič
1168 8. turnir ciklus Kranj 2020 25. avgust 2020 4000 Kranj
1186 Mednarodni hitropotezni turnir LENT 2020 22. avgust 2020 2000 Maribor Branko Vadlja