Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



Klubska tekmovanja 2019

  1. Inval. liga mesta Ljubljana 2019-posam. 2. turnir
    1. oktober 2201
    Zaključen
  2. SLOCORR 2019
    14. september 2020
    Zaključen
  3. Redni hitropotezni turnir ŠD Železničar
    31. julij 2020
    Zaključen
  4. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 8/8
    5. junij 2020
    Najavljen
  5. Odprta kadetska liga 6/6
    18. april 2020
    Najavljen
  6. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 7/8
    17. april 2020
    Najavljen
  7. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 6/8
    27. marec 2020
    Najavljen
  8. Odprta kadetska liga 5/6
    21. marec 2020
    Najavljen
  9. Odprta kadetska liga 4/6
    29. februar 2020
    Najavljen
  10. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 5/8
    14. februar 2020
    Najavljen
  11. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 4/8
    10. januar 2020
    Najavljen
  12. Terme Krka OPEN 2019
    27. - 29. december 2019
    Najavljen
  13. Hitropotezni upokojenski
    24. december 2019
    Najavljen
  14. Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 9, 10
    21. december - 21. september 2019
    V teku
  15. Primskovo Kranj - novoletni turnir 2019
    19. december 2019
    Najavljen
  16. Hitropotezni Železničar
    18. - 7. december 2019
    Najavljen
  17. Hitropotezni upokojenski
    17. december 2019
    Najavljen
  18. RIMEX CIKLUS 2019 10.turnir - ZAKLJUČNI TURNIR
    15. december 2019
    Najavljen
  19. Odprta kadetska liga 3/6
    14. december 2019
    Najavljen
  20. Pokal Poljanske doline Minervo 8/8 Finale
    14. december 2019
    Najavljen
  21. Slovenija šahira - Ljubljana
    11. december 2019
    Najavljen
  22. 14. turnir ciklus Kranj
    10. december 2019
    Najavljen
  23. Hitropotezni upokojenski
    10. december 2019
    Najavljen
  24. Posamično OŠ regijsko PC Domžale do 12 in 15 let
    10. december 2019
    V teku
  25. Slovenija šahira - Murska Sobota - 8. memorialni turnir v hitropoteznem šahu
    8. december 2019
    Najavljen
  26. 9. TRADICIONALNI VEČERNI ŠAHOVSKI TURNIR –3. MEMORIALNI TURNIR FRANCA VIRTIČA st.
    7. december 2019
    Najavljen
  27. Pokal Slovenskih Železnic 10_10
    7. december 2019
    Najavljen
  28. Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 10/2019
    6. december 2019
    Najavljen
  29. III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2019
    6. december 2019
    Najavljen
  30. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 3/8
    6. december 2019
    Najavljen
  31. Primskovo Kranj - ciklus 2019-10
    5. december 2019
    Najavljen
  32. Hitropotezni Železničar
    4. december 2019
    Najavljen
  33. Slovenija šahira Gorenjka matira 2019, Slovenj Gradec
    3. december 2019
    V teku
  34. Hitropotezni upokojenski
    3. december 2019
    Najavljen
  35. Koroški ciklus
    30. - 16. november 2019
    Najavljen
  36. Redni mesečni 9-2019
    29. - 25. november 2019
    Najavljen
  37. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske
    29. november - 13. december 2019
    Najavljen
  38. Posamično osnovnošolsko prvenstvo Ljubljane U12
    29. november 2019
    Najavljen
  39. Prvenstvo ljubljanskih osnovnih šol U15
    29. november 2019
    Najavljen
  40. Sredin Val v Kopru
    27. november - 14. avgust 2019
    Najavljen
  41. Hitropotezni Železničar
    27. november 2019
    Najavljen
  42. Posamično srednješolsko prvenstvo Ljubljane
    27. november 2019
    Najavljen
  43. Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 2. turnir
    27. november 2019
    Najavljen
  44. Ciklus ŠK GRIŽE (2x5)min 9/10
    26. november 2019
    Najavljen
  45. 9. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    26. november 2019
    Najavljen
  46. Hitropotezni upokojenski
    26. november 2019
    Najavljen
  47. Državno univerzitetno prvenstvo
    26. november 2019
    Najavljen
  48. Ponedeljkov cug v Domnu - 37
    25. november - 19. avgust 2019
    V teku
  49. Jesensko zimski ciklus 8-2019
    25. november 2019
    Najavljen
  50. Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019 - OBALA
    23. november 2019
    Najavljen
  51. Ekipno državno prvenstvo invalidkinj v hitropoteznem šahu za leto 2019
    23. november 2019
    Najavljen
  52. Ekipno državno prvenstvo invalidov v hitropoteznem šahu za leto 2019
    23. november 2019
    Najavljen
  53. Odprta kadetska liga 2/6
    23. november 2019
    Najavljen
  54. Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 8/2019
    22. november 2019
    Najavljen
  55. Odprto amatersko prvenstvo Ptuja 2019/2
    22. november 2019
    V teku
  56. 3. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    22. november 2019
    Najavljen
  57. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 24
    21. november - 29. avgust 2019
    V teku
  58. Zaključni turnir OSREDNJE SLOVENSKE LIGE 2019
    21. november 2019
    Najavljen
  59. Ciklus ŽŠK v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 7/10
    21. november 2019
    Najavljen
  60. Primskovo Kranj - ciklus 2019-09
    21. november 2019
    Najavljen
  61. Hitropotezni Železničar
    20. november 2019
    Najavljen
  62. Ekipna liga - Maribor 2020
    19. november 2019 - 25. februar 2020
    V teku
  63. 13. turnir ciklus Kranj
    19. november 2019
    Najavljen
  64. Hitropotezni upokojenski
    19. november 2019
    V teku
  65. Jesensko zimski ciklus 7-2019
    18. november 2019
    Najavljen
  66. Ciklus hitropotezni SK Zalec 9-2019
    18. november 2019
    Zaključen
  67. 6. SPOMINSKI TURNIR DI SEVNICA
    17. november 2019
    Zaključen
  68. 9. TURNIR "ZA VSE GENERACIJE" / 4. SREČANJE ICP-GORIŠKA
    16. november 2019
    V teku
  69. Pokal Poljanske doline Minervo 7/8 Žiri 2019
    16. november 2019
    Zaključen
  70. Pokal Poljanske doline Minervo 7/8 Žiri 2019
    16. november 2019
    Najavljen
  71. Pokal poljanske doline Minervo 2019 7/8, Žiri
    16. november 2019
    Zaključen
  72. Serija Rampin Koper 2019
    15. november - 16. avgust 2019
    Najavljen
  73. Šentiljski ciklus 2 november 2019
    15. november 2019
    Zaključen
  74. II. ČLANSKA LIGA ZAHOD ZA LETO 2019
    15. november 2019
    Najavljen
  75. Liga mladih Slovenije 2019/2020 2. turnir
    15. november 2019
    Najavljen
  76. 43. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    15. november 2019
    Zaključen
  77. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu - 21
    14. november - 12. september 2019
    Najavljen
  78. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 6/10
    14. november 2019
    Najavljen
  79. Pokal Kozja 2019 8/9
    14. november 2019
    Najavljen
  80. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 nov
    14. november 2019
    Zaključen
  81. Pokal Kozja 8/9
    14. november 2019
    Zaključen
  82. Hitropotezni Železničar
    13. november 2019
    Najavljen
  83. GT 2019 pospešeno-10/10
    12. november 2019
    Zaključen
  84. Ciklus ŠK Griže 9/10 (2 x 10 min)
    12. november 2019
    Zaključen
  85. Ciklus ŠK Griže 2019 9/10
    12. november 2019
    Najavljen
  86. Upokojenski hitropotezni turnir
    12. november 2019
    V teku
  87. Ponedeljkov cug v Domnu - 36
    11. november 2019
    Najavljen
  88. Jesensko zimski ciklus 6-2019
    11. november 2019
    Zaključen
  89. RIMEX CIKLUS 2019 9.turnir
    10. november 2019
    Zaključen
  90. Serija Domnov 3+2/ 10. turnir
    9. november - 7. september 2019
    Najavljen
  91. 9. odprti Martinov turnir 2019
    9. november 2019
    Zaključen
  92. Hitropotezni šahovski turnir ob prazniku Občine Sevnica
    9. november 2019
    Najavljen
  93. Koroški ciklus
    9. november 2019
    V teku
  94. Pokal Slovenskih Železnic 9_10
    9. november 2019
    Zaključen
  95. Domen PLUS 2019 - 15
    9. november 2019
    Zaključen
  96. Domnov 3+2 2019 - 11/ 12
    9. november 2019
    Zaključen
  97. Ciklus pospešenih turnirjev 2019/9
    8. november 2019
    Zaključen
  98. Konjiško Polskavski ciklus 2019 nov
    8. november 2019
    Zaključen
  99. Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 7/2019
    8. november 2019
    Zaključen
  100. Šentiljski ciklus 1 november 2019
    8. november 2019
    Zaključen
  101. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 2/8
    8. november 2019
    Najavljen
  102. Ciklus turnirjev mladih - 3. turnir
    8. november 2019
    Zaključen
  103. Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 11/2019
    8. november 2019
    Zaključen
  104. 41. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    8. november 2019
    Zaključen
  105. Hitropotezni mesečni turnir NOVEMBER 2019
    8. november 2019
    Zaključen
  106. Četrtkov cug v Domnu - 45
    8. november 2019
    Zaključen
  107. Mesečni ciklus hitropotezni 5min-november 2019
    7. november 2019
    V teku
  108. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropiteznem šahu "Jesen 2019" 5/10
    7. november 2019
    Zaključen
  109. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 nov
    7. november 2019
    Zaključen
  110. Četrtkov cug v Domnu - 44
    7. november 2019
    Zaključen
  111. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 23
    7. november 2019
    Zaključen
  112. Hitropotezni Železničar
    6. november 2019
    Zaključen
  113. GT 2019 hitropotezno - 10/10
    5. november 2019
    Najavljen
  114. 12. turnir ciklus Kranj
    5. november 2019
    Najavljen
  115. Upokojenski hitropotezni turnir
    5. november 2019
    Zaključen
  116. Jesensko zimski ciklus 5-2019
    4. november 2019
    Zaključen
  117. Turnir Ciao, pizza 2019 - 32
    4. november 2019
    Zaključen
  118. Post festum v Domnu - 33
    4. november 2019
    Zaključen
  119. Ponedeljkov cug v Domnu - 34
    4. november 2019
    Zaključen
  120. V. memorialni turnir "Želimir Rodek" - ciklus Lav 11/12
    3. november 2019
    Najavljen
  121. Serija Rampin Koper 2019 - 20
    2. november 2019
    Zaključen
  122. Četrtkov cug v Domnu - 43
    1. november 2019
    Zaključen
  123. Četrtkov 15-mnutni turnir v Domnu - 22
    31. oktober 2019
    Zaključen
  124. Hitropotezni Železničar
    30. oktober 2019
    V teku
  125. Šahovsko tekmovanje ob 60. letnici Velenja
    30. oktober 2019
    V teku
  126. GT 2019 pospešeno - 9/10
    29. oktober 2019
    V teku
  127. Upokojenski hitropotezni turnir
    29. oktober 2019
    Zaključen
  128. Jesensko zimski ciklus 4-2019
    28. oktober 2019
    Zaključen
  129. Jesensko zimski ciklus 2019
    28. oktober 2019
    Najavljen
  130. Post festum v Domnu - 32
    28. oktober 2019
    Zaključen
  131. Ponedeljkov cug v Domnu -32
    28. oktober 2019
    Zaključen
  132. Odprta kadetska liga 1/6
    26. oktober 2019
    V teku
  133. LIGA KOZJANSKEGA IN OBSOTELJA 1/7
    26. oktober 2019
    Zaključen
  134. Odprta Kadetska Kozjanska liga 1/6
    26. oktober 2019
    Zaključen
  135. Redni mesečni 8-2019
    25. oktober 2019
    Zaključen
  136. 2. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    25. oktober 2019
    Zaključen
  137. 40. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    25. oktober 2019
    Zaključen
  138. Pospešeni mesečni turnir OKTOBER 2019
    25. oktober 2019
    Zaključen
  139. Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 10/2019
    25. oktober 2019
    Zaključen
  140. 1. Turnir najmlajših ŠŠ Kočevje 2019/20
    25. oktober 2019
    Zaključen
  141. Četrtkov cug v Domnu - 41
    25. oktober 2019
    Zaključen
  142. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropiteznem šahu "Jesen 2019" 4/10
    24. oktober 2019
    Najavljen
  143. Prventvo Pirana 2019 - 20/ 24
    24. oktober 2019
    Zaključen
  144. Hitropotezni Železničar
    23. oktober 2019
    V teku
  145. GT 2019 hitropotezno - 9/10
    22. oktober 2019
    Najavljen
  146. Ciklus Griže 2019 8/10 2 x 5 min
    22. oktober 2019
    Zaključen
  147. 8. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    22. oktober 2019
    Zaključen
  148. Ciklus ŠK Griže 8/10 (5 min)
    22. oktober 2019
    Najavljen
  149. Upokojenski hitropotezni turnir
    22. oktober 2019
    V teku
  150. Ciklushitropotezni SK Zalec 8/2019
    21. oktober 2019
    Zaključen
  151. Post festum v Domnu - 31
    21. oktober 2019
    Zaključen
  152. Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 32
    21. oktober 2019
    Zaključen
  153. Pokal Poljanske doline Minervo 6/8 Železniki 2019
    19. oktober 2019
    Najavljen
  154. Pokal Poljanske doline Minervo 6/8 Zelezniki
    19. oktober 2019
    Zaključen
  155. OBMOČNO EKIPNO PRV. DRUŠTEV INVALIDOV 2019
    19. oktober 2019
    Zaključen
  156. Domen PLUS 2019 - 13
    19. oktober 2019
    Zaključen
  157. Domnov 3 + 2 - 10
    19. oktober 2019
    Zaključen
  158. Šentiljski ciklus 2 oktober 2019
    18. oktober 2019
    Zaključen
  159. 39. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    18. oktober 2019
    Zaključen
  160. Gradex 2019 1 krog
    18. oktober 2019
    Zaključen
  161. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropiteznem šahu "Jesen 2019" 3/10
    17. oktober 2019
    Najavljen
  162. Pokal Kozja 2019 7/9
    17. oktober 2019
    Najavljen
  163. Primskovo Kranj - ciklus 2019-08
    17. oktober 2019
    Najavljen
  164. 8. turnir ŠK Primskovo Kranj 2019
    17. oktober 2019
    Zaključen
  165. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2019 - 21
    17. oktober 2019
    Zaključen
  166. Pokal Kozja 7/9
    17. oktober 2019
    Zaključen
  167. Hitropotezni Železničar
    16. oktober 2019
    V teku
  168. Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 1. turnir
    16. oktober 2019
    Najavljen
  169. 11. turnir ciklus Kranj
    15. oktober 2019
    Najavljen
  170. Upokojenski hitropotezni turnir
    15. oktober 2019
    Zaključen
  171. Jesensko zimski ciklus 3-2019
    14. oktober 2019
    Zaključen
  172. RIMEX CIKLUS 2019 8.turnir
    13. oktober 2019
    Zaključen
  173. 3. memorial Maria Sirotiča
    12. oktober 2019
    V teku
  174. 8. šahovski turnir "Za vse generacije"
    12. oktober 2019
    Zaključen
  175. ODPOVEDANO Dvoboj Izola - Piran
    12. oktober 2019
    Najavljen
  176. Pokal Slovenskih Železnic 8_10
    12. oktober 2019
    V teku
  177. Pokal Slovenskih Železnic 8_10
    12. oktober 2019
    Zaključen
  178. 3. Sirotičev memorial - 2019
    12. oktober 2019
    Zaključen
  179. Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 9/2019
    11. oktober 2019
    Zaključen
  180. Ciklus brzopoteznih turnira Lav 2019 10/12
    11. oktober 2019
    Zaključen
  181. Šentiljski turnir 1 oktober 2019
    11. oktober 2019
    Zaključen
  182. Ciklus turnirjev mladih 2019/20 - 2. turnir
    11. oktober 2019
    Zaključen
  183. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2019/08
    11. oktober 2019
    Zaključen
  184. Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 10/2019
    11. oktober 2019
    Zaključen
  185. 1. Mladinski turnir ŠŠ Kočevje 2019-20
    11. oktober 2019
    Zaključen
  186. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu 2/10
    10. oktober 2019
    Zaključen
  187. 8. turnir UKM Maribor
    10. oktober 2019
    Zaključen
  188. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 20/ 24
    10. oktober 2019
    Zaključen
  189. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 okt
    10. oktober 2019
    Zaključen
  190. Hitropotezni Železničar
    9. oktober 2019
    V teku
  191. Hitropotezni Železničar
    8. oktober - 9. november 2019
    Najavljen
  192. Ciklus ŠK Griže 8/10 (2 x10 min)
    8. - 13. oktober 2019
    Zaključen
  193. Upokojenski hitropotezni turnir
    8. oktober 2019
    Zaključen
  194. ŠK Branik Maribor - jesensko zimski ciklus 2-2019
    7. oktober 2019
    Zaključen
  195. Šahovski turnir Križe 2019
    6. oktober 2019
    Najavljen
  196. Jubilejni Maribor open (1919 - 2019)
    5. - 7. oktober 2019
    Zaključen
  197. Turnir trojk 2019
    5. oktober 2019
    Zaključen
  198. Kotrle 2019
    5. oktober 2019
    Zaključen
  199. Konjiško Polskavski ciklus 2019 okt
    4. oktober 2019
    Zaključen
  200. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 1/8 U15
    4. - 9. oktober 2019
    Zaključen
  201. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 1/8 U12
    4. - 9. oktober 2019
    Zaključen
  202. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 1/8 U9
    4. - 9. oktober 2019
    Zaključen
  203. Liga mladih Slovenije 2019/2020 1. turnir
    4. oktober 2019
    Najavljen
  204. Konjiško Polskavski ciklus 2019 okt
    4. oktober 2019
    Zaključen
  205. Hitropotezni mesečni turnir OKTOBER 2019 N
    4. oktober 2019
    Zaključen
  206. Liga mladih Slovenije 2019/2020 1. turnir
    4. oktober 2019
    Zaključen
  207. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu 1/10
    3. oktober 2019
    Zaključen
  208. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 okt
    3. oktober 2019
    Zaključen
  209. Četrtkov cug v domnu - 37
    3. oktober 2019
    Zaključen
  210. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2019 - 20
    3. oktober 2019
    Zaključen
  211. Hitropotezni Železničar
    2. oktober 2019
    V teku
  212. Šahovski turnir Grmovje
    2. oktober 2019
    V teku
  213. Upokojenski hitropotezni turnir
    1. oktober 2019
    Zaključen
  214. ŠK Branik Maribor - jesensko zimski ciklus 1-2019
    30. september 2019
    Zaključen
  215. Turnir Ciao, pizza - 27
    30. september 2019
    Zaključen
  216. Post festum v Domnu - 30
    30. september 2019
    Zaključen
  217. Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 31
    30. september 2019
    Zaključen
  218. Državno prvenstvo ZDVIS v šahu 2019
    28. september 2019
    Zaključen
  219. Redni mesečni 7-2019
    27. september 2019
    Zaključen
  220. Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 6/2019
    27. september 2019
    Zaključen
  221. 1. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    27. september 2019
    Zaključen
  222. Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 9/2019
    27. september 2019
    Zaključen
  223. Četrtkov cug v Domnu - 35
    26. september 2019
    Zaključen
  224. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu - 18
    26. september 2019
    Zaključen
  225. Hitropotezni Železničar
    25. september 2019
    Zaključen
  226. 2 Sredin Val september2019
    25. september 2019
    Zaključen
  227. Hitropotezni Železničar 25.09 2019
    25. september 2019
    Zaključen
  228. Ciklus Griže 2019 7/10 2 x 5 min
    24. september 2019
    Zaključen
  229. 7. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    24. september 2019
    Zaključen
  230. 7. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    24. september 2019
    Zaključen
  231. Ciklus ŠK Griže 7/10 (5 min)
    24. september 2019
    Najavljen
  232. Invalidska liga mesta Ljubljane 2019 - Posam 1. turnir
    24. september 2019
    Zaključen
  233. Ciklus hitropotezni SK Zalec 7/2019
    23. september 2019
    Zaključen
  234. Post festum v Domnu 2019 - 29
    23. september 2019
    Zaključen
  235. Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 30
    23. september 2019
    Zaključen
  236. RIMEX CIKLUS 2019 7.turnir
    22. - 15. september 2019
    Zaključen
  237. Ajdovščina open 2019
    22. september 2019
    Zaključen
  238. Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 7/ 10
    22. september 2019
    Zaključen
  239. Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 6/ 10
    22. september 2019
    Zaključen
  240. Pokal Slovenskih Železnic 7_10
    21. september 2019
    Zaključen
  241. Šentiljski ciklus september 2 2019
    20. - 22. september 2019
    Zaključen
  242. Pokal Kozja 6/9
    19. - 21. september 2019
    Najavljen
  243. Primskovo Kranj - ciklus 2019-07
    19. september 2019
    Najavljen
  244. 7. turnir ŠK Primskovo Kranj 2019
    19. september 2019
    Zaključen
  245. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2019 - 19
    19. september 2019
    Zaključen
  246. Četrtkov cug v Domnu 2019 - 33
    19. september 2019
    Zaključen
  247. Praznik KS Fram 2019 2/2
    18. - 19. september 2019
    Zaključen
  248. Šahovski turnir občine Braslovče
    18. - 19. september 2019
    Zaključen
  249. Hitropotezni Železničar
    18. september 2019
    Zaključen
  250. Hitropotezni Železničar
    18. september 2019
    Zaključen
  251. Praznik KS Fram 2019 2/2
    18. september 2019
    Zaključen
  252. Sredin Val september2019
    18. september 2019
    Zaključen
  253. Invalidska liga mesta Ljubljane 2019 - ekipno
    17. september 2019
    Zaključen
  254. ICP TURNIR V POSPEŠENEM ŠAHU
    14. september 2019
    Najavljen
  255. 3. memorialni turnir Dušana Rusjana
    14. september 2019
    Zaključen
  256. Praznik KS Fram 2019 1/2
    14. - 15. september 2019
    Zaključen
  257. Praznik KS Fram 2019 - Požeg
    14. september 2019
    Zaključen
  258. Ciklus Lav 9/12
    13. - 15. september 2019
    Zaključen
  259. Konjiško Polskavski ciklus 2019 7/10
    13. - 15. september 2019
    Zaključen
  260. Pospešeni turnir ŠD Krka NM 5/2019
    13. september 2019
    Najavljen
  261. Šentiljski ciklus september 1 2019
    13. - 16. september 2019
    Zaključen
  262. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2019/07
    13. september 2019
    Zaključen
  263. III. Memorial Avguština Cverlina
    13. september 2019
    Zaključen
  264. Konjiško - Polskavski ciklus 2019 sep
    13. september 2019
    Zaključen
  265. Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 9/2019
    13. september 2019
    Zaključen
  266. 10. turnir ciklus Kranj - praznik KS Center
    12. september 2019
    Najavljen
  267. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 september
    12. - 13. september 2019
    Zaključen
  268. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2019 - 17
    12. september 2019
    Zaključen
  269. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 sep
    12. september 2019
    Zaključen
  270. 20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019 - I. LIGA
    12. september - 14. november 2019
    V teku
  271. 20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019 - SUPER LIGA
    12. september - 14. november 2019
    V teku
  272. Hitropotezni Železničar
    11. september - 11. december 2019
    Najavljen
  273. Hitropotezni Železničar 11.09 2019
    11. september 2019
    Zaključen
  274. Ciklus Griže 2019 7/10 2 x 10 min
    10. - 11. september 2019
    Zaključen
  275. Ciklus ŠK Griže 7/10 (10 min)
    10. september 2019
    Najavljen
  276. Torkov turnir ob sprejemu v hotelu Kras 2019
    10. september 2019
    Zaključen
  277. Post festum v Domnu - 28
    9. september 2019
    Zaključen
  278. Ponedeljkov cug v Domnu - 29
    9. september 2019
    Zaključen
  279. 5. turnir za Pokal Smrekovca
    7. - 8. september 2019
    Zaključen
  280. 1. Puntarski šahovski turnir Tolmin 2019, Pokal Poljanske doline Minervo 2019/5
    7. september 2019
    Zaključen
  281. Poslovne igre
    7. september 2019
    Zaključen
  282. Domen PLUS - 11
    7. september 2019
    Zaključen
  283. Serija Domnov 3+2 - 09
    7. september 2019
    Zaključen
  284. 34. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    6. september 2019
    Zaključen
  285. XXXIII. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE 2019
    6. september - 8. oktober 2019
    Zaključen
  286. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 september
    5. - 13. september 2019
    Zaključen
  287. Četrtkov 15-minutni turnir 2018 - 18
    5. september 2019
    Zaključen
  288. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 sep
    5. september 2019
    Zaključen
  289. Hitropotezni Železničar
    4. september 2019
    Zaključen
  290. Ponedeljkov cug v Domnu 2018 - 29
    2. september 2019
    Zaključen
  291. Post festum v Domnu - 27
    2. september 2019
    Zaključen
  292. Praznik KS Pragersko 2019
    1. september 2019
    Zaključen
  293. Radolško poletje 2019
    1. september 2019
    Zaključen
  294. 42. Angelska nedelja
    1. september 2019
    Najavljen
  295. Praznik KS Pragersko 2019
    1. september 2019
    Zaključen
  296. Četrtkov 15-minutni turnir v domnu - 17
    29. avgust 2019
    Zaključen
  297. Četrtkov cug v Domnu - 30
    29. avgust 2019
    Zaključen
  298. Redni hitropotezni Železničar
    28. avgust 2019
    Zaključen
  299. Šahovski turnir ciklus Kranj 10/14 - 2019
    27. avgust 2019
    Najavljen
  300. Post festum v Domnu - 26
    26. avgust 2019
    Zaključen
  301. Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 27
    26. avgust 2019
    Zaključen
  302. Špancir turnir - ciklus Lav 2019 8/12
    25. avgust - 13. september 2019
    Zaključen
  303. Memorial VALENČIČA IN TOMAŽIČA
    25. avgust 2019
    Zaključen
  304. Šahovski turnir Pekos pub Trzin 2019
    25. avgust 2019
    Najavljen
  305. Turnir Pekos pub 2019, Trzin
    25. avgust 2019
    Zaključen
  306. Tekmovanje v šahu za pokal KS Šentilj pri Velenju
    25. avgust 2019
    Zaključen
  307. Serija 4 letni časi 2019 - 3/ 4
    24. avgust 2019
    Najavljen
  308. Praznik KS Griže 2019
    24. - 27. avgust 2019
    Zaključen
  309. 5. mladinski turnir za pokal Pomurskega sejma
    24. avgust 2019
    Najavljen
  310. Praznik KS Griže 2019
    24. avgust 2019
    Najavljen
  311. Serija 4 letni časi 2019 - 3. turnir
    24. avgust 2019
    Zaključen
  312. Hitropotezni turnir ŠD Krka Novo mesto 8/2019
    23. avgust 2019
    Najavljen
  313. Dopustniški turnir 2-2019
    23. avgust 2019
    Najavljen
  314. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 Avgust
    22. - 23. avgust 2019
    Zaključen
  315. Hitropotezni Železničar 21.08 2019
    21. avgust 2019
    Zaključen
  316. Četrtkov 15-min. turnir v Domnu 2019 - 16
    15. avgust 2019
    Najavljen
  317. Ptuj Open 2019
    14. - 18. avgust 2019
    Zaključen
  318. Hitropotezni Železničar
    14. - 7. avgust 2019
    V teku
  319. Hitropotezni Železničar 14.08 2019
    14. avgust 2019
    Zaključen
  320. Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 14/2019
    13. avgust 2019
    Najavljen
  321. 2. odprti šahovski turnir Jernejevo 2019
    11. avgust 2019
    Najavljen
  322. 17. Plesničarjev memorial - 70 let ŠD Piran
    11. avgust 2019
    Najavljen
  323. 6. šahovski turnir za pokal HMELJSKE KOBULE
    11. avgust 2019
    Najavljen
  324. 3. Mladinski šahovski turnir »Hmeljko«
    10. avgust 2019
    Najavljen
  325. 3. mladinski šahovski turnir HMELJKO
    10. - 20. avgust 2019
    Zaključen
  326. ŠK Branik Maribor - dopustniški turnir 1-2019
    9. avgust 2019
    Zaključen
  327. Polskavsko poletje 2019 - ciklus avg
    2. - 7. avgust 2019
    Zaključen
  328. Redni hitropotezni turnir ŠD Železničar
    31. julij 2019
    Zaključen
  329. Hitropotezni Železničar
    24. - 26. julij 2019
    Zaključen
  330. 10 minutni ciklus - julij (Zagorje ob Savi)
    23. - 26. julij 2019
    Zaključen
  331. Turnir Zavetišča v Gozdu pod Kriško goro
    21. - 26. julij 2019
    Zaključen
  332. Serija Domnov 3+2 - 7/ 12
    20. - 26. julij 2019
    Zaključen
  333. Serija Rampin Koper 2019 - 13
    19. - 26. julij 2019
    Zaključen
  334. Simultanka v počastitev svetovnega dneva šaha
    19. - 29. julij 2019
    Zaključen
  335. Turnir za mladino v počastitev mednarodnega dneva šaha
    19. - 26. julij 2019
    Zaključen
  336. Četrtkov 15-min. turnir v Domnu 2019 - 15
    18. - 26. julij 2019
    Zaključen
  337. HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR 17.07 2019
    17. - 26. julij 2019
    Zaključen
  338. ŠK Branik-Fontanski dvojček 1-2019
    15. julij 2019
    Zaključen
  339. Šahovski turnir upokojencev gorenjske 13/2019
    15. - 26. julij 2019
    Zaključen
  340. 3. memorial Zlatka Bašagića - kadeti
    12. julij 2019
    Zaključen
  341. 3. memorial Zlatka Bašagića
    12. julij 2019
    Zaključen
  342. PONEDELJKOV CUG V DOMNU 2019
    8. - 29. julij 2019
    Zaključen
  343. HITROPOTEZNI TURNIR ZA JULIJ 2019
    7. - 26. julij 2019
    Zaključen
  344. SERIJA RAMPIN KOPER 2019 - 13
    5. - 26. julij 2019
    Zaključen
  345. KONJIŠKO-POLSKAVSKI CIKLUS 2019 JULIJ
    5. - 7. julij 2019
    Zaključen
  346. ČETRTKOV 15-MIN. TURNIR V DOMNU 2019 - 14
    4. - 26. julij 2019
    Zaključen
  347. POSAMIČNO PRVENSTVO UPOKOJENCEV 2019 JULIJ
    4. - 26. julij 2019
    Zaključen
  348. HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR
    3. - 26. julij 2019
    Zaključen
  349. 3. Memorial Zvonka Meštroviča
    1. junij - 3. avgust 2019
    Zaključen
  350. Pokal Slovenije 2019
    12. - 18. april 2019
    Zaključen
  351. 10. ŠAHOVSKI TURNIR ŠTD RAFOLČE OB OBČINSKEM PRAZNIKU
    14. oktober 2018
    Zaključen