Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



Polskavsko poletje 2019 - ciklus avg

Polskavsko poletje 2019 - ciklus avg

Polskavsko poletje 2019 - ciklus avg

Elo Ro Klub Točke TB1 TB2
1. Kukovec, Darko II 1853 1866 ŠD Fram 6,0 24,5 26,5
2. Šardi, Darko I 1960 2080 ŠD Fram 5,5 29,5 33,5
3. Kodrič, Vladimir MK 1931 1964 ŠK Loška dolina 5,5 29,0 31,0
4. Špacapan, Simon MK 1932 2187 ŠK Impol Slovenska Bistrica 5,5 24,5 27,0
5. Mitrovič, Boris MK 2150 2089 ŠD Fram 5,0 28,0 31,0
6. Vizovišek, Slavko II 1872 1888 ŽŠK Maribor 5,0 25,5 28,5
7. Dreher, David BK 1000 5,0 24,0 25,5
8. Vukmirovič, Dušan I 2146 2210 ŠD Fram 4,5 29,5 31,5
9. Čokan, Mirko I 1732 1772 ŠD Domžale TAJFUN 4,5 26,0 28,5
10. Kužner, Ciril II 1606 1776 ŠD Ptuj 4,5 24,5 24,5
11. Špelec, Darko MK 1955 2002 ŠK Branik Maribor 4,5 24,0 26,5
12. Marinovič, Ivo II 1469 1727 ŠD Slovenske Konjice 4,5 23,5 25,5
13. Florjančič, Rudi MK 1847 1940 ŠD Slovenske Konjice 4,5 22,5 25,0
14. Bajec, Borut II 1708 1843 ŠK Trzin 4,5 22,0 22,0
15. Preložnik, Jure BK 1367 1667 ŠD Slovenske Konjice 4,5 21,5 23,5
16. Lorenčak, Ivan II 1939 ŠK Griže 4,0 27,0 30,0
17. Šibanc, Bogo II 1835 1841 ŠD Slovenske Konjice 4,0 26,0 28,5
18. Košak, Marjan II 1817 1791 ŠD Slovenske Konjice 4,0 25,0 27,5
19. Grindl, Danijel III 1704 1694 ŠD Fram 4,0 24,0 26,0
20. Gorjup, Gorazd BK 1000 ŠD Slovenske Konjice 4,0 22,5 25,0
21. Krajnc, Radovan I 1549 1869 ŠK Griže 4,0 22,5 24,0
22. Silveri, Eliot BK 1000 ŽŠK Maribor 4,0 21,0 23,5
23. Filipovič, Dragan BK 1719 ŠK Branik Maribor 4,0 19,5 21,0
24. Nikolič, Stanko MK 1808 1899 ŠD Šentjur 3,5 26,0 28,0
25. Fritz, Matthias BK 1000 3,5 24,5 27,5
26. Detiček, Dušan BK 1722 1786 ŠK Impol Slovenska Bistrica 3,5 23,0 24,5
27. Škoflek, Sandi III 1807 ŠK Žalec 3,5 19,5 22,0
28. Željko, Janez II 1703 1757 ŠD Fram 3,5 18,5 20,0
29. Pišek, Matija IV 1756 1737 ŠD Laporje 3,5 17,5 19,5
30. Korže, Danilo I 1929 2047 ŠD Fram 3,0 27,5 30,5
31. Švab, Robert II 1677 ŠD Slovenske Konjice 3,0 25,5 27,5
32. Mejal, Jože II 1925 1880 ŠD Fram 3,0 24,5 26,0
33. Gunšek, Alfred II 1655 1677 ŠD Fram 3,0 24,0 26,0
34. Selišek, Leon III 1634 1716 ŠD Ptuj 3,0 23,5 25,5
35. Zupan, Mirko BK 1134 ŠD Slovenske Konjice 3,0 22,5 24,5
36. Jurič, Milan II 1564 1463 ŠD Fram 3,0 21,5 23,0
37. Bizjak, Janez II 1735 1645 ŠD Domžale TAJFUN 3,0 21,0 22,5
38. Alatič, Andrej III 1719 1774 ŠK Branik Maribor 2,5 26,5 28,5
39. Vidonja, Vlado BK 1668 1573 ŠD Pragersko-Gaj 2,5 22,0 22,0
40. Fritz, Gottfried BK 1000 2,5 19,5 21,0
41. Batič, Domen BK 1722 2,5 19,0 19,0
42. Verhovnik, Albert III 1611 1671 2,0 20,5 22,5
43. Krulič, Goran III 1240 1653 ŠK Branik Maribor 2,0 20,5 20,5
44. Okrožnik, Gorazd BK 1532 1510 ŠD Slovenske Konjice 2,0 19,5 21,0
45. Mataln, Milan II 1707 1757 2,0 18,5 20,0
46. Kuemmel, Christof BK 1000 2,0 16,0 16,0
47. Čelan, Jože II 1518 ŠD Pragersko-Gaj 1,5 17,5 19,0
48. Marinovič, Anto BK 1402 1498 ŠD Slovenske Konjice 1,5 16,0 17,5
49. Gorjup, Svit BK 1000 ŠD Slovenske Konjice 1,5 16,0 16,0
50. Leskovar, Adolf BK 1000 ŠD Pragersko-Gaj 0,0 18,0 19,5